SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pora sie pokazac po 8 miesiacach ;D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,miesa jesc nie bede;P postaram sie udowodnic ze na dobrej dyjecie roslinnej tez mozna miec wyniki" - gratuluje ambicji Sog ! Kazdy chce cos udowodnic, Jak na bialorusina piszesz swietnie po poslku!
Pozdrawaim!

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
dzieki staram sie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
chetnie bede sledzil Twoje postepy bo jestem ciekaw jak to pojdzie z taka dieta, powodzenia i pozdrawiam

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
bede sie staral regularnie dawac foto, myszle ze za 2-3 miesiace wzuce kolejne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
co tu duzo mowic:d jak na 8 miechow to slabo . Łapy calkiem dobre, gdyby nie one to nie poznal bym ze wogole cwiczysz:D. Mama mowila rob co lubisz:d robisz mase:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
na barki wyciskasz wiecej niz na klate?? hehe nie wierze ze wazysz 86 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
tez dziwne jest-ale to prawda ze na barki wiecej wyciskam, wazylem sie wczoraj 84
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
szczerze mowiac to nie obchodzi mnie co tam żresz

irytuje mnie natomiast jak bardzo obnosisz sie z tym, jakby bylo sie czym chwalic. jeszcze moze napisz sobie na czole, ze jestes weganem, zalosne. to nie jest nic fajnego, ze jestes ignorantem i nie akceptujesz faktu, ze jedzenie miesa obrobionego termicznie bylo jednym z czynnikow, ktore wplynely na to, ze czlowiek stal sie dominujacym gatunkiem na ziemi.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
Na czole pisac ot tym bes sensu poniewaz robie to dla siebie a nie dla wszystkich.To forum sportowe i ludzie tu pisza o swoich dyjetach wiec i ja opisalem swoja-nic w tym zlego nie widze.To ze czlowiek jest dominujacym gatunkiem wcale nie spowodowala dijeta.P.s. i smieszne jest ze taki prostak jak ty uwaza siebuie za gatunek dominujacy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
lol uojciec ma rację, spożywanie mięsa spowodowało rozwój mózgu, ale jak nie wierzysz to luz;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed i Po Redukcjii

Następny temat

Powoli do przodu

WHEY premium