SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Pride FC***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
PRIDE Fighting Championships [PRIDE FC] była Japonską organizacją MMA. Pierwsza gala PRIDE FC odbyła się w Tokyo Dome 11 października, 1997 roku.
Pride FC była najlepszą, oraz najbardziej popularną federacją MMA na świecie. Pride posiada także rekord największej ilości widzów oglądających galę Shockwave/Dynamite w roku 2002 - oglądalność wyniosła wtedy 70tys ludzi oglądających galę na żywo. Kolejny rekord padł podczas gali Pride Final Conflict 2003 - 67,450 ludzi.
W marcu roku 2007 DSE sprzedało PRIDE braciom Feritta - właścicielom Zuffy, która promuję organizację UFC. Więcej o ostatnim akcencie Pride niżej.

Trochę histori PRIDE:
Pierwsza gala Pride odbyła się w 1997 roku, jak wszyscy pamiętamy galę promowała walka Nobuhiko Takady, z Ricksonem Gracie. Gala odbywała się w Tokyo Dome, 11 sierpnia 1997 roku, i przyciągnęła aż 47tys fanów z całego świata.
Po sukcesie pierwszej gali Pride , promotorzy zdecydowali się robić następne regularnie odbywające się gale MMA. Rok później doszło do rewanżu pomiędzy Takadą, i Ricksonem. Popularność Pride wzrastała, przez co podpisano kontrakty z Fuji Television, oraz nowo-założony kanał satelitarny SKY PerfectTV.

W roku 2000 Pride zdecydowało się na pierwsze GP w historii organizacji - dwu częściowy turniej miał wyłonić najlepszego fightera na świecie. Turniej trwał przez dwie gale, z udziałem 16 zawodników. Po pierwszej turze zostało 8 zawodników, którzy walczyli na kolejnej gali o mistrzowstwo. Druga runda turnieju została puszczona na żywo w USA. Jak wszyscy wiemy turniej wygrał Mark Coleman pokonując w finale Igora Vovchanchyna.

W sierpniu 2002 roku władze Pride połączyły się z kolejną japońską organizacją K-1, i zrobili wspólnie największą/najlepszą galę w historii MMA Shockwave - przyszło na nią ponad 70tys ludzi.

13 stycznia 2003 roku, Pride znalazło się w kropce. Powodem tego była dziwna śmierć prezydenta DSE - Naoto Morishita, który został znaleziony w hotelu ze skręconym karkiem. Chodziły słuchy, że to Yakuza[japońska mafia] zabiła go. Po ciężkim czasie dla DSE Nobuyuki Sakakibara został jej nowym prezydentem.

W 2003 roku Pride wypuścilo serię gal Bushido - które zajmowało się głównie lżejszymi wagami, i na trochę innych zasadach.

Również w roku 2003 Pride wróciło do robienia kolejnych serii Grand Prix - zaczynając od GP wagi średniej, na Total Elimination 2003 i Final Conflict 2003. Grand Prix w 2004 było dla zawodników wagi ciężkiej, 2005 dla średniej, a Grand Prix w roku 2006 było OPEN. [dla wszystkich wag]

Pride cały czas odnosiło sukcesy, robiąc średnio 10 gal rocznie, zbijając K-1 na boczny tor w statystykach. Pierwsza gala w USA odbyła się 21 października 2006 pod nazwą: PRIDE 32: The Real Deal. Gala odbywała się w Thomas & Mack Center w Las Vegas, przyszło na nią 11,727 osób. Była to pierwsza gala pride organizowana poza granicami Japonii.

5 czerwca 2006 roku, Fuji Network zerwało kontrakt telewizyjny z Pride, całkiem możliwe, że przyczyniła sie do tego Japońska mafia. Pride zostało wtedy tylko SKY PerfectTV.

Na końcu 2006 roku chodziły plotki, że na gali noworocznej Pride pojawi się Mike Tyson - miał walczyć w Pride na zasadach boksu z którymś z zawodników tej organizacji. Jak wiadomo Mike Tyson w Japonii walczyć nie mógł, przez jego kartotekę kryminalną, i walka miała odbyć się w Chinach, a transmitowana w Saitama Super Arena na telebimach, niestety do walki nie doszło.

29 listopada 2006 roku Pride ogłosiło, iż zawiesza działanie gal Bushido - od tamtego czasu zawodnicy lżejsi walczyli w normalnych galach Pride.

KONIEC PRIDE [art by Blastboy]

Według doniesień Yahoo Japan był to ostatni akt w historii PRIDE FC. Po tym jak właściciel ZUFFA Lorenzo Fertitta wykupił chylące się ku ruinie imperium PRIDE i liczne grono fanów miało jeszcze cień nadziei, zostało teraz przypieczętowane, co wydawało się nieuchronne. Jamie Pollack, zatrudniony przez ZUFFA jako doradca prawny, który krótko po wykupieniu przybył do Japonii, aby zarządzać nowo powstałym holdingiem PRIDE Worldwide, zamknął dziś drzwi oddziału i zwolnił telefonicznie wszystkich pracowników PRIDE Worldwide!

Sasahara, japoński szef PR PRIDE usprawiedliwia się przed fanami: "Jest mi bardzo przykro z powodu tego faktu. Jestem wściekły, że nowi amerykańscy szefowie PRIDE tak oszukali nas i fanów na całym świecie! Zdałem się na obietnice Lorenzo Fertitty, zapewniał, że gale PRIDE będą na nowo organizowane. To powtarzałem sam wszystkim fanom, a teraz widzicie, co się stało!" Wrota jednej z najpotężniejszych organizacji MMA w historii zostały ostatecznie zamknięte. Po okresie zawieszenia w ostatnich miesiącach i masowej ucieczce prawie wszystkich gwiazd do UFC i HERO*S. Dzięki temu amerykański Oktagon stara się przyjąć monopolową pozycję w tym sporcie, co jednak wzbudza niechęć u starych fanów, którzy wyrośli na pięknie i tradycji PRIDE...

ZASADY PRIDE:

Zasady gal Pride, oraz Bushido różnoły się trochę między sobą. Gdy zawieszono gale Bushido stare zasady Pride zostały, a reguły Bushido miały miejsce tylko podczas walk najlżejszych kategorii.

*Długośc walk - walki Pride trwały 3 rundy: Pierwsza runda trwała 10minut, druga i trzecia miały minut 5. Przerwy między rundami wynosiły dwie minuty. Podczas gali Pride w USA walka trwała 3x5 minut, walka od tytuł zaś miała 5 rund po 5minut - przerwy trwały 60 sekund.
Podczas turnieju GP były tylko dwie rundy - pierwsza 10 min, druga 5 minut - z 2minutowymi przerwami między rundami.

*Kategorie wagowe:

Heavyweight (więcej niż 93 kg / 205 lb)
Middleweight (do 93 kg / 205 lb)
Welterweight (do 83 kg / 183 lb)
Lightweight (do 73 kg / 161 lb)

*Ring:
Ring Pride miał wymiary 7x7 metrów, ring był pięcio-linowy.

*Zakończenia walk:
-Submission/Poddanie - zawodnik odklepuje w matę, lub krzyczy.
-KO/Nokaut - zawodnik pada po uderzeniu, i nie jest w stanie kontunuować walki.
-TKO/Nokaut techniczny:
a) Zatrzymanie walki przez sędziego - sędzia może przerwać walkę, gdy widzi, że zawodnik nie daje już rady, i jest całkowicie zdominowany przez przeciwnika.
b) Zatrzymanie walki przez lekarza - lekarz może przerwać walkę, gdy widzi, że uraz zawodnika jest na tyle poważny, że nie może kontunuować pojedynku.
c) Poddanie przez narożnik - narożnik zawodnika rzuca ręcznik na ring, gdy widzi, że ich zawodnik nie daje rady/nie jest w stanie kontunuowac walki.
-Decyzja: do decyzji dochodzi wtedy, gdy zawodnicy przewalczą wszystkie rundy pojedynku. Trzech sędziów ocenia kto wygra pojedynek. Punkty dawane były za:
1. Próby znokautowania przeciwnika[gdy np. rywal był już na deskach, i było bardzo blisko zakończenia walki]
2. Uszkodzenia zawodników rynikające z walki.
3. Kombinacje ciosów, oraz kontrola w walce w parterze.
4. Zejścia do parteru, obrony przez obaleniami.
5. Agresyność w trakcie walki - moim zdaniem bardzo ważny aspekt, i często oceniany.
6. Różnica wagi zawodników.
-Dyskfalifikacja:
a) zawodnik zdyskfalifikowany mógłbyć za otrzymanie trzech kartek, za nielegalne ciosy.
b) zawodnik może być zdyskfalifikowany przez nielegalne skaleczenie przeciwnika - zabronionym ciosem.
C) zawodnik mógłbyć zdyskfalifikowany za używanie różnego rodzaju olejów/sprejów/wazeliny dzięki czemu ograniczało to jego szorstkość.
-No Contest
1. Walka kończona była N/C gdy obaj zawodnicy nagminnie naruszali zasady walki.
2. Walka kończona była N/C gdy doktor przerywał walkę, po nieumyślnym nielegalnym ciosie.

*Faule
Zabranianymi akcjami w Pride były:
1. Ciosy głową.
2. Wkładanie palców do oczu.
3. Ciągnięcia za włosy.
4. Gryzienie.
5. Kopnięcia w krocze.
6. Wkładanie palców do oczu/nosa.
7. Ciosy w tył głowy / kark.
8. Dźwignie na małe stawy.
9. uciekanie poza ring.
10. Przytrzymywanie lin.
11. Kopanie przeciwnika leżącego twarzą do ziemi w głowę.
12. Stosowanie olejków i innych podobnych substancji.

*Postepowanie w trakcie walki
a) jeśli obaj fighterzy wypadali za ring - wtedy sędzia przerywa akcję, i obaj zaczynają od stójki. Jeśli zawodnicy byli za blisko lin - sędzia miał prawo przenieść ich na środek ringu, w identycznej pozycji w jakiej byli.
b) sędzia miał prawo dać żółta kartkę za brak aktywności w trakcie walki - każda taka kartka odejmowała punkty zawodnika, liczone przez sędziów.

*Walki pomiędzy zawodnikami z różnych kategorii wagowych.
Pride zrobiło specjalne zasady podczas walk Open - cięższy zawodnik nie mógł kopać/uderzać kolanami zawodnika lżejszego. Czystym przykładem tego była walka Fiodora Emelianenki z Hong Man Choiem podczas gali Yarennoka.

*PRIDE Bushido
Jest parę różnic między Pride, a Pride Bushido.
-walki odbywające się podczas Bushido miały dwie rundy - pierwsza 10 minut, druga 5 minut. Przerwy między rundami wynosiły dwie minuty.
-Walki "Challenge Matches" trwały 2x 5 minut.
-W Pride Bushido zostały używane czerwone kartki, na takiej samej zasadzie na jakiej zółte w Pride 'zwykłym'.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-03-17 02:24:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
PODSUMOWANIE:
*Mistrzowie PRIDE:
Heavyweight ponad 205 lb (93 kg) Fedor Emelianenko
Middleweight do 205 lb (93 kg) Dan Henderson
Welterweight do 183 lb (83 kg) Dan Henderson
Lightweight do 161 lb (73 kg) Takanori Gomi
*Zwycięzcy turniejów Pride:
2000 Openweight Mark Coleman
2003 Middleweight Wanderlei Silva
2004 Heavyweight Fedor Emelianenko
2005 Middleweight Mauricio Rua
2005 Welterweight Dan Henderson
2005 Lightweight Takanori Gomi
2006 Openweight Mirko Filipović
2006 Welterweight Kazuo Misaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
GALE PRIDE:

Pride 1 - 11 październik, 1997r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Kazunari Murakami pokonał John Dixon Submission (Armbar) 1 1:34
2 Gary Goodridge pokonał Oleg Taktarov KO 1 4:57
3 Akira Shoji pokonał Renzo Gracie Draw 3 10:00
4 Koji Kitao pokonał Nathan Jones Submission (Armlock) 1 2:14
5 Kimo Leopoldo pokonał Dan Severn Draw 1 30:00
6 Rickson Gracie pokonał Nobuhiko Takada Submission (Armbar) 1 4:47
Gala do pobrania:
Pride 1
http://rapidshare.com/files/83955584/ppa1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83956095/ppa1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83956394/ppa1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83956684/ppa1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83957000/ppa1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83959347/ppa1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83959589/ppa1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83959842/ppa1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83960111/ppa1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83960371/ppa1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83960625/ppa1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83960841/ppa1.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83961179/ppa1.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83961479/ppa1.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83961487/ppa1.part15.rar 

Pride 2 - 15 marca, 1998r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Royler Gracie pokonał Yuhi Sano Submission (Armbar) 1 33:14
2 Akira Shoji pokonał Juan Mott Submission (Rear Naked Choke) 1 3:47
3 Kazushi Sakuraba pokonał Vernon White Submission (Armbar) 3 6:53
4 Renzo Gracie pokonał Sanae Kikuta Submission (Guillotine Choke) 6 0:43
5 Marco Ruas pokonał Gary Goodridge Submission (Heel Hook) 1 9:09
6 Mark Kerr pokonał Branco Cikatic Dyskfalifikacja (Łapanie lin) 1 2:14
Gala do pobrania:
Pride 2
http://rapidshare.com/files/83961757/ppa2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83961997/ppa2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83962250/ppa2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83962610/ppa2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83962854/ppa2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83963053/ppa2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83963290/ppa2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83963533/ppa2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83963886/ppa2.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83964253/ppa2.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83964561/ppa2.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83964982/ppa2.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83965465/ppa2.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83965930/ppa2.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83965939/ppa2.part15.rar 

Pride 3 - 24 czerwca, 1998r.
Nippon Budokan, Japonia.
1 Akira Shoji remis Daijiro Matsui 4 10:00
2 Daiju Takase pokonał Emmanuel Yarborough Submission (Strikes) 2 3:22
3 Kazushi Sakuraba pokonał Carlos Newton Submission (Kneebar) 2 5:19
4 Gary Goodridge pokonał Amir Rahnavardi KO 1 7:22
5 Mark Kerr pokonał Pedro Otavio Submission (Armlock) 1 2:13
6 Nobuhiko Takada pokonał Kyle Sturgeon Submission (Heel Hook) 1 2:18
Gala do pobrania:
Pride 3
http://rapidshare.com/files/83966577/ppa3.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/83967133/ppa3.part2.rar 
http://rapidshare.com/files/83967764/ppa3.part3.rar 
http://rapidshare.com/files/83968309/ppa3.part4.rar 
http://rapidshare.com/files/83968868/ppa3.part5.rar 
http://rapidshare.com/files/83969268/ppa3.part6.rar 
http://rapidshare.com/files/83969936/ppa3.part7.rar

Pride 4 - 11 październik, 1998r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Igor Vovchanchyn pokonał Gary Goodridge TKO (Strikes) 1 5:58
2 Akira Shoji pokonał Wallid Ismail TKO (Strikes) 2 1:26
3 Daijiro Matsui pokonał Sanae Kikuta Draw 3 10:00
4 Kazushi Sakuraba pokonał Allan Goes Draw 3 10:00
5 Satoshi Honma pokonał Yuhi Sano TKO (Strikes) 1 9:25
6 Alexander Otsuka pokonał Marco Ruas TKO (Corner Stoppage) 2 10:00
7 Mark Kerr pokonał Hugo Duarte TKO 3 2:32
8 Rickson Gracie pokonał Nobuhiko Takada Submission (Armbar) 1 9:30
Gala do pobrania:
Pride 4
http://rapidshare.com/files/83972150/ppa4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83972453/ppa4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83972871/ppa4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83973196/ppa4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83973460/ppa4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83973787/ppa4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83974141/ppa4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83974454/ppa4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83974698/ppa4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83975029/ppa4.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83975888/ppa4.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83976285/ppa4.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83976654/ppa4.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83977028/ppa4.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83977036/ppa4.part15.rar 

Pride 5 - 29 kwietnia, 1999r.
Nagoya Rainbow Hall, Japonia.
1 Egan Inoue pokonał Minoru Toyonaga TKO (Strikes) 1 5:53
2 Francisco Bueno pokonał Satoshi Honma TKO (Strikes) 1 4:59
3 Igor Vovchanchyn pokonał Akira Shoji Decision 2 10:00
4 Enson Inoue pokonał Soichi Nishida Submission (Rear Naked Choke) 1 0:24
5 Kazushi Sakuraba pokonał Vitor Belfort Decision 2 10:00
6 Nobuhiko Takada pokonał Mark Coleman Submission (Heel Hook) 2 1:44
Gala do pobrania:
Pride 5
http://rapidshare.com/files/83977468/ppa5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83977843/ppa5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83978209/ppa5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83978613/ppa5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83978998/ppa5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83979355/ppa5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83979760/ppa5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83980097/ppa5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83980472/ppa5.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83980834/ppa5.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83981219/ppa5.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83981689/ppa5.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83982012/ppa5.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83982285/ppa5.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83982292/ppa5.part15.rar 

Pride 6 - 4 lipiec, 1999r.
Yokohama, Japonia.
1 Carl Malenko pokonał Egan Inoue Decision 3 5:00
2 Carlos Newton pokonał Daijiro Matsui Decision 3 5:00
3 Igor Vovchanchyn pokonał Carlos Barreto Decision 3 5:00
4 Akira Shoji pokonał Guy Mezger Decision 3 5:00
5 Naoya Ogawa pokonał Gary Goodridge Submission (Armlock) 2 0:36
6 Kazushi Sakuraba pokonał Ebenezer Fontes Braga Submission (Armlock) 1 9:23
7 Mark Kerr pokonał Nobuhiko Takada Submission (Kimura) 1 3:04
Gala do pobrania:
Pride 6
http://rapidshare.com/files/83982504/ppa6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83982802/ppa6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83983086/ppa6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83983361/ppa6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83983609/ppa6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83983916/ppa6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83984253/ppa6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83984585/ppa6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83984913/ppa6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83985176/ppa6.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83985454/ppa6.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83985760/ppa6.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83986028/ppa6.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83986309/ppa6.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83986315/ppa6.part15.rar 

Pride 7 - 12 września, 1999r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Daijiro Matsui pokonał Bob Schrijber Disqualification 1 10:00
2 Wanderlei Silva pokonał Carl Malenko Decision 2 10:00
3 Maurice Smith pokonał Branco Cikatic Submission (Forearm Choke) 1 7:33
4 Akira Shoji pokonał Larry Parker Decision 3 5:00
5 Kazushi Sakuraba pokonał Anthony Macias Submission (Armbar) 2 2:30
6 Igor Vovchanchyn Mark Kerr No Contest N/A
Gala do pobrania:
Pride 7
http://rapidshare.com/files/83986666/ppa7.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83987014/ppa7.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83987312/ppa7.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83987584/ppa7.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83987896/ppa7.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83988210/ppa7.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83988555/ppa7.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83989115/ppa7.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83989545/ppa7.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83990192/ppa7.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83990647/ppa7.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83991089/ppa7.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83991489/ppa7.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83991823/ppa7.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83991836/ppa7.part15.rar

Pride 8 - 21 listopad 1999r.
Ariake Colosseum, Japonia.
1 Wanderlei Silva pokonał Daijiro Matsui Decision 2 10:00
2 Frank Trigg pokonał Fabiano Iha TKO (Strikes) 1 5:00
3 Allan Goes pokonał Carl Malenko Submission (Arm Triangle Choke) 1 9:16
4 Mark Coleman pokonał Ricardo Morais Decision 2 10:00
5 Tom Erikson pokonał Gary Goodridge Decision 2 10:00
6 Igor Vovchanchyn pokonał Francisco Bueno KO (Punches) 1 1:23
7 Renzo Gracie pokonał Alexander Otsuka Decision 2 10:00
8 Kazushi Sakuraba pokonał Royler Gracie Technical Submission (Kimura) 2 13:16
Gala do pobrania:
Pride 8
http://rapidshare.com/files/83992226/ppa8.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83970475/ppa8.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83970773/ppa8.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83971208/ppa8.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83971462/ppa8.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83971771/ppa8.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83992583/ppa8.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83992891/ppa8.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83993121/ppa8.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83993459/ppa8.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/83993759/ppa8.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/83994062/ppa8.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/83994320/ppa8.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/83994564/ppa8.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/83994588/ppa8.part15.rar

PRIDE Grand Prix 2000 - Opening Round - 30 stycznia, 2000r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Wanderlei Silva pokonał Bob Schrijber Submission (Rear Naked Choke) 1 2:42
2 Gary Goodridge pokonał Osamu Tachihikari Submission (Forearm Choke) 1 0:51
3 Akira Shoji pokonał Ebenezer Fontes Braga Decision 1 15:00
4 Kazuyuki Fujita pokonał Hans Nijman Submission (Choke) 1 2:48
5 Kazushi Sakuraba pokonał Guy Mezger Forfeit 1 15:00
6 Mark Coleman pokonał Masaaki Satake Submission (Neck Crank) 1 1:14
7 Igor Vovchanchyn pokonał Alexander Otsuka Decision 1 15:00
8 Mark Kerr pokonał Enson Inoue Decision 1 15:00
9 Royce Gracie pokonał Nobuhiko Takada Decision 1 15:00
Gala do pobrania:
http://rapidshare.com/files/83996266/ppa9.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83996572/ppa9.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83996953/ppa9.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83997282/ppa9.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/83997583/ppa9.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/83997827/ppa9.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/83998051/ppa9.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/83998333/ppa9.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/83998597/ppa9.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/83998723/ppa9.part10.rar 

PRIDE Grand Prix 2000 - Finals - 1 maja, 2000r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Igor Vovchanchyn pokonał Gary Goodridge TKO (Strikes) 1 10:14
2 Kazushi Sakuraba pokonał Royce Gracie TKO (Corner Stoppage) 6 15:00
3 Mark Coleman pokonał Akira Shoji Decision 1 15:00
4 Kazuyuki Fujita pokonał Mark Kerr Decision 1 15:00
5 Guy Mezger pokonał Masaaki Satake Decision 1 15:00
6 Igor Vovchanchyn pokonał Kazushi Sakuraba TKO (Corner Stoppage) 1 15:00
7 Mark Coleman pokonał Kazuyuki Fujita TKO (Corner Stoppage) 1 0:02
8 Ken Shamrock pokonał Alexander Otsuka TKO (Strikes) 1 9:43
9 Mark Coleman pokonał Igor Vovchanchyn Submission (Strikes) 2 3:09
Gala do pobrania:
Pride Grand Prix 2000 Finals
http://rapidshare.com/files/83998974/ppa10.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/83999304/ppa10.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/83999645/ppa10.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/83999923/ppa10.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84000223/ppa10.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84000467/ppa10.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84000737/ppa10.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84001035/ppa10.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84001296/ppa10.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84001549/ppa10.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84001891/ppa10.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84002189/ppa10.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/84002445/ppa10.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/84002699/ppa10.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/84003014/ppa10.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/84003268/ppa10.part16.rar 
http://rapidshare.com/files/84003583/ppa10.part17.rar 
http://rapidshare.com/files/84003884/ppa10.part18.rar 
http://rapidshare.com/files/84004148/ppa10.part19.rar 
http://rapidshare.com/files/84004429/ppa10.part20.rar 
http://rapidshare.com/files/84004676/ppa10.part21.rar 
http://rapidshare.com/files/84004999/ppa10.part22.rar 
http://rapidshare.com/files/84005246/ppa10.part23.rar 
http://rapidshare.com/files/84005562/ppa10.part24.rar 
http://rapidshare.com/files/84005878/ppa10.part25.rar 
http://rapidshare.com/files/84006178/ppa10.part26.rar 
http://rapidshare.com/files/84006427/ppa10.part27.rar 
http://rapidshare.com/files/84006726/ppa10.part28.rar 
http://rapidshare.com/files/84006943/ppa10.part29.rar 
http://rapidshare.com/files/84007220/ppa10.part30.rar 
http://rapidshare.com/files/84007438/ppa10.part31.rar

