SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polscy fighterzy mma a pride fc, ufc...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
kto wg. Was ma największe szanse na wystąpienie w Pride FC lub w UFC ... kiedy to nastąpi (dlaczego tak późno)

czy wg. Was polscy zawodnicy bardzo odbiegają poziomem od średniaków tych organizacji?

w pride mamy swojego przedstawiciela ... ale na krótko:(
kiedy bedziemy go mieli w ufc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mlkv uważasz ze Hector naprawdę przegrał te walkę ? Twierdzisz że dostał wp*****l, obejrzyj jeszcze raz tę walkę. Według mnie został skrzywdzony przez sedziów.

Zmieniony przez - Pershing w dniu 2006-06-18 22:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Troche odbiegamy ale za pare lat powinnismy dawać już rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
a co myślicie o Jakubowskim? ma swoje lata ale wkońcu mistrz europy

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
to nie kwestia polski
ogolnie poza rosja cala europa jest z tylu trafiaja sie tylko rodzynki
jak cc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
no ale właśnie fajnieby było mieć takiego rodzynka jak choćby Rosja, czy Chorwacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
rosja nie ma rodzynkow, tylko sporo dobrych zawodnikow
wielu poprostu nie moze sie przebic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
MMA u nas póki co nie ma za bardzo szans na wypłynięcie: brak kasy, mało gal, niezbyt dobra opinia społeczna. To wszystko powoduje, że nie jest to modny temat a jak rozmawia dwóch takich co nie ma pojęcia o SW to uważa to za mordobicie. Ciężko pracować w takich warunkach. Nasi najlepsi zawodnicy to na świecie jest jakaś 3 liga. Jakubowski gdy dostał pierwszego bardziej znanego zawodnika, czyli Travisa Fultona to... przegrał, Materla walczył z Cyborgiem i już wielu snuło wizje jaki to on będzie wielki. Niestety okazało się, że to nawet nie ta klasa zawodników i dostał łomot.
Słyszałem jakoby niejaki Uszol jest taki dobry, ale widząc jego walkę z Zulu to chyba rozmija się to z prawdą, bo zainkasował mu kilkadzisiąt ciosów i niewiele to zrobiło na brazylijskiej Godzilli (Fedorowi wystarczał jeden cios) a przecież Uszol jest dużym zawodnikiem i wystarczyła technika + zdecydowanie.
Wiele dobrego słyszałem o Drwalu, szkoda, że nie doszło do walki z Cyborgiem.
Nasze KSW, Colloseum to jeszcze niżej jest, choć ostatnie KSW zrobiło na mnie dobre wrażenie. Poziom jednak jest dość niski.
Poczekamy, zobaczymy. Ja liczę na to, że nasi rodacy wypłyną na Cage Rage, która jest już znaną i cenioną galą a odbywa się w Anglii i bierze sporo zawodników z Europy. Tutaj jest nadzieja dobrych zawodników z Polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
a macie moze ta walke*****o z cyborgiem??thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
buhaha ksywke materli mi ocenzurowalo;)))) a wiec materle z cyborgiem ktos ma??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4722
Weasley napisał: Jakubowski gdy dostał pierwszego bardziej znanego zawodnika, czyli Travisa Fultona to...

Chyba Travis'a Lutter'a...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
cipek vs evangelista jest na mma.pl gdzies bo widzialem na stronie bt bjj.lipa.pl tez gdzies jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ploty nt. gaży Ricksona za EWENTUALNĄ walkę z Saku...

Następny temat

Paweł Nastula vs. Yoshihiro Nakao ... ?

WHEY premium