Witam, jestem nowy na forum więc witam wszystkich serdecznie. Mam nadzieję, że tworzę ten temat w dobrym miejscu i ktoś pomoże mi w podjęciu decyzji. Mój problem wynika trochę z braku wiedzy. Ponad miesiąc temu zacząłem redukcję BF. Przez ten czas poleciałem około 4kg na wadze. Moje działania zawęziłem tylko do zwiększenia aktywności fizycznej- 2-3x/tydzień bieganie po 4km, 4x/tydzień intensywnej jazdy na rolkach, 2x tydzień siłownia. Diety żadnej nie stosowałem- doszedłem do wniosku, że redukcja ilości spożywanych cukrów (omijanie słodzonych napoi i soków, coli, sprita etc.) i systematyczne posiłki (5-6 dziennie: syte śniadanie i obiad, lunch i podwieczorek w postaci owoców/jogurtów/koktajli mlecznych oraz lekką kolację) wystarczą. Chciałem w ten sposób wkręcić organizm na wyższe obroty i przyzwyczaić go do wysiłku. Dziś dołączyłem do tego spalacz. Wybór padł na Dymatize Dyma-Burn. Po pierwszej dawce (2 kapsy) nie zauważyłem żadnych niepożądanych efektów. I teraz pora na moje pytanie. Od jakiegoś czasu zauważyłem lekki brak motywacji na siłowni czy podczas biegania. Ciężko mi się skupić na konkretnym ćwiczeniu, ręce gdzieś uciekają, głowa myśli o czymś innym. Czy do stosowanego spalacza mógłbym dołączyc jakiś booster azotowy? Przeglądając forum zauważyłem sporo pozytywnych opinii na temat Shock Therapy Universala. Czy mogę dołączyć go do stosowanego spalacza? Będzie to bezpieczne? Wyczytałem na forum, że boosterów NO nie powinno stosować się w parze ze spalaczami zawierającymi efedrynę. Znalazłem też informacje, że Dyma-Burna tak naprawdę nie zawiera efedryny tylko coś roślinnego co spece od reklamy nazwali efedryną.
Co do mojej wagi i wymiarów:
Wiek: 24lata
Wzrost: 180cm
Obwód klatki piersiowej: 120cm
Obwód pasa 103cm
Waga: 110kg
Co do celów, które chciałbym osiągnąc to redukcja do 90-95kg. Miło byłoby się z tym wyrobić do końca roku.
Będę wdzięczny za każdą poradę.
Zmieniony przez - karol6c w dniu 2011-07-08 16:24:54
Co do mojej wagi i wymiarów:
Wiek: 24lata
Wzrost: 180cm
Obwód klatki piersiowej: 120cm
Obwód pasa 103cm
Waga: 110kg
Co do celów, które chciałbym osiągnąc to redukcja do 90-95kg. Miło byłoby się z tym wyrobić do końca roku.
Będę wdzięczny za każdą poradę.
Zmieniony przez - karol6c w dniu 2011-07-08 16:24:54
Krzysztof Piekarz
