SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Maksymalna waga użytkownika atlasu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Witam
To jest mój pierwszy post na sfd.pl.
Przymierzam się do zakupu atlasu do 1000zł. Interesuje mnie tylko nowy sprzęt. Przeglądałem już rózne serwisy aukcyjne i sklepy internetowe ze sprzętem do siłowni. Tylko jest mały problem. Wszystkie atlasy co przeglądałem mają maksymalną wagę użytkownika < 140kg! Ja mam 150kg z małym hakiem
I mam teraz pytanie do cięższych właścicieli atlasu lub do osób znających budowe atlasu.
Dlaczego maksymalna waga użytkownika jest taka mała? Czy moge użytkować "seryjny" atlas? Czy muszę jakoś przerobić? Czy może mam samemu zrobić atlas?
Czekam na odpowiedzi i dziękuje za każdą możliwośc pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
akurat w przypadku atlasu nie kierował bym się tym co sugeruje producent, tym bardziej że przekroczyłeś tylko o 10kg

mój gryf ma norme max 100kg a było 150kg na nim targane :)










nie kupuj atlasu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. nie zwracaj na to uwagi, pozatym te normy są zawsze zaniżone a to tylko 10kg, i j.w. nie kupuj atlasu lepiej już kupić ławke z osobnymi stojakami, wyciąg i sztangę z obciążeniem, ogólnie wolne ciężary.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Dzięki
Ale ja mam pomieszczenie 4m2(2x2) i się nie zmieszci wszystko osobno, a do tego jest jeszcze rura ciepłownicza Atlas jakoś bym upchnął.
A dlaczego nie polecacie atlasu?
Pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
wbrew pozorom mało funkcjonalny / przydatny, na wolnych ciężarach można się dużo lepiej wyrobić. No pomieszczenie trochu przymałe na siłkę. Napisz jakie masz w ogóle cele treningowe?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Więcej zrobisz samą sztangą i hantami niż atlasem. Atlas pewnie ma takie przełożenia ,że będziesz odczuwał mało ciężaru Lepiej ławka i stojaki.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Dzięki
Ja i tak narazie jestem słaby
Myślałem też o ławce, ale zależy mi też na motylkach i na treningu mięśni nóg.
Myślicie że na takie słabe ćwiczenia starczy atlas??
Pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Na motyle drążek najlepsza rzecz na świecie do tego Wiosło sztangą. Na nogi przysiady i inne ćwiczenia ze sztangą na Atlasie nic nie zrobisz porządnie
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/13/27/314
Taki zestaw i do tego jeszcze drążek
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/6/353

Do tego sztanga 180cm + hantelki i ciężar i jesteś 100x do przodu niż z atlasem
http://www.ecentrum.kelton.pl/podkategoria.php/1/8
Pozdrawiam

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy na mase mięśniową do oceny.

Następny temat

Ławeczk+obciążenie za ok. 1200 zł ?

electro
Polecane artykuły