SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

moje foto

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 440
I ostatnie. A co do topicu to obojetne mi jest jaki bedzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 440


Last foto.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15547
troche te dziwne zdjecia przynjamniej robia taki wrazenie, na pierwszym lapy wydaja sie chude zas w pozie bicepsy tylem az nazbyt nieproporcjonalne do reszty, najlpeij przeczytaj podwieszony post w zdjeciach o pozowaniu i sylij jakies jeszcze
widac ze cwiczysz, ale na 3 lata cwiczen na sucho to tak sobie, ale w koncu nie wiem od czego zaczynales najlepiej uzuplenij profil i powiedz cos o poczatakch

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 28956
masz super triceps


-------------------------
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD Fight Club SFD Fight Club SFD Fight Club [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Slackware sounds better than Microsoft dont you think ?

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Łokcie wyżej i od razu bedziesz o połowę szerszy i łapki lepiej się sprzedadzą

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 440
Musze przyznac ze od ostatniego roku nie poszedlem o wiele do przodu ale to wiaze sie tez z tym ze studiuje na Awfie na studiach dziennych i nie potrafie dalej przytyc z powodu wielu zajec sprawnosciowych, a na odzywki tez mnie nie stac zbytnio choc postaram sie w wakacje troche popracowac nad soba i moze troche zainwestuje w odzywki , a co do zdjec to sa slabej jakosci bez rzadnych swiatel opalenizny itp a jak widac nie potrafie dobrze pozowac dlatego niektore zdjecia wygladaja conajmniej dziwnie, dzieki za pozytywne oceny i czekam na dalsze rady , szczegolnie te dotyczace treningu klatki.
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak już masz kase na odżywki to zostaw je sobie na trudniejsze czzasy w roku szkolnym.
Teraz starczy dobra dieta i umiarkowana ilośc ćwiczeń aerobowych.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko spoko ale brzuszek musisz jeszcze dobrze wyżeżbić

Troszke teścia ,kapke metki , i już jest kawał sylwetki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7155
Super fajnie! Tricebs do pozazdroszczenia jak go trenowales tez chce taki.
Rambo a ty musisz do doktora i to koniecznie !
jak Aggressor bedzie chcial to popracuje nad brzuszkiem...Prawda?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23583
Albo genetyka albo rozpietek za bardzo nie lubisz.popracuj nad szerokoscia klaty.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene i porady

Następny temat

6tommy6 - moje pierwsze zdjecia

electro
Polecane artykuły