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-03-17 02:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
PRIDE 9 - New Blood - 4 czerwca, 2000r.
Nagoya Rainbow Hall, Japonia.
1 Heath Herring pokonał Willie Peeters Submission (Rear Naked Choke) 1 0:48
2 Carlos Barreto pokonał Tra Telligman Decision 2 10:00
3 Allan Goes pokonał Vernon White Decision 2 10:00
4 Carlos Newton pokonał Yuhi Sano Submission (Armbar) 1 0:40
5 Akira Shoji pokonał John Renken Submission (Armbar) 1 6:44
6 Ricco Rodriguez pokonał Gary Goodridge Decision 2 10:00
7 Igor Vovchanchyn pokonał Daijiro Matsui TKO (Strikes) 1 5:03
8 Vitor Belfort pokonał Gilbert Yvel Decision 2 10:00
Gala do pobrania:
Pride 9
http://rapidshare.com/files/84007654/ppb1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84007944/ppb1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84008154/ppb1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84008399/ppb1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84008669/ppb1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84008910/ppb1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84009185/ppb1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84009418/ppb1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84009648/ppb1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84009943/ppb1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84010241/ppb1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84010425/ppb1.part12.rar

PRIDE 10 - Return of the Warriors - 27 sierpnia, 2000r.
Seibu Dome, Japonia.
1 Vitor Belfort pokonał Daijiro Matsui Decision 2 10:00
2 Wanderlei Silva pokonał Guy Mezger KO (Punches) 1 3:45
3 Ricco Rodriguez pokonał Takayuki Okada Submission (Choke) 1 6:04
4 Gilbert Yvel pokonał Gary Goodridge KO (Head Kick) 1 0:28
5 Mark Kerr pokonał Igor Borisov Submission (Neck Crank) 1 2:06
6 Igor Vovchanchyn pokonał Enson Inoue TKO (Strikes) 1 10:00
7 Masaaki Satake pokonał Kazunari Murakami TKO (Strikes) 1 6:58
8 Kazuyuki Fujita pokonał Ken Shamrock TKO (Corner Stoppage) 1 6:46
9 Ryan Gracie pokonał Tokimitsu Ishizawa TKO (Strikes) 1 2:16
10 Kazushi Sakuraba pokonał Renzo Gracie Technical Submission (Kimura) 2 9:43
Gala do pobrania:
Pride 10
http://rapidshare.com/files/84010686/ppb2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84010938/ppb2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84011261/ppb2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84011514/ppb2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84058901/ppb2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84062847/ppb2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84099449/ppb2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84101662/ppb2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84102946/ppb2.part09.rar

PRIDE 11 - Battle of the Rising Sun - 31 październik, 2000r.
Osaka Castle Hall, Japonia.
1 Heath Herring pokonał Tom Erikson Submission (Rear Naked Choke) 1 6:17
2 Wanderlei Silva pokonał Gilbert Yvel No Contest - Yvel Kicked in Groin 1 0:21
3 Gary Goodridge pokonał Yoshiaki Yatsu TKO (Strikes) 1 8:58
4 Alexander Otsuka pokonał Mike Bourke Submission (Double Armbar) 1 2:37
5 Akira Shoji pokonał Herman Renting Submission (Armbar) 1 3:48
6 Igor Vovchanchyn pokonał Nobuhiko Takada Submission (Strikes) 2 3:17
7 Naoya Ogawa pokonał Masaaki Satake Submission (Rear Naked Choke) 2 2:01
8 Kazushi Sakuraba pokonał Shannon Ritch Submission (Achilles Hold) 1 1:08
Gala do pobrania:
Pride 11
http://rapidshare.com/files/84105073/ppb3.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/84107521/ppb3.part2.rar 
http://rapidshare.com/files/84109744/ppb3.part3.rar 
http://rapidshare.com/files/84112108/ppb3.part4.rar 
http://rapidshare.com/files/84114348/ppb3.part5.rar 
http://rapidshare.com/files/84116578/ppb3.part6.rar 
http://rapidshare.com/files/84117319/ppb3.part7.rar

PRIDE 12 - Cold Fury - 9 grudzień, 2000r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Guy Mezger Alexander Otsuka TKO (Strikes) 1 1:52
2 Carlos Newton Johil de Oliveira Decision 2 5:00
3 Ricco Rodriguez John Marsh Decision 2 5:00
4 Ricardo Almeida Akira Shoji Decision 2 5:00
5 Heath Herring Enson Inoue TKO (Strikes) 1 4:52
6 Wanderlei Silva Dan Henderson Decision 3 5:00
7 Kazuyuki Fujita Gilbert Yvel Decision 2 5:00
8 Igor Vovchanchyn Mark Kerr Decision 3 5:00
9 Kazushi Sakuraba Ryan Gracie Decision 1 10:00
Gala do pobrania:
Pride 12
http://rapidshare.com/files/84119642/ppb4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84121833/ppb4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84123708/ppb4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84125586/ppb4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84127947/ppb4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84130161/ppb4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84132366/ppb4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84134422/ppb4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84136034/ppb4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84137535/ppb4.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84140501/ppb4.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84142041/ppb4.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/84222211/ppb4.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/84224028/ppb4.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/84225693/ppb4.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/84227520/ppb4.part16.rar 
http://rapidshare.com/files/84228460/ppb4.part17.rar

PRIDE 13 - Collision Course - 25 marca, 2001r.
1 Vitor Belfort Bobby Southworth Submission (Rear Naked Choke) 1 4:09
2 Guy Mezger Egan Inoue KO 1 2:25
3 Heath Herring Denis Sobolev Submission (Keylock) 1 0:22
4 Dan Henderson Renzo Gracie KO (Punch) 1 1:40
5 Mark Coleman Allan Goes TKO (Knees) 1 1:19
6 Tadao Yasuda Masaaki Satake Decision (Split) 3 5:00
7 Tra Telligman Igor Vovchanchyn Decision 3 5:00
8 Wanderlei Silva Kazushi Sakuraba TKO (Strikes) 1 1:38
Gala do pobrania:
Pride 13
http://rapidshare.com/files/84230254/ppb5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84232236/ppb5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84234153/ppb5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84236079/ppb5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84349427/ppb5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84352006/ppb5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84354611/ppb5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84357150/ppb5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84358475/ppb5.part09.rar 

