Witam.Od września planuje rozpocząć treningi na siłowni. Mam 18 lat , 186 cm i waże 72 kg. Według mnie to troche za mało . Zależałoby mi na przybraniu masy i w miare mozliwosci popawieniu rzeźby. Stad moje prośba. Możecie mi polecic jakies odżywki ? Jest ich teraz tyle że sie torche gubie a nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto . Z góry przepraszam jesli juz takie temat był ale jestem nowy na forum. Pozdrawiam :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 72
Wzrost: 186
Cel treningowy: Przybranie na masie/ rzeźba
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dobry
Dieta: Nie
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 72
Wzrost: 186
Cel treningowy: Przybranie na masie/ rzeźba
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dobry
Dieta: Nie
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Brak
Krzysztof Piekarz
