Otoz wiadomo ze wiekszosc na tym forum cwiczy amatorsko i procz tego sportu ma inne zajecia typu praca, szkola dziewczyna.
a wiec zalozmy ze macie plan zakladajacy 5 posilkow dziennie:
7, 11, 14.30, 18, 21
sen 23-7
I przypadek
zaspalem i wstalem dopiero o 9.30
wtedy skaracam czas miedzy paroma peirwszymi posilkami,np.:
9.30, 12.00, 15, 18.30, 21.30
II przypadek: np. wypada Wam spotkanie sluzobowe miedzy godzinami 10-13 i nie ma wtedy szansy na ŻADEN posilek. co robicie w takim wypadku?
ja osobiscie staram sie wtedy troche inaczej rozlozyc posilki w ciagu dnia. np. o 7, 10, 14, 17.30, 21
co Wy robicie w takich przypadkach?
a wiec zalozmy ze macie plan zakladajacy 5 posilkow dziennie:
7, 11, 14.30, 18, 21
sen 23-7
I przypadek
zaspalem i wstalem dopiero o 9.30
wtedy skaracam czas miedzy paroma peirwszymi posilkami,np.:
9.30, 12.00, 15, 18.30, 21.30
II przypadek: np. wypada Wam spotkanie sluzobowe miedzy godzinami 10-13 i nie ma wtedy szansy na ŻADEN posilek. co robicie w takim wypadku?
ja osobiscie staram sie wtedy troche inaczej rozlozyc posilki w ciagu dnia. np. o 7, 10, 14, 17.30, 21
co Wy robicie w takich przypadkach?
Krzysztof Piekarz
jeśli mamy wahania w ciagu dnia.