SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy,kaptury!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na mnie fajnie działa przyciąganie sztangi wzdluż tułowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Podciaganie na drazki napina dolna czesc, ale nie rozwiniej jej w proporcji do najszerczych chocby...

Stawiam na ciezki wioslowanie jednoracz z mocnym rozciaganiem lopatki.

A na gorna i szrugsy (najlepiej traktowane nieco jak lydki)i to co Kruszek polecal...

Srodek pojdzie przy okazji tych wszystkich cwiczen..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Ja robię szrugsy i nie narzekam, podciąganie sztangi wzdłuż tułowia wykonywane prawidłowo bez oszukiwania chyba nie powinno włączać do ruchu kapturów, przynajmniej tak mi się wydaje

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
Dibo22 ! wrecz przeciwnie, mylisz sie. poprawnie wykonane podciaganie sztangi wzdluz tulowia angazuje kaptury. ruch ma byc wykonywany do brody, lokcie caly czas ponad sztangą.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
no tak ale ruch wykonujemy angażując głownie srodkową głowę barków, przynajmniej ja tak robię no i ruch kończę aż ramiona znajdują się w jednej lini z barkami czyli niżej niż do brody
pozdr

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2006-11-17 19:36:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
m. naramienny nie ma głow

m. czworoboczny wtym ćwiczeniu o ktorym piszecie jest jako pomocniczy, pomaga uniesc ciezar, aczkolwiek w tym przypadku nie jest wielce obciazany, gdyz uniesienie stawu ramiennego nie jest znaczące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ani droga uniesienia ani wielkosc napiecia nie sa tu zbyt duze(dla kapturow).

Ten ruch ma inne slabe ogniwa i efekty, jezeli sa, na tych ogniwach sie skupiaja sie skupiaja..

Poza tym to nieciekawe cwiczenie..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dlaczego nieciekawe?

pytam ponieważ odkad pamietam daje to cwiczenie do barów

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Uwazam ze sa lepsze ruchy.
Probowales zarzutow albo high pulls?
To dopiero daje w kosc, tzn w miesnie..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
e tam fajne ćwiczenie =) poprstu "siłowa" wersja wznosow bokiem oburącz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenia - gdzie ???

Następny temat

Nawracanie niewiernych ..... ;D

WHEY premium