Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem że coraz słabiej działaja na mnie różne przedtreningówki, widocznie zapchałem już się 1,3d w ostatnim miesiącu. Na jak długo powinienem sobie podarować różne stymulanty, aby wyczyścić receptory ?
Rozumiem że związkami zawartymi w różnych przedtreningówkach do których sie organizm przyzwyczaja jest kofeina i 1,3? Czy może od nadmiaruu np cytruliny w ostatnim czasie, cytrulina też może zaczać działac coraz słabiej ;>?
Sama przerwa czasowa wystarczy ? Czy może warto pomyśleć nad czyms oczyszczającym organizm z toksyn ?
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-06-12 12:46:57
Rozumiem że związkami zawartymi w różnych przedtreningówkach do których sie organizm przyzwyczaja jest kofeina i 1,3? Czy może od nadmiaruu np cytruliny w ostatnim czasie, cytrulina też może zaczać działac coraz słabiej ;>?
Sama przerwa czasowa wystarczy ? Czy może warto pomyśleć nad czyms oczyszczającym organizm z toksyn ?
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-06-12 12:46:57
Krzysztof Piekarz
a do autora, ja nie mialem problemu z tolerancja na suple ale czulem ze potrzebna przerwa walilem suple z 1.3 ok 6 miesiecy, regeneruje watrobe : - ) poki co od 2 tyg jestem bez geranium i 1 tydzien byl kiepski bo trening bez tego pobudzenia.,. ale teraz jest git i mysle ze dopiero na zime walne jakies przed treningowy
to taki offtop ! ;]