PRIDE 14 - Clash of the Titans - 27 maja, 2001r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Antonio Schembri Johil de Oliveira Submission (Armbar) 1 7:17
2 Daijiro Matsui Jose Landi-Jons Decision 3 5:00
3 Chuck Liddell Guy Mezger KO (Punch) 2 2:21
4 Gary Goodridge Valentijn Overeem Submission (Strikes) 1 2:39
5 Vitor Belfort Heath Herring Decision 3 5:00
6 Dan Henderson Akira Shoji TKO (Strikes) 3 3:18
7 Wanderlei Silva Shungo Oyama TKO (Strikes) 1 0:30
8 Igor Vovchanchyn Gilbert Yvel Submission (Choke) 1 1:52
9 Kazuyuki Fujita Yoshihiro Takayama Submission (Choke) 2 3:10
Gala do pobrania:
Pride 14
http://rapidshare.com/files/84361237/ppb6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84363696/ppb6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84366401/ppb6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84368423/ppb6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84370451/ppb6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84372535/ppb6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84374547/ppb6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84376438/ppb6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84378199/ppb6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84380098/ppb6.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84381841/ppb6.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84382296/ppb6.part12.rar

PRIDE 15 - Raging Rumble - 29 lipca, 2001r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Assuerio Silva Valentijn Overeem Submission (Heel Hook) 1 2:50
2 Wallid Ismail Shungo Oyama Technical Submission (Arm Triangle Choke) 2 2:30
3 Ebenezer Fontes Braga Daijiro Matsui Decision 3 5:00
4 Igor Vovchanchyn Masaaki Satake Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Heath Herring Mark Kerr TKO (Knees) 2 4:56
6 Antonio Rodrigo Nogueira Gary Goodridge Submission (Triangle Choke) 1 2:37
7 Kazushi Sakuraba Quinton Jackson Submission (Rear Naked Choke) 1 5:41
8 Tokimitsu Ishizawa Ryan Gracie TKO (Injury) 1 4:51
Gala do pobrania:
Pride 15
http://rapidshare.com/files/84383909/ppb7.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84385523/ppb7.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84387759/ppb7.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84389364/ppb7.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84464409/ppb7.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84465290/ppb7.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84466071/ppb7.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84466654/ppb7.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84467078/ppb7.part09.rar

PRIDE 16 - Beasts From The East - 24 września, 2001r.
Osaka Castle Hall, Japonia.
1 Gary Goodridge Yoshiaki Yatsu TKO (Corner Stoppage) 1 3:03
2 Assuerio Silva Yoshihisa Yamamoto TKO (Strikes) 1 0:11
3 Murilo Rua Daijiro Matsui TKO (Strikes) 3 0:51
4 Ricardo Arona Guy Mezger Decision (Split) 3 5:00
5 Semmy Schilt Akira Shoji KO 1 8:19
6 Don Frye Gilbert Yvel DQ (Eye Gouging) 1 7:27
7 Antonio Rodrigo Nogueira Mark Coleman Submission (Triangle/Armbar) 1 6:10
Gala do pobrania:
Pride 16
http://rapidshare.com/files/84467812/ppb8.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84468189/ppb8.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84468396/ppb8.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84468631/ppb8.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84468838/ppb8.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84469055/ppb8.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84469281/ppb8.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84469589/ppb8.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84469810/ppb8.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84469912/ppb8.part10.rar 

PRIDE 17 - Championship Chaos - 3 listopad, 2001r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Renzo Gracie Michiyoshi Ohara Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Quinton Jackson Yuki Ishikawa KO 1 1:52
3 Dan Henderson Murilo Rua Decision (Split) 3 5:00
4 Semmy Schilt Masaaki Satake TKO (Strikes) 1 2:18
5 Mario Sperry Igor Vovchanchyn Submission (Arm-Triangle Choke) 1 2:52
6 Tom Erikson Matt Skelton Submission (Front Strangle Choke) 1 1:51
7 Mirko Filipovic Nobuhiko Takada Draw 5 3:00
8 Antonio Rodrigo Nogueira Heath Herring Decision (Unanimous) 3 5:00
9 Wanderlei Silva Kazushi Sakuraba TKO (Doctor Stoppage) 1 10:00
Gala do pobrania:
Pride 17
http://rapidshare.com/files/84470220/ppb9.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84470527/ppb9.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84470808/ppb9.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84470954/ppb9.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84471146/ppb9.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84471354/ppb9.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84471525/ppb9.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84471729/ppb9.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84471933/ppb9.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84472164/ppb9.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84472367/ppb9.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84472570/ppb9.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/84472793/ppb9.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/84474864/ppb9.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/84474957/ppb9.part15.rar

PRIDE 18 - Cold Fury 2 - 23 grudnia, 2001r.
Marine Messe Arena, Japonia.
1 Daijiro Matsui Quinton Jackson DQ (Knee to Groin) 1 0:14
2 Alex Stiebling Allan Goes TKO 3 0:47
3 Murilo Rua Alex Andrade Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Yoshihisa Yamamoto Jan Nortje Submission (Armbar) 1 1:43
5 Igor Vovchanchyn Valentijn Overeem Submission (Heel Hook) 1 4:35
6 Jeremy Horn Akira Shoji Decision (Unanimous) 3 5:00
7 Wanderlei Silva Alexander Otsuka TKO (Doctor Stoppage) 3 2:22
8 Semmy Schilt Yoshihiro Takayama KO (Punches) 1 3:09
Gala do pobrania:
Pride 18
http://rapidshare.com/files/84475217/ppb10.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84475496/ppb10.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84474262/ppb10.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84474646/ppb10.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84478529/ppb10.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84478848/ppb10.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84479108/ppb10.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84479345/ppb10.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84479591/ppb10.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84479966/ppb10.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84480214/ppb10.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84480437/ppb10.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/84480723/ppb10.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/84481152/ppb10.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/84481405/ppb10.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/84481718/ppb10.part16.rar 
http://rapidshare.com/files/84481791/ppb10.part17.rar

PRIDE - The Best Vol. 1 - 22 luty, 2002r.
Korakuen Hall, Japonia.
1 Eiji Mitsuoka Anthony Macias Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Kim Jong Wang Yoshinori Sasaki Submission (Guillotine Choke) 1 0:25
3 Daiju Takase Johil de Oliveira Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Takayuki Okada Soichi Nishida TKO (Punches) 1 2:00
5 Sokun Koh Amir Rahnavardi KO (Punch) 2 1:19
6 Yusuke Imamura Joe Son Submission (Injured Elbow) 1 0:33
Gala do pobrania:
Pride 19
http://rapidshare.com/files/84482257/ppc1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84482482/ppc1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84482848/ppc1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84483172/ppc1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84483413/ppc1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84483694/ppc1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84483936/ppc1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84484203/ppc1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84484443/ppc1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84484669/ppc1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84485064/ppc1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84485135/ppc1.part12.rar 

