Witam
Kreatyna.
Na forum wyczytalem ze mozna ja stosowac dluzej, choc by zmniejszenia katabolizmu miesni podczas wakacji, ostanio mialem cykl 6 tyg i zostalo mi troche i nie wiem czy moglbym stosowac ja od razu w dawce 0,03 na kg masy czy musze miec jakas przerwe od cyklu?
Cytuje zdanie ktore znalazlem na forum:
"Mozna równiez brac kreatyne w sposób ciągły(niecykliczny).zalecana dawka to 0,03g/kg masy ciała.mysle,ze dawki 4-5g dziennie są tez dobre
w ten sposób mozna brac kreatyne przez kilka miesiecy"
Pozdrawiam
Kreatyna.
Na forum wyczytalem ze mozna ja stosowac dluzej, choc by zmniejszenia katabolizmu miesni podczas wakacji, ostanio mialem cykl 6 tyg i zostalo mi troche i nie wiem czy moglbym stosowac ja od razu w dawce 0,03 na kg masy czy musze miec jakas przerwe od cyklu?
Cytuje zdanie ktore znalazlem na forum:
"Mozna równiez brac kreatyne w sposób ciągły(niecykliczny).zalecana dawka to 0,03g/kg masy ciała.mysle,ze dawki 4-5g dziennie są tez dobre
w ten sposób mozna brac kreatyne przez kilka miesiecy"
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz