SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc potrzebna

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
po sr piatek mam 2531 cal pozostale dni 2127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
ale tak bede mial do koncz tego miesiaca potem robie juz mase bo sporo juz zgubilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Wywal jogurt to do niczego Ci nie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
a co dac innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
jogurt dostarcza wapn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
diete to nie ja ustalilem tylko moj dietetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Lepiej by było gdybyś zjadł serek wiejski zamiast jogurtu.Coś mi się nie chce wierzyć że to dietetyk Ci ustalał diety a nawet jeśli tak to jakiś kijowy ten dietetyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
no mam serek wiejski ale rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
edytuj posty na przyszlosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Panie, kartka z długopisem jest to edycja posta.
"Naciśnij klawisz Enter lub przycisk "Wyślij", aby dodać swoją wypowiedź lub Shift + Enter, żeby przejść do kolejnej linii."
Nie rób takiego śmietnika z jednego posta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Downhill i Freeride - jaka kreatyna?

Następny temat

Cytrulina kaps.

WHEY premium