SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Schudnięcie w 2 miesiące .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Siemanko
wakacje idą, dużo wolnego czasu.
Chciałbym żeby ktoś obeznany z was napisał mi plan na cały tydzień na schudnięcie ale bez siłowni bo nie chcę się kisić w siłowni jak taka pogoda jest .

Waga-88 kg
Wzrost-185 cm
Lat - 16
Tak robiłem :

Pon
bieganie
brzuch
pompki
wtorek
brzuch
pompki
sroda
bieganie
brzuch
pompki
czwartek
trening kondycyjny na siłowni (ćwiczenia wzięte z filmików mma )
piątek
bieganie
brzuch
pompkii
sobota
lekki trening kondycyjny
sparingi z kolegami .

Proszę żeby ktoś ułożył mi plan .
Mam rower, mam też dostęp do kompieliska

chciałbym też aby ktoś napisał jakieś porady dietetyczne . Nie całą diete tylko rzeczy typu pić więcej wody itp .
Najbardziej mi zależy na podniesieniu kondycji i schudnięciu na nogach i brzuchu .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
A ja chcę, żeby Jessica Alba przyszła do mnie i possała mi palucha.

Samo nic się nie zrobi, chyba, że pójdziesz do płatnego dietetyka, a takowych na pewno masz pod nosem.

Na forum są tematy z wypisanymi zasadami odnośnie treningu i diety na redukcji. Wystarczy poszukać.

Są nawet gotowe plany treningowe i szablony diet.

/pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
dzięki za pomoc -,-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8869
A czego się spodziewałeś? Nikt ci tu planu nie ułoży szczególnie jeśli nawet nie chcesz dupska ruszyć na siłkę. Tu nikt nie zrobi niczego za ciebie i by coś osiągnąć musisz mieć duży wkład od siebie, komu zależy na twojej sylewtce? ;)
Czytaj tematy, podpatruj dietę i trening innych i w końcu samemu na tej bazie coś wyskrób, swoja drogą trening z dupy, pzdr
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
moja porada dietetyczna dla Ciebie to: pij więcej wody.


pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6316
dorzuc przysiady jeszcze i bd gites

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8869
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"Mam rower, mam też dostęp do kompieliska " - Polecam wyciskanie roweru w skosie oraz wiosłowanie na k"o"mpielisku :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2736
"Chciałbym żeby ktoś obeznany z was napisał mi plan na cały tydzień na schudnięcie ale bez siłowni bo nie chcę się kisić w siłowni jak taka pogoda jest . "

Bój się nic;) Taka pogoda już się skończyła. Teraz będzie typowe polskie lato wiec rozejrzyj się za parasolem.
A na siłkę to będziesz biegał się ogrzać;)))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
Porada:
Używaj tych treningów kondycyjnych mma co były w filmie 'Never Back Down'. Myślę, że w dwa tygodnie powinieneś skoczyć z siłą o jakieś 700% pod warunkiem, że użyjesz supli z megabola i od *****a.















...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
megabol zły nie jest, mimo ze chłopacy 7kg masy ubojowej nie zrobili.
raczej firma z której można się teraz śmiać to aminostar.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 3500kcal na wakacje

Następny temat

Za późno się obudziłem z gubieniem opony :)

electro
Polecane artykuły