Reaguje się tak jak się trenuje. Raczej będzie tak, że np. zapaśnik ***nie o glebę, a bokser przywali.
A ten co nie trenuje uderzy pięścią. O to chodziło
Moim zdaniem dzisiaj mma jest bardziej promowane od boksu- w boksie nie ma walk "Pudzianów" aby nakręcić zainteresowanie
MMA nie kończy się ani nie zaczyna na KSW.
Nie chodzi tu o porównywanie do KSW. W mma mogą konfrontować się wszyscy - aktorzy, piosenkarze i takie Najmany. A to bardzo przyciąga widzów. Z kolei w boksie mogą rywalizować jedynie sportowcy.
Czemu jest królem sportów walki?
Najstarsza, szlachetna, siłowa wymiana poglądów. Nie jakieś kopanie w twarz leżącego.
A ten co nie trenuje uderzy pięścią. O to chodziło
Moim zdaniem dzisiaj mma jest bardziej promowane od boksu- w boksie nie ma walk "Pudzianów" aby nakręcić zainteresowanie
MMA nie kończy się ani nie zaczyna na KSW.
Nie chodzi tu o porównywanie do KSW. W mma mogą konfrontować się wszyscy - aktorzy, piosenkarze i takie Najmany. A to bardzo przyciąga widzów. Z kolei w boksie mogą rywalizować jedynie sportowcy.
Czemu jest królem sportów walki?
Najstarsza, szlachetna, siłowa wymiana poglądów. Nie jakieś kopanie w twarz leżącego.
Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

bardzo pomocne). To zapewni jej miazdżącą popularnośc.