SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w mieszaniu odzywek

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kwasem?

ja to kiedys duzo rzeczy mieszalem z kwasem ....

ale odzywek to nigdy....

ze niby co lepiej klepie?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Do BETONIARY z nimi wtedy sie dobrze wymieszaja ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hahahhahhaaaa

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
kwasem a co, czym sie da nie ma lekko

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wlasnie odkrylem ze na mojej komorce dziala cos takiego jak nimbuzz

doladowuja do za 10 eurow i dzownie za 2 centy za minute na stacjonarne i 24 centy na komorki. To na komorki to zadna rewelacja ale na stacjonarne to tnaiej niz ze stacjonarnego. Wiec po co mam placic okolo 14 funtow za linie stacjonarna, jak za ta kase sobie doladuje i mam dzownienie nawet taniej? Malo teog nimbuzz zczytuje z mojej komorki kontakty wiec wybieram normalnie a nie musze przepisywac jak an stacjonarnym i biore go wszedzie ze soba razme z komorka.

W teorii da sie to samo zrobic na skype ale ten jest tka popularny ze moj operator zablokowal na nim opcje dzowniena tel na terenie UK, wiadomo nikt by nie doladowywal komorki tylko skype. Ale nimbuzz ma tkaie same stawki, bez abonamentu i wogole.....

no i tez da sie go na kwasie uzywac... smialo.....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bcaa i glute przed treningiem bialko wtedy ki3edy nie mozesz zjesc posilku. A wy wszyscy jestescie chooyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
warezz bo do kwasu poslemy
btw
ley w jakiej sieci masz kom?? ja mialem w o2 fajne stawki na stacjionarny ale jak zmienilem taryfe na darmowe rozmowy z o2 to wszystko poszlo w piz.du

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w three.
Mialem wczesniej o2 pay as you go (bo lepiej oplaci sie wydac 300 funtow za telefon, niz placic przez dwa lata 600 funtow za liczbe minut i smsow ktorych nie uzyjesz). W o2 mialem taryfe : favourite palces czy jakos tak ze mialem 500 minut za damro do o2 i na stacjonarne(warunek doaladowac co miesiac 10 funtow albo przepada). Bylo ok bo wiekszosc znajomycch mialo w o2

Potem mjak zmienlem telefon na lepszy przeskoczy do three. Za kazde doladowanie 10 funtow dostaje:
600 smsow
5000 darmowych minut do three
20 p za minute wszedzie indziej
150 mb internetu
i to jest wazne przez 3 miesiace. Zwykle rpzez dzownienie na stacjonarne i do znajomych na o2 musialem raz na 2 miechy doladowac, bo smsow, to amma teraz 1500 zapasu i 450 mb neta :D jak doladuje nimbuzz w telefonie i bedize dzialac (dam wam znac) to sadze ze jedno doladowanie za 10 funtow na 3 meichy ebdzie ok, bo smsow nigdy wszystkich nie wykorzystalem tak samo internetu.
JAk zadne operator voip nie bedzie mi dzialal (skype zablokowany przez operatora )pomysle nad przesiadka na vodafone. Bo mieli dobrze zbalansowana oferte, three jest raczej dla tych co duzo na necie i duzo textuja.

warezz, o co ci chodzi! My tu od 2 stron, pomagamy chlopkowi, wpadles, jedna wypowiedz na dwie linijki jeszcze slabo rozpsiane w porownwaniu z nasyzm profesjonalizmem i zaraz nas ustawiasz :P typowy manager :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no ja mam o2 za £15 mam darmowki do o2 dziady zmienili z dyszki na £15 ale zabrali mi darmowki do kraju a mialem 200min, mysle nad zmiana operatora bo ten numer mam juz zdecydowanie za dlugo i za duzo ludzi go ma wiec czas na zmany
daj znac to moze przeskocze do 3.
pzdr

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
vodafone jest tez swietny

3 jak duzo surfujesz i jak duzo smsujesz

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Agencje pośrednictwa pracy

Następny temat

Praca w Birmingham

WHEY premium