SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedno sie konczy cos sie zaczyna :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Witam pierw dane
16 lat
181cm
Bic 33cm
Klata 105cm
Udo 58-60cm
Poziom bf 15%
Waga 79,5kg
Staż tutaj sporo jednak nie sumiennie z przerwami od około 2 miechów sumiennie :)
Dieta jest ok ;]
Wiec tak skonczylem swoj pierwszy cykl na cm3 no i za jakies 2 tyg koncze plan treningowy jestem zadowolony sila poszla masa 2-3kg i obwody wiadomo regeneracja zmiana trenignu tera (System mass) :D bo cel to masa zapomniałem napisac :D No i zamierzam kupic aakg zeby mnie troche pobudzilo i popompowalo bedzie ok? Dawkowanie juz znam od siodemy (pzdr) 6 jak nie pokopie to zwiekszac. I przed treningiem tylko tylko warto cos do tego dolozyc? Czy starczy? I pojechac na tym cyklik regeneracja zmiana cyklu i zamierzam wziasc znow jakas kretke chyba mono

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Bo chodziło mi o to żeby aakg brac tylko przed treningiem :P a mzb bede bral na noc ok dobra to juz wszytsko wiem dzieki za porady
Sogi

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
aakg dobre, ale na pompe, pobudzenia raczej nie bedzie po tym, chyba, ze jak zobaczysz spompowane miesnie to sie pobudzisz wtedy

po treningu tez daj chociaz ze 2 capsy aakg

przy tej wadze ramie troche male...

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-06-23 15:02:40

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
jaki ty staż wogole masz?
ty ćwiczysz wogole?

co ten siódema ci ******li? aakg? po co?

wez ułóż porządny trening i diete i wróc za pół roku

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-06-23 15:08:55

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
sprajt nie unos sie tak...?


jesli ktos Ci pisze na gg ze potrzebuje NO-booster na czas przerwy od kreatyny to czy zadajesz mu 100 pytan czy polecasz?

pobudzenie - aakg+kofeina - sprawdzone na wlasnej skorze

co do ******lenia - moze to Twoj styl mowy - bynajmniej nie moj, mowic, wyrazac sie, ewentualnie pisac jesli sprawa ima sie gg...

W moich kregach nie okresla sie wypowiedzi slowem ******lic



Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-06-23 15:18:25

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ale ******licie


a kolega zalozyciel tematu , proszony jest o odlozenie supli , zabranie sie za pozadny trening i diete ktora ewentuyalnie mozna uzupelnic jakims gainerem/bialkiem

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
dobra uniosłem się bo nie rozumiem jak mozesz dla chłopaka co ćwiczyc niby rok i mam 33 w kablu doradzac zeby krete kupił i aakg. widac ze nei zna on żadnych podstaw żywieniowych a także jest laikiem w sprawach treningu.
za takie doradzanie ja dziękuje. sorry siódema jak cię uraziłem

ja bym mu proponował zeby za te pieniązki kupiłe sporo jedzenia i ewentualnie gainer/biało i witaminy.


Zmieniony przez - sprajt86 w dniu 2008-06-23 15:28:27

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ze potrzebuje NO-booster na czas przerwy od kreatyny

nie polecalem kreatyny tylko aakg w przerwie pomiedzy cyklami kreatynowymi...

dieta - jak pisze autor - jest

jaka to juz nie moja dzialka

nie pytam ile ma w bicepsie bo to nie moja sprawa i nie udzielam rad na podstawie jego obwodu

uczynilem co uczynilem, ja nie widze w tym nic zlego

autor powinien wiedziec czym jest dieta i powinien umiec uzupelnic braki w niej, jesli pisze ze ja ma

pozdro

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Lol nie róbcie ze mnie laika bo siodema pomagał mi układac diete i jest ona dopięta na ostatni guzik byla nawet w dziale odżywianie modyfikowana delikatnie przez studentsky... Co do treningu to pojecie tez mam i jest ok bo są rezultaty... Chcialem krete siodema mi polecil... Chcialem cos na przerwe tez a wy jakies pie*dolenie wtf? Pytam sie o cos na przerwe a nie o diete czy trening bo to mam aktualnie jade system mass....

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Pozatym male wymiary bo wczesniej cwiczylem nie sumiennie nie mialem diety i zadnego pojecia o treningu i zadnych przyrostow teraz troche poczytalem ulozylem diete trening i jestem po kretce i efekty sa super sila i obwody wzrosly zaczynalem od 30,5 w kalbu 2 miechy temu... wycisk 50 a teraz 65 wiec jest ok!! Pozatym Chce cos na przerwe od krety zeby poszly obowdy i sila no i pobudzenie tez moze byc...

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
bo na forum panuje wiele oklepanych, powtarzanych opini, miedzy innymi ta, ze osoby z malym stazem nie powinny brac kreatyny.
z jednej strony mozna sie zgodzic bo 90% takich delikwentow nie ma za duzej wiedzy o treningu czy odzywaniu i chce wybrac droge na skroty i lapie sie kreatyne, myslac ze da ona wielkie efekty...
pozniej taki pacjent skonczy cykl i odechciewa mu sie najczesciej cwiczyc bo nie ma juz motywacji, zobaczyl ze to nie takie latwe...
z drugiej strony zdarzaja sie osoby, ktore mimo malego stazu, poglebiaja swoja wiedze szybko, znaja podstawy treningu, diety suplementacji i wziecie kreatyny nie staje sie bezmyslna rzecza....
wszystko siedzi w wiedzy danego klienta....
teraz odpowiedz sobie na to pytanie
wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + AAKG treca jak dawkowac?

Następny temat

MASA

WHEY premium