SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

40

Waga

107

Wzrost

192

Obwód ramienia

45,5

Obwód klatki

118

Obwód uda

64

Obwód talii

106

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b-2,5 w-5 t-1,1/ kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

3x tydzień

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

x

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

36

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bez tędęcji

PPM (podstawowa przemiana materii)

2270

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

110, nie robie,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
a co myślisz o tym żeby dorzucić do tego coś w oralu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Starczy Ci sam test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Na pierwszy cykl tak jak Łodzianin pisze zreszta od lat jest wiadomo ze najbezpieczniejszy bedzie długi tesc solo. Zrób badania, kolejne za miesiac. Kontroluj estro i tyle.
Oralnie to mozesz dac jakis suplement pomagający spalać tłuszcz ale to juz nie ten dział.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-21 11:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94783 Napisanych postów 364789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670088
Ja osobiscie jestem duzym zwolennikiem t3 do redukcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Wiadomo u mnie tez t3 leci na kazdej redu zreszta i na masie takze go daje tylko w mniejszych dawkach bo zwykle w tle leci hgh i cyklicznie insa wiec jest mi niezbędne od lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
a coś takiego jak clen? daje rade? i czy moglibyście pomóc przy zaopatrzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daje rade,jednym pasuje clen innym nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dokładnie ale sa tez lżejsze spalacze niz Clenbuterol jak Salbutamol czy Yohimbina oczywiscie mówie to na opierając sie na własnym przykładzie. Clenu za bardzo nie toleruje bo za bardzo mnie telepie i nie moge sie na nim skupic mimo kolosalnych wrecz czasem dawek magnezu i potasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
efki nie wymieniłeś jeszcze
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzony Endokrynolog okolice opola, wroclawia, kalisza, łodzi, katowic ew Warszawa

Następny temat

nabieranie wody

WHEY premium