PRIDE 19 - Bad Blood - 24 luty, 2002r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Tom Erikson Tim Catalfo Submission (Rear Naked Choke) 1 2:35
2 Alex Stiebling Wallid Ismail Decision (Unanimous) 3 5:00
3 Rodrigo Gracie Daijiro Matsui Submission (Guillotine Choke) 3 0:28
4 Carlos Newton Jose Landi-Jons Submission (Armbar) 1 7:16
5 Heath Herring Igor Vovchanchyn Decision (Unanimous) 3 5:00
6 Don Frye Ken Shamrock Decision (Split) 3 5:00
7 Antonio Rodrigo Nogueira Enson Inoue TKO (Triangle Choke) 1 6:17
8 Wanderlei Silva Kiyoshi Tamura TKO (Punch) 2 2:28
Gala do pobrania:
Pride 19
http://rapidshare.com/files/84482257/ppc1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84482482/ppc1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84482848/ppc1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84483172/ppc1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84483413/ppc1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84483694/ppc1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84483936/ppc1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84484203/ppc1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84484443/ppc1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84484669/ppc1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84485064/ppc1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84485135/ppc1.part12.rar

PRIDE 20 - Armed and Ready - 28 kwietnia, 2002r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Bob Sapp Yoshihisa Yamamoto TKO (Strikes) 1 2:44
2 Quinton Jackson Masaaki Satake TKO (Injury from Slam) 1 7:07
3 Antonio Rogerio Nogueira Yusuke Imamura Technical Submission (Guillotine Choke) 1 0:35
4 Ricardo Arona Dan Henderson Decision (Split) 3 5:00
5 Murilo Rua Mario Sperry Decision (Unanimous) 3 5:00
6 Sanae Kikuta Alexander Otsuka Decision (Unanimous) 3 5:00
7 Wanderlei Silva Mirko Filipovic Draw 5 3:00
Gala do pobrania:
Pride 20
http://rapidshare.com/files/84487903/ppc2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84488149/ppc2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84488461/ppc2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84488808/ppc2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84489075/ppc2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84489380/ppc2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84489616/ppc2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84489950/ppc2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84490333/ppc2.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84490691/ppc2.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84491024/ppc2.part11.rar

PRIDE 21 - Demolition - 23 czerwca, 2002r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Bob Sapp Kiyoshi Tamura TKO (Punches) 1 0:11
2 Gary Goodridge Achmed Labasanov Decision (Split) 3 5:00
3 Anderson Silva Alex Stiebling TKO (Cut) 1 1:23
4 Jeremy Horn Gilbert Yvel Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Shungo Oyama Renzo Gracie Decision (Unanimous) 3 5:00
6 Daniel Gracie Takashi Sugiura Decision (Split) 3 5:00
7 Fedor Emelianenko Semmy Schilt Decision (Unanimous) 3 5:00
8 Don Frye Yoshihiro Takayama TKO (Punches) 1 6:10
Gala do pobrania:
Pride 21
http://rapidshare.com/files/84491521/ppc3.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84491985/ppc3.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84492344/ppc3.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84492680/ppc3.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84504990/ppc3.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84507218/ppc3.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84509290/ppc3.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84511761/ppc3.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84513835/ppc3.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84516266/ppc3.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84520125/ppc3.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84520622/ppc3.part12.rar

PRIDE - The Best Vol. 2 - 20 lipca, 2002r.
Differ Ariake Arena, Japonia.
3 Jukei Nakajima Joe Son TKO 1 0:54
4 Daisuke Nakamura Shannon Ritch Submission (Armbar) 1 4:28
5 Fatih Kocamis Anglosaxon Oba Decision (Unanimous) 2 5:00
6 John Alessio Eiji Mitsuoka TKO (Cut) 2 3:13
7 Takayuki Okada Tomohiko Hashimoto KO 1 2:10
8 Alistair Overeem Yusuke Imamura TKO 1 0:44
9 Antonio Schembri Daiju Takase Decision (Split) 2 5:00
10 Sokun Koh Bob Schrijber Decision (Split) 2 5:00


PRIDE - Shockwave 2002 - 28 sierpnia, 2002r.
National Stadium, Japonia.
1 Wanderlei Silva Tatsuya Iwasaki TKO (Strikes) 1 1:16
2 Jerrel Venetiaan Daijiro Matsui Decision (Split) 3 5:00
3 Gary Goodridge Lloyd Van Dams TKO (Strikes) 1 3:39
4 Antonio Rodrigo Nogueira Bob Sapp Submission (Armbar) 2 4:03
5 Mirko Filipovic Kazushi Sakuraba TKO (Eye Injury) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Shockwave 2002
http://rapidshare.com/files/84528208/ppc4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84530312/ppc4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84532682/ppc4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84535273/ppc4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84537454/ppc4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84539635/ppc4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84542011/ppc4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84544216/ppc4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84546267/ppc4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84548293/ppc4.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84550796/ppc4.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84553403/ppc4.part12.rar

PRIDE 22 - Beasts From The East 2 - 29 września, 2002r.
Nagoya Rainbow Hall, Japonia.
1 Kevin Randleman Michiyoshi Ohara Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Guy Mezger Yoshihisa Yamamoto Decision (Unanimous) 3 5:00
3 Anderson Silva Alexander Otsuka Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Paulo Filho Akira Shoji Submission (Armbar) 1 2:48
5 Heath Herring Iouri Kotchkine TKO (Knees) 1 7:31
6 Mario Sperry Andrei Kopylov TKO (Cut) 1 6:02
7 Quinton Jackson Igor Vovchanchyn Submission (Injury) 1 7:17
8 Ryan Gracie Shungo Oyama Technical Submission (Armbar) 1 1:37
Gala do pobrania:
Pride 22
http://rapidshare.com/files/84555784/ppc5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84558231/ppc5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84560745/ppc5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84563309/ppc5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84565964/ppc5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84568368/ppc5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84570666/ppc5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84573025/ppc5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84575555/ppc5.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84579551/ppc5.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84583219/ppc5.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84584007/ppc5.part12.rar

