wakacje idą, dużo wolnego czasu.
Chciałbym żeby ktoś obeznany z was napisał mi plan na cały tydzień na schudnięcie ale bez siłowni bo nie chcę się kisić w siłowni jak taka pogoda jest .
Waga-88 kg
Wzrost-185 cm
Lat - 16
Tak robiłem :
Pon
bieganie
brzuch
pompki
wtorek
brzuch
pompki
sroda
bieganie
brzuch
pompki
czwartek
trening kondycyjny na siłowni (ćwiczenia wzięte z filmików mma )
piątek
bieganie
brzuch
pompkii
sobota
lekki trening kondycyjny
sparingi z kolegami .
Proszę żeby ktoś ułożył mi plan .
Mam rower, mam też dostęp do kompieliska
chciałbym też aby ktoś napisał jakieś porady dietetyczne . Nie całą diete tylko rzeczy typu pić więcej wody itp .
Najbardziej mi zależy na podniesieniu kondycji i schudnięciu na nogach i brzuchu .
Krzysztof Piekarz
