SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masa a sila ocena i wasze wyniki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
czy jestem dość silny w porównaniu masa a siła w wyciskaniu na klatę i jak wygląda to u was ?
waga 72 kg wyciskanie na płaskiej max 141 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
ja zaczynałem od 45 kg na poczatku siła ładnie szła a później z biegiem stażu wszystko coraz wolniej szło i teraz to już u mnie nawet 1 kg to duża różnica pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Prawie 2x masa ciała, więc jest dobrze jaki wiek? staż?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
tylko jaka technika? pelny ruch? jakie obciazenie? sklepowe czy jakies samorobki? niedawno bylem u znajomych i nagle poprawilem swoj rekord o prawie 40kg... tak elegancko mieli powazone

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23737
po ośmiu miesiącach treningu
120x1 przy 72-73 kg,
od marca w ogóle nie robię wyciskań sztangą,
ani maksów sztangielkami
więc nie wiem, jak by to wyglądało teraz
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
wellcome7 z takimi wynikami to tylko na zawody

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23737
no chyba nie, właśnie nie mam genu do siły

oprócz podciągania nachwytem/
podchwytem z obciążeniem nie mam jakichś specjalnie dobrych wyników
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
130kg 1x 86kg, staz w sumie ciezko mi ocenic ... regularnie to jakis rok .

GTL ;)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
po ośmiu miesiącach treningu
120x1 przy 72-73 kg,

masz gen do sily i to dobry

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
ciężar wyważony mam dobrze wiek to 22 lata wzrost 176 wyciskam pełen ruch choć troszkę kręgosłup idzie do góry :P staż ogółem z jakieś 3-3,5 roku kiedyś ćwiczyłem bo ćwiczyłem teraz staram się wziąść za siłę bardziej poważnie zawsze ćwiczyłem swoim planem cały czas na okrągło jednym i szła mi siła i troszkę masa lecz chciałbym sprawdzić w końcu jakiś inny plan więc co polecacie 5x5 ? czy coś innego ? :) pozdro.
(a propo jeśli już ktoś by chciał wiedzieć jak wyglądam to moje zdjęcie jest w galeri nasze klaty str 93 login xvcxy ;) ))


Zmieniony przez - nowy0409 w dniu 2011-10-12 00:31:14
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no chyba nie, właśnie nie mam genu do siły

niektórzy to mają dobrze... ja jak zaczynałem to wyciskałem może 40kg... po jakimś roku ok 70-80. macha koleś 120kg po 8 miechach, przy tej wadze i mówi że do siły genu nie ma, człowieku weś nie drażnij innych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23737
ale piszę prawdę,
tak jak dopiero od 2 miechów zacząłem robić przysiady ze sztangą [przedtem tylko na maszynie] i od kilku treningów MC
to nadal kończe z 100kg w ostatniej serii siadów i ciągów
więc nie jest tak różowo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu

Następny temat

Siłownia + Piłka nożna

electro
Polecane artykuły