SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zaczynam poważne treningi!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie nie trenuje, wychodze tylko przez dom lub na boisko pograc wiec nie ma to wplywu. Jak gram to np godzinke dziennie

Początkujący, proszę o wyrozumiałość :)
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam ACT:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, w tym treningu co mi dałem jest napisane mało ćwiczen.
Był bym ogromnie wdzięczny jak wypiszesz mi ćwiczenia do nastepępujacych kategori, postaram się teraz dopisać takie jakie znam, a jak cos za malo to uzupełnij lub zmodyfikuj.
Zalezy mi na ustaleniu treningu

Poniedziałek ( klata )
1. Ławka płaska
2. rozpiątki na płaskim
3. Ławka skośna
$. Rozpiętki skośne
5. Sztangielki prostopadle do bakrów i podnoszenie je do góry

Sroda ( biceps, triceps, ramiona i barki )
1. sztangielki na przemian
2. stojąc, uginanie sylwetki do poziomu i unoszenie sztangielek na wuprostowanych rękach.
3.
3.

Piątek ( plecy )
1.
Tu nie mam pojecia

Początkujący, proszę o wyrozumiałość :)
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie rozumiem-proszę jaśniej o co idzie?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chce abys mi napisal trening ( ja juz częśc napisalem prosze o uzupelnienie na dana partię mięśni )
Chce zaczac trenowac i tylko chodzi mi o rozpisanie treningu nic więcej

Początkujący, proszę o wyrozumiałość :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Troszke poprawiłem swój trening. Pomóż mi jeszcze ulozyć na plecy i grzbiet. Jak mam cos zle albo czegoś za duzo to popraw lub napisz co wywalić


Poniedziałek ( klata )
1. Ławka płaska
2. rozpiątki na płaskim
3. Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej
4. Ławka skośna
5. Rozpiętki skośne
6. Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej

Sroda ( biceps, triceps, ramiona i barki )
1. Unoszenie sztangielek bokiem w staniu
2. Unosznie sztangielek w przód w staniu
3. Wyciskanie sztangielek w siadzie
4. Uginanie ramion ze sztangielkami w staniu
5. Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie.
6. Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce

Piątek ( plecy i grzbiet )
1. Prostowanie tułowia w leżeniu przodem na ławce poziomej(nogi leżą na ławce,a tułów poza ławką,nogi zablokowane)(proste grzbietu)



Początkujący, proszę o wyrozumiałość :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Trening jest do kitu, za duzo wszystkiego.

Poniedziałek
Klatka
1. Sztanga na lawce plaskiej - 4x12,10,8,8 progresja 1<2<3=4
2. Sztangielki na skosie glowa w gore - 4x10
3. Rozpietki - 4x12
Biceps
1. Ugninanie ramion na stojaco - 4x12,10,8,8 progresja 1<2<3=4
2. Uginanie ramion ze sztangielkami, uchwyt mlotkowy - 4x10
Przedramie
1. Opuszczanie sztangi nadgarstkami podchwytem (kladziesz przedramiona na lawce i sztange opuszczasz w dol ruchem dloni)
2. To samo tylko nachwytem
1+2 serie laczone, czyli konczysz jedno i zaczynasz drugie, 2 x maxymalna ilosc powtorzen (nie powinno byc mniej niz 12)

Sroda
Barki
1. Unoszenie sztangielek bokiem w staniu 1x12 mniejszym ciezarem, 3x10
2. Wyciskanie sztangi zza karku - 4x12,10,8,8 - progresja 1<2<3=4
3. Unoszenie sztangielek z przodu w staniu, 3x10
4. Unoszenie sztangielek w bok w opadzie tulowia 3x10
5. Szrugsy 3x16
Triceps
1. Uginanie ramion ze sztanga do czola w lezeniu 4x12 (mniejszym ciezarem)
2. Pompki na laweczkach z rekoma z tylu 4x10

Piątek
Grzbiet
1. Podciaganie na drazku do klatki 4x10
2. Wioslowanie sztanga w opadzie tulowia 4x12,10,8,8 progresja
3. Przyciaganie sztangi do klatki w opadzie tulowia (lapiesz przy jednym koncu sztangi tam gdzie jest obciazenie i przyciagasz do sibie, drugi koniec opiera sie o podloge)
4. Wyprosty grzbietu na laweczce (to jest na prostowniki grzbietu a nie na miesnie proste grzbietu)

Dobrze by bylo jakby tu byl trening nog, no ale jak chcesz, Twoja strata.

Michail pewnie bedzie wieczorem to poprawi bledy.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Logan, ja wiem ze mialem zle. Dołoze do tego chyba troche wiecej na klate, bo na to klade najwiekszy nacisk

www.e-coin.prv.pl zarabianie w necie!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Tak jak napisalem jest dobrze, ewentualnie mozesz dolozyc jako 4 przenoszenie. To czy kladziesz nacisk na klatke nie moze wywierac wplywu na ilosc cwiczen, znaczy to ze im wiecej nie znaczy lepiej.
Spruboj tego treningu co napisalem, trzymajac sie tych 3 cwiczen. Wez zegarek rob dokladnie 2 minuty przerwy miedzy seriami, ciezar taki zeby zostalwalo Ci sily na jedno, a maksymalnie dwa powtorzenia (ktorych oczywiscie nie wykonujesz). Gwarantuje ze jesli zrobisz tak jak napisales to mocno zmeczysz klatke i bedziesz ja czul pare dni.
Powodzenia.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Super to właśnie o takie coś mi chodziło dzięki !!!

www.e-coin.prv.pl zarabianie w necie!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mdłości przy martwym ciągu

Następny temat

Jedna partia dziennie ????

electro
Polecane artykuły