SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy ...odżywki!!! Konkretne pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
Mam 15 lat i zaczynam ćwiczyć...nigdy wczesniej nie chodziłem na siłownie ... mam ułozoną diete redukcyjną 2000kcal/na dobe. Chce spalic tłuszcz na brzuchu i udach, i z tąd moje pytania:
1. Ktos mi polecił ..zebym zaczął brac omege-3,zma i witaminy ale czy jest mi to potrzebne od samego początku jak wy sądzicie.
3. Czy powinienem stosowac jakis spalacz?? niejestem specjalnie do niego przekonany ale chce usłyszec opinie FFachowców :P
4.Kiedy ,po jakim czasie powinienem zacząc brac np białko albo carbo ...czy sa mi one wogóle potrzebne ?

sie żyje sie żyje || wieczna impreza :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
omega i witaminy sa wazne, mozesz je lykac.

nie jestem fachowcem, ale jak masz kase mozesz sie zaopatrzyc w jakis spalacz, ale pamietaj, ze podstawa sa dieta i aeroby.

co do bialka, czy carbo, zalezy to wylacznie od Ciebie i powinno byc dostosowane do brakow w Twojej diecie.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
Moim zdaniem Tylko siłownia bez zadnych odzywek zawsze na poczatku kiedy zaczynamy cwiczyc sa najlepsze efekty:):) a co do spalanie to areoby:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. dobre dla zdrowia - mozesz brac
3. pocwicz troche "na sucho"
4. w zależności od braków w diecie (o ile ją masz)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal pak- czy warto?

Następny temat

BCAA + Thermo Speed...?

WHEY premium