SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ćwiczeniach i redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2646
witam ;) chciałabym się dowiedzieć, jak ujędrnić ciało po głodówkowych dietach typu 1300 kcal. był okres w którym jadłam tyle choć byłam tego zupełnie nieświadoma, dopiero jak schudłam zdałam sobie sprawę, że to dlatego że za mało jem. jak ujędrnić te zwisy? według wag w aptekach mam tylko 18-20 % tłuszczu, ale jak usiąde to nogi i brzuch mam ''rozlane''.
nie miesiączkuję od pół roku.

Wiek : 20
Waga : 63
Wzrost : 174
Obwód w biuście : 90
Obwód pod biustem : 78
Obwód talii w najwęższym miejscu : 65
Obwód na wysokości pępka : 70
Obwód bioder : 93
Obwód uda w najszerszym miejscu: 54
Obwód łydki : 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: melb, czasem bieganie, 8minutówki codziennie
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianki, nalesniki
Co lubisz jeść na obiad : owsianki, nalesniki, mięso, ryby, kasze, zupy
Co jako przekąskę : owoce, orzechy, lody, batony, czekolade
Co jako deser : jogurt z orzechami, owoce, lody
Ograniczenia żywieniowe : nie lubię niektórych warzyw, ale nic konkretnego
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : nie misiaczkuje, biorę leki na wywołanie okresu, brak postępów
Preferowane formy aktywności fizycznej: w domu z youtube i bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : 1300-1400 kcal, od roku nie jem więcej jak 2000 kcal, na codzien obecnie ok 1600-1800 (od 3 tygodni)

zdjęcia:http://voila.pl//uploads/3tsc7uzdr6

i miska z dzisiaj. zdaję sobie sprawę jak wiele jest do zmiany..




Zmieniony przez - androis w dniu 2013-06-22 15:52:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2646
Poradzi cos ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2646
pomógłby ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2646
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Wypowiadam sie bo wzrost masz podobny i podobne story ;)jak zdajesz sobie sprawę to zmieniaj:) jeśli czytałas arty z regulaminu to zapewne wiesz ze głodówki wyniszczaja orgańizm, stad tez pewnie zanik miesiaczki, brak zdrowych tłuszczu w diecie itp.

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2013-06-24 21:46:17

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2013-06-24 21:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Musisz zacząć porządnie trenować i zadbać o wartościowe pożywienie.
Baton proteinowy, syrop klonowy, masło orzechowe znikają z miski definitywnie.
Ograniczasz ilość fruktozy. Nie możesz budować miski na owocach.
Czytasz "Co jedzą ladies" oraz "Co nam daje natura" - obydwa w regulaminie. A najlepiej drukujesz na lodówkę i uczysz się na pamięć i na ich podstawie układasz menu.
Szukasz w regulaminie treningu dla początkujących. Chcesz ujędrniać, zacznij treningi siłowe. 8 minutówki i MelB są dobre na chandrę i zabicie nudy w trakcie reklam, ale nie zbudujesz na nich sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2646
ok , a ile kcal i rozklad btw proponujecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

PODSUMOWANIE PRZEMIANY / SHRIMP2

WHEY premium