SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Boję się anabolizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Jestem otyły (115kg @ 176cm wzrostu, pas 125cm) i podjąłem już kroki w celu redukcji - anaeroby, basen (ponad kilometr dziennie) + spalacz Viper. Nie rezygnuje z trenigów siłowych, po których przyjmuję białko Aptonia Protein 90. Znajomy polecił mi dołączyć HMB, ale ogólnie boje sie anabolizmu, bo nie wiem czy oprócz BUDOWANIA mięśni nie ZBUDUJE się również tkanka tłuszczowa i czy nie spowolnię przez to procesu jej spalania.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):

Wiek: 24

Waga: 115

Wzrost: 176

Cel cyklu: redukcja masy, rozbudowa mm. naramiennych

stosowane już wcześniej suplementy : Therma Line, Viper, białko Aptonia Protein 90

Uprawiane inne sporty: pływanie, siłownia

stosowane wcześniej spalacze : Therma Line, Viper

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Viper, białko Aptonia Protein 90

ilość dni wolnych od kreatyny: nigdy nie brałem

przewidziane finanse na cykl: 60zł

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 4 miesiace

Pain is weakness leaving Your body.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
dieta odgrywa tu kluczową rolę - posiadasz ją??

faktycznie masz co spalać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Nie przekraczam 2000 kcal (przy codzinnym przepłynięciu 60 basenów i treningu siłowym co 3 dni) i ograniczyłem węglowodany do minimum (taki nawyk mi został po próbie diety Dukana rok temu). Głównie białko z jak najmniejszą zawartośćią tłuszczy (bo ciężko je całkowicie wyeliminować).

Pain is weakness leaving Your body.

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
i ile już zrzuciłeś odkad zaczałes?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
żadnych supli na razie

nie wiem jak to sie odchudzasz, ale waga jest potężna

kluczem jest systematycznośc w trzymaniu diety i treningów.

Kumpla zmień jak poleca ci HMB, to znaczy , że nie ma bladego pojęcia o suplach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
już drugi miesiąc tak ciągnę. Schudłem... może 1kg <śmiech przez łzy>

PS Ale mi wrzucacie z tą wagą :) Sam jestem załamany jak tylko patrzę w lustro, a tu jeszcze to ;) Ale dobrze, dobrze... To hartuje i wzmacnia.

Pain is weakness leaving Your body.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Podejrzewam jeszcze udział tarczycy (tarczyca powiększona), otyłość, nieznacznie zapadnięte oczy, ciemne kostki na pięściach i łokcie, zaburzona koncentracja. Wynik TSH w dolnej granicy normy (fT3 i fT4 nie robiłem) co może wskazywać na subkliniczną postać niedoczynności tarczycy. Muszę wykonać więc USG i przeciwciała przeciwtarczycowe.

Czyli rozumiem że moja obawa wobec ANABOLIZMU jest uzasadniona?

Pain is weakness leaving Your body.

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
nikt tutaj nie ma na celu obrażania ani nic w podobie takze nie ma obaw.

jesli przez mięsiąc schudłeś 1kg tzn że dieta kuleje aż miło

mogłbyś wkleić tu przykladowy calodzienny jadłospis?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jest uzasadniony twoj strach przed wszystkim, to moze byc przyczyna otylosci
zadnego anabolizmu sie nie boj, to nie jest taki latwy cel do osiagniecia

suplemnty, spalacze itp. nic ci nie pomoga
musisz zejsc conajmniej do 90kg treningiem i dieta

idź do lekarza jak masz takie powiklania z tarczyca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Mój jadłospis (z kaloriami etc.):

Pain is weakness leaving Your body.

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
a bez alkoholu na wieczór nie możesz usnąć czy jak?

wywal te parówki i wszystkie przetwarzane rzeczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina olimpa

Następny temat

Suplementacja po dłuższej przerwie. Opinie.

electro
Polecane artykuły