SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor będzie walczył dalej!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Po ostatniej porażce Fedora Emelianenko z Antonio Silvą dużo mówiło się o emeryturze tego pierwszego. Nawet sam Fedor zaraz po przegranej ogłosił, że był to prawdopodobnie jego ostatni występ w ringu lub oktagonie. Jednakże wygląda na to, że Fedor wycofuje się z tego co powiedział i możliwe, że zobaczymy go w klatce już niebawem.

FEDOR:

“Za szybko ogłosiłem swoje odejście. Będę walczył dalej. Możliwe, że wróce do turnieju Strikeforce wagi ciężkiej. Dam radę zawalczyć jeszcze parę razy. Nie przeanalizowałem jeszcze pojedynku żeby wyciągnąć wnioski czemu przegrałem. Muszę pierw wyzdrowieć, na razie nie widzę zbyt dobrze."

Vladimir Voronov, trener od Sambo:

“Dobrze widzieć, że Fedor wciąż ma ducha walki w sobie i teraz jest gotów roznieść wszystkich. Jego oko może i jest spuchnięte, ale wyzdrowieje. Najważniejsze jest to, że nie ma już żadnej presji ciążącej na nim. Po tym będzie trenował trzy razy lepiej."

Alexander Michkov, trener od uderzania:

“Fedor jest zdolny do tego by powrócić do turnieju. Każdy się potyka; to nie koniec świata."

Fedorowi zostały jeszcze 3 walki w aktualnym kontrakcie ze Strikeforce / M-1 Global.

Wygląda na to, że może będzie nam dane oglądać Fedora w akcji już wkrótce. Mówi się, że albo wkroczy on do turnieju za kogoś jako zawodnik rezerwowy. Oczywiście jeśli ktoś dozna kontuzji. Albo dostanie walkę z przegranym pomiędzy Fabricio Werdumem, a Alistairem Overeemem. Pytanie tylko czy Fedor naprawdę chce wrócić po tym jak wielokrotnie ogłaszał, że pragnie zaprzestać walczyć, czy może M-1 i Strikeforce wywiera na nim presje, bo to przecież ich kura znosząca złote jaja. Tego pewnie nigdy nie będzie nam dane się dowiedzieć.

by f24.

Nie ma to jak dobra nowina przed snem. Dobranoc :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Trzeba będzie wreszcie obejrzeć kiedy ten film z Fiedzią...... Może nie zabili go i uciekł jednak.

Przez 2 lata krążyły zdjęcia, potem w 2010 sam film przeszedł bez echa.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-04-28 10:29:44

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Tak jak już pisałem - w dyskusji po gali. War Fiedia! Tylko pora zmienić diametralnie sposób treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem ,czy założenie tematu było konieczne...O tym dyskutujemy przecież od jakiegoś czasu w dyskusji po gali SF...
Ale co tam - jak Bóg da - wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Wiesz kaczka przeczytalem newsa w nocy i sie tak ucieszylem ,ze temat zalozylem :P

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Fajnie że wróci.Pewnie 300x silniejszy

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Niech trenuje z kimś dobrym w bjj.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
imo Carwin by tutaj troche zdział, przynjmniej zmotywowal fiedzi do treningow na zachodzie, ciekawe czy do tego dojdzie

up. Po huk mu bjj?? Niech trenuje lepiej mocniejse cepy :D:D

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-02-16 16:34:18

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.fight24.pl/fedor-zawieszony-na-90-dni/ 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Znajac życie znowu trafi na werduma, tylko mam nadzieje, że teraz to Fiedzia go udusi

...badz w gotowosci, nawet gdy nie musisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1461
:DDD

Mam nadzieję, że to Fedor zapragnął dalej walczyć, a nie został do tego zmuszony. Jeżeli to pierwsze to za***ista nowina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwycięzca walki Penn vs. Fitch następny w kolejce do walki o pas

Następny temat

Liga A1 w formule MMA w Jarocinie - 12 marzec 2011

WHEY premium