no ok a a6w polecasz mi do masy czy nie? Bo mam zamiar zacząć od poniedziałku to tym spale tłuszczyk tymi aerobami... a dietę se zrobię taka jak mówisz.
Dobra idę spać bo sen to spalanie kalorii ; ))) XD
Jak coś napiszecie to lukne jutro.
Jak możecie to dajcie linki do sprawdzonych diet.
Dobra idę spać bo sen to spalanie kalorii ; ))) XD
Jak coś napiszecie to lukne jutro.
Jak możecie to dajcie linki do sprawdzonych diet.
I can be you <3