SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawa sylwetni... czyli to co wszyscy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254
jest problem z aparatem, ale postaram się to zrobić jeszcze dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz, dziewczyny myślą że Twoja miska to prowokacja...
A to smutna prawda
bardzo chcę Ci pomóc, sis powiedz, ze dasz radę

Zmieniony przez - jo1984 w dniu 2013-05-28 20:24:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254
chyba muszę, bo sama zaczynam się obawiać o zdrowie i chcę coś z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254
nie mam zamiaru nikogo prowokować wiem że moja miska wygląda śmiesznie ale przy takiej ilości fajek jakie dziś wypaliłam i ilości wypitej wody naprawdę nie czuje się głodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Nie wiem czy jest sens wklejać takie miski bo po co...
Do czasu braku fot chociażby ułóż miskę na 1800kcal na jutro i jutro jej się trzymaj. Skoro jesteście z Jo rodziną to tym bardziej nie powinno być to trudne.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254
ok. postaram się to zrobić jak najszybciej. myślę że jo na pewno mi pomoże dzięki bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel
Nie wiem czy jest sens wklejać takie miski bo po co...
Do czasu braku fot chociażby ułóż miskę na 1800kcal na jutro i jutro jej się trzymaj. Skoro jesteście z Jo rodziną to tym bardziej nie powinno być to trudne.

Arphiel tak nam wyszło, chciałam unaocznić owej rodzinie, że to głodówka, bo tego się właśnie spodziewałam. Zrobię co w mojej mocy, bo to moja najfajniejsz siostra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
rybcia84 Zostań tu, nie uciekaj i daj sobie pomóc. Dopóki człowiek żyje, zawsze da się coś zrobić. Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254
w sumie po to się tu zgłosiłam żeby mieć większą motywację do działania, nie mam zamiaru uciekać. dzięki bardzo za wsparcie


Zmieniony przez - rybcia84 w dniu 2013-05-28 20:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc przekazuję w imieniu sis, że rusza ostro od poniedziałku (jutro wyjeżdża na kilka dni), służba nie dróżba- wezwanie do roboty miała przed chwilą, niespodziewana nocka ją czeka. Kazałam jej zjeść coś na mieście, bo przeca zemdleje jeszcze biedna. Do poniedziałku pomogę jej ułożyć miskę i trochę nakładę do głowy. Dzięki za pomoc, kochane jesteście

Zmieniony przez - jo1984 w dniu 2013-05-28 21:09:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate

Następny temat

Prośba o zweryfikowanie diety

WHEY premium