SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocyyy... jak ćwiczyć

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54


witam proszę was o mega porade idą wakacje zostało ok 5 miesięcy a ja mam mega duży brzuch i pełno tłuszczu!!!;( może coś o sobie mam 179cm i waże 90kg
jest to efekt tego iż przez 3 miechy leżałem w szpitalu z kontuzją nogi;/ i wiecie przytyło sie:P no ale brzuch mam okropny;/ nie mam siłowni w domu ale coś sie wykombinuje jakąs sztange chantle ławke tylko co robić zeby zbic brzuch zaraz podam zdjęcia tylko prosze nie załamcie sie ;( wiem ze nie da sie przez tak krótki czas zrobić "kraty" na brzuchu ale ja chce go tylko pomniejszyć i troche zbic co robić narazie robie od 5 dni po 50 brzuszków rano i wieczorem i po 30 pompek bo słyszałem ze pomagają one na klatke


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Dział odżywianie i odchudzanie - czytaj posty podwieszone i wszystkiego się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dieta redukcyjna +trening siłowy+zajęcia aerobowe.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po raz kolejny

Następny temat

Plan na MASE do sprawdzenia !!

WHEY premium