Szacuny
520
Napisanych postów
11292
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
77262
przez tą cala zadyme z trenerami i ta cala otoczke wykreowana wokol fedora jakos poczulem lekka niechec do niego jak do sportowca..... nie mniej licze, ze jeszcze urwie komus glowe cepem :D
Szacuny
4
Napisanych postów
322
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3321
hmm może czas, żeby Fedor zmienił metody treningowe, sparing partnerów, itd. W końcu bardzo wielu zawodników, mimo że reprezentuje konkretne teamy, trenuje z różnymi zawodnikami. Tak jak np. GSP co dobrze było widac w TUFie.
Szacuny
11184
Napisanych postów
52124
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Voronov o mocach voodoo:
Byłem zaskoczony tym wszystkim. Po pierwsze nigdy nie dałem żadnego wywiadu po tej walce. Wracaliśmy z lotniska i zostałem zapytany przez kogoś o zdrowie Fedora. Powiedziałem że Fedor czuje się dobrze i dalej ma zamiar walczyć w MMA. On powiedział że podczas walki wyglądało na to jakby Fedor nie czuł się za dobrze. Odpowiedziałem że może tylko tak wyglądało albo może rzeczywiście nie czuł się za dobrze. Po tym przez te dwa zdania, ten człowiek który nawet nie powiedział kim jest doszedł do wniosku że mówiłem o jakiejś hipnozie. To jest totalna ściema
Evgeni Kogan, director of operations for M-1 Global who also just announced their return to America and debut on Showtime, said today the former Pride FC and WAMMA (remember them?) champion (FEDOR) would likely train in the Netherlands for his next camp, along with bringing in some US training partners. Kogan revealed the news via Twitter but added some further details in an email to Fighters Only, as well as that Vinny Magalhaes would be part of Fedor’s next training camp now that he is with the Russian fighting promotion. ^czyli jest szansa na opuszczenie ruskich łaźni..
Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-25 08:23:48
Szacuny
69
Napisanych postów
1815
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
35261
wg mnie powinien dać sobie spokój, od czasów kiedy był najlepszy zmieniło w mma się sporo, teraz już nie ma szans w tej wadze, a też jakoś sobie nie wyobrażam żeby ktoś go namówił żeby zaczął zbijać. Jego metody treningowe też już się nie nadają, ale nawet jak mówi że chce wrócić nie wspomina o jakichkolwiek zmianach w tym gdzie i z kim ćwiczy... Więc na szczyt już nie ma szans wrócić a patrzyć na niego na słabych galach, albo dostającego od średnich zawodników raczej nie będzie przyjemnie.
,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka
Szacuny
28
Napisanych postów
1892
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
11152
lol tak jakby byl niezniszczalny i tego bys od niego wymagal .
Wkur.ia mnie takie juz tu gadanie . Kazdego mozna zrobic i kazdy ma jakies slabosci .
Przygotuje sie - bedzie mial szanse nadal , nie przygotuje sie - nie bedzie mial.
Proste .
Szacuny
12
Napisanych postów
11497
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
45161
Jeśli tekst kaczki to rzeczywiście prawda, to będzie dobrze Trening w Holandii plus sparingpartnerzy z USA. Tego mu trzeba i ciężkiego oklepu na sparingach.
Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-25 11:37:17
Szacuny
0
Napisanych postów
180
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
5209
Fedor trenuje w Holandii z czarnym pasem
Kierownictwo obozu Fedora poszło po rozum do głowy i sprowadzili mu znakomitego zawodnika jiu-jitsu do treningów w Holandii. Tym wybrańcem jest Vinny Magalhaes, czarny pas BJJ, mający epizod w TUFie i jako trener w Team Quest.
Evgeni Kogan mówi o innych zawodnikach z USA, których może sprowadzić.
Jeszcze bym Fiedzi nie przekreślał ;))
"I like this feeling of weariness after training, when I'm walking home exhausted dragging my feet.
I like this a lot." Fedor Emelianenko