SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje foto - opinie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434


Cwicze od wrzesnia prosilbym o opinie nawet krytyczne i wypowiedzi co nalezaloby poprawic... Z GORY DZIEKI

C'est la vie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Na taki staz jest bardzo ladnie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
a ile koksu w siebie w***ales. ja tak wygladalem po 2 latach cwiczen na odzywkach. ale nie jest zle.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
w sumie to nawet nie jest zle

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 694
napisz cos wiecej od czego zaczynales itp

Not the past, not the future... Life is now

http://www.rysiek.abc.pl/ <= klikając na ten link wspomagasz ciężarne zakonnice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
Wiec tak mam 17 lat i nigdy nie bralem zadnych koksow i chyba nie zamierzam bralem tylko kreatyne X treama SNI i Thermal Pro gdy zaczynalem chodzic na silownie na serie bralem 50 kg teraz doszedlem do 70 ale robie trening na rzezbe takze moja sila pozostawia wiele do zyczenia ;/

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Wypelnij profil - nie wiem jak oceniac jezeli nawet nie wiem ile masz wzrostu itp.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
Nic nie bralem tzn z koksow, tylko kreatyne SNI i Thermal Pro poczatki byly ciezkie teraz trenuje na rzezbe

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
Moge Ci tylko napisac niestety zapomnialem hasla i nie moge uzupelnic profilu ;/ wiec tak wzrostu mam okolo 174 cm waga 77 kg biceps 37 cm

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zaloz nowe konto moze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 694
To nie wiem, ja tez mam 37 w lapie ale u mnie to jakos inaczej wyglada (fotki soon) nie jest to poza aby pokazac lapki ale mimo wszystko ... ale ogolnie spoko. brzuch elegancki. dam Ci SOGa na zachete, bo widze ze sie nie opier****sz

Not the past, not the future... Life is now

http://www.rysiek.abc.pl/ <= klikając na ten link wspomagasz ciężarne zakonnice

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puśiek wita Was :) jestem nowy ;)

Następny temat

Moj Kumpel

WHEY premium