SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sztuki walki łódź RANO

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 26 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2960
interesuje mnie jakiś klub w łodzi gdzie są sztuki walki rano (najpóźniej żeby zaczynały się o 8)

bo nigdzie nie mogę znaleźć

za info sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY"CORIO:
Ogłasza nabór na Treningi !!!

MUAY-THAI( grupy poczatkujące, zaawansowane oraz zawodnicze)
MMA (grupy poczatkujace)
KLUB MIESCI SIE W PRYWATNYM BUDYNKU W PEŁNI WYPOSAŻONYM ORAZ PRZYGOTOWANYM DO TRENINGÓW.
*POSIADAMY DWIE SALE TRENINGOWE WYŁOŻONE MATAM
*RING NA PODEŚCIE 6x6m
*SIŁOWNIA 100 METROWA
*WORKI O WYSOKOŚCI 220CM WAGA 150 KG
*DODATKOWO WORKI Z OPON WAGA 70 KG
*TARCZE
*OSOBY NIEPOSIADAJĄCE RĘKAWIC LUB OCHRANIACZY DOSTANĄ JE NA SALI CORIO-TEAM
*BAREK Z NAPOJAMI ORAZ DROBNYMI PRZEKĄSKAMI
*SAUNA
*NATRYSKI

TRENER WSZYSTKICH GRUP MUAY-THAI DARIUSZ WIŚNIEWSKI
SZKOLENIA GRUP POCZATKUJACYCH
SZKOLENIA GRUP ZAAWANSOWANYCH
SZKOLENIA GRUP ZAWODNICZYK (SYSTEMATYCZNE STARTY W TURNIEJACH W KRAJU I ZAGRANICĄ)
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA LEKCJE INDYWIDUALNE Z TRENEREM
MOŻLIWOŚĆ ROSPISANIA TRENINGÓW
UKŁADANIE DIETY


ŁÓDZ UL ŁAGIEWNICKA 54
WEJŚCIE OD UL GĘSIEJ (Za szlabanem schodami w dół)
GODZINY OTWARCIA
PON-17-00 DO 22-00
WTO-17-00 DO 22-00
ŚRO-17-00 DO 22-00
CZW-17-00 DO 22-00
PI -17-00 DO 22-00
SO -9 -00 D0 12-00
NIE -9 -00 DO 12-00

TEL- 511-314-473 MENAGER- SŁAWOMIR DROŻDŻ
www.corioteam.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21532
w lodzi tylko lks
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 26 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2960
rano ??

a co konkretnie jest rano ??
boks? zapasy ??

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2011-06-14 19:56:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21532
chodzilo mi o klub jako taki, nie sekcje na lksie, odpisalem nie na temat, bo chcialem bana. a co do treningow to raczej nigdzie nie ma, na brukowej kiedys cos tam bylo ale chyba o 10 i jezeli zbierala sie wystarczajaca ilosc osob, niestety to "tylko" ldz, jezeli nawet to o 8.00 sadze ze na 100% nie ma nigdzie bo to sie nie oplaca
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
na Piłsudskiego obok siłowny Gym Plazy otworzyli szkołe walki i rano też są jakieś zajęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17434
sa zajecia rano ale narazie tylko w sobote i to najwczesniej na 10ta

ale od wrzesnia maja juz byc zajecia ranne i chyba wlasnie na 8

C'est la vie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 26 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2960
za***iscie ale gdzie ?? piłudskiego ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1588
Również proszę o jakieś namiary gdzie można rano potrenować boks, muay thai, mma. Najlepiej od 8 no i wiadomo zeby cena zbytnio nie przytłaczała. Gdzieś kiedyś widziałem ogłoszenie treningów boksu od godz 8 czy 10 bodajże codziennie tylko, ze grp poczatkujacych. Treningi kosztowały 50zł/mc z tego co pamietam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1324
również podpisuje się pod pytaniem, chociaż posprawdzałem stronki i raczej nic nie ma w porannych godzinach.

Kto nie skacze i nie klaszcze musi być z policji.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Jeśli zbierze się grupa co najmniej 10 osób,możemy ruszyć z zajęciami porannymi na Piłsudskiego nad Gym Plazą.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17434
ja jestem za

C'est la vie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

ostatnie wolne miejsca na seminarium

Następny temat

Chromowane hantle w Łodzi

Shoty
Polecane artykuły