PRIDE - The Best Vol. 3 - 20 październik, 2002r.
Differ Ariake Arena, Japonia.
4 Takayuki Okada Kim Jong Wang Submission (Broken Hand) 1 0:24
5 Aji Susilo Xue Do Won Submission (Rear Naked Choke) 2 0:42
6 Yusuke Imamura Han Ten Yun Submission (Guillotine Choke) 1 2:15
7 Kestutis Smirnovas Anglosaxon Oba Submission (Armbar) 1 0:55
8 Yushin Okami Steve White Submission (Punches) 2 3:25
9 Eiji Mitsuoka Scott Bills Decision (Unanimous) 2 5:00
10 Yuji Hisamatsu Demetrius Gioulacos Decision (Unanimous) 2 5:00
11 Daijiro Matsui Rory Singer Decision (Unanimous) 2 5:00

PRIDE 23 - Championship Chaos 2 - 24 listopad, 2002r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Hirotaka Yokoi Jerrel Venetiaan Submission (Armbar) 2 3:29
2 Kevin Randleman Kenichi Yamamoto TKO 3 1:16
3 Ricardo Arona Murilo Rua Decision 3 5:00
4 Fedor Emelianenko Heath Herring TKO (Cut) 1 10:00
5 Antonio Rodrigo Nogueira Semmy Schilt Submission (Triangle Choke) 1 6:36
6 Wanderlei Silva Hiromitsu Kanehara TKO (Towel) 1 3:40
7 Hidehiko Yoshida Don Frye Technical Submission (Armbar) 1 5:32
8 Kiyoshi Tamura Nobuhiko Takada KO 2 1:00
9 Kazushi Sakuraba Gilles Arsene Submission (Armbar) 3 2:08
Gala do pobrania:
Pride 23 + Pride Best Vol.3
http://rapidshare.com/files/84586308/ppc6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84588561/ppc6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84590737/ppc6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84593249/ppc6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84595944/ppc6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84598265/ppc6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84600573/ppc6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84602842/ppc6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84605257/ppc6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84607378/ppc6.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84609652/ppc6.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84619039/ppc6.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/84621352/ppc6.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/84623337/ppc6.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/84625355/ppc6.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/84627335/ppc6.part16.rar 
http://rapidshare.com/files/84627475/ppc6.part17.rar 

PRIDE 24 - Cold Fury 3 - 23 grudnia, 2002r.
Marine Messe Arena, Japonia.
1 Daijiro Matsui Kazuki Okubo Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Antonio Rogerio Nogueira Guy Mezger Decision (Split) 3 5:00
3 Ron Waterman Valentijn Overeem Submission (Keylock) 1 2:18
4 Rodrigo Gracie Yuki Sasaki Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Yoshihisa Yamamoto Alexander Otsuka TKO (Leg Injury) 2 5:00
6 Alistair Overeem Bazigit Atajev TKO (Knee to the Body) 2 4:59
7 Kevin Randleman Murilo Rua TKO (Cut) 3 0:20
8 Antonio Rodrigo Nogueira Dan Henderson Submission (Armbar) 3 1:49
Gala do pobrania:
Pride 24
http://rapidshare.com/files/84632292/ppc7.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84634026/ppc7.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84635763/ppc7.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84637316/ppc7.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84639308/ppc7.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84640997/ppc7.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84642733/ppc7.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84718635/ppc7.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84720403/ppc7.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84722642/ppc7.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84724297/ppc7.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/84725657/ppc7.part12.rar 

PRIDE 25 - Body Blow - 16 marca, 2003r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Antonio Rogerio Nogueira Kazuhiro Nakamura Submission (Armbar) 2 3:49
2 Akira Shoji Alex Stiebling Decision (Split) 3 5:00
3 Alexander Otsuka Kenichi Yamamoto Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Anderson Silva Carlos Newton TKO (Strikes) 1 6:27
5 Dan Henderson Shungo Oyama TKO (Punches) 1 3:28
6 Antonio Schembri Kazushi Sakuraba TKO (Knees) 1 6:15
7 Quinton Jackson Kevin Randleman TKO (Punches) 1 6:58
8 Fedor Emelianenko Antonio Rodrigo Nogueira Decision (Unanimous) 3 5:00
Gala do pobrania:
Pride 25
http://rapidshare.com/files/84727302/ppc8.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84728972/ppc8.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84730711/ppc8.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84732560/ppc8.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84734293/ppc8.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84736158/ppc8.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84738115/ppc8.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84740007/ppc8.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84741915/ppc8.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/84743728/ppc8.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/84743911/ppc8.part11.rar

PRIDE 26 - Bad to the Bone - 8 czerwca, 2003r.
Tokyo, Japonia.
1 Kazuhiro Hamanaka Antonio Schembri Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Daiju Takase Anderson Silva Submission (Triangle Choke) 1 8:33
3 Alistair Overeem Mike Bencic Submission (Strikes) 1 3:44
4 Quinton Jackson Mikhail Illoukhine Submission (Strikes) 1 6:26
5 Mark Coleman Don Frye Decision (Unanimous) 3 5:00
6 Mirko Filipovic Heath Herring TKO (Strikes) 1 3:17
7 Fedor Emelianenko Kazuyuki Fujita Submission (Choke) 1 4:17
Gala do pobrania:
Pride 26
http://rapidshare.com/files/84745778/ppc9.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84747595/ppc9.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84749496/ppc9.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84751427/ppc9.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84753587/ppc9.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84756785/ppc9.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84759148/ppc9.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84761448/ppc9.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/84762532/ppc9.part09.rar

PRIDE - Total Elimination 2003 - 10 sierpień, 2003r.
Saitama, Japonia.
1 Fedor Emelianenko Gary Goodridge TKO (Strikes) 1 1:09
2 Chuck Liddell Alistair Overeem KO (Strikes) 1 3:09
3 Quinton Jackson Murilo Bustamante Decision (Split) 3 5:00
4 Antonio Rodrigo Nogueira Ricco Rodriguez Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Mirko Filipovic Igor Vovchanchyn KO (Head Kick) 1 1:29
6 Hidehiko Yoshida Kiyoshi Tamura Submission (Ezekiel Choke) 1 5:06
7 Wanderlei Silva Kazushi Sakuraba KO (Punch) 1 5:01
Gala do pobrania:
Pride Total Elimination 2003
http://rapidshare.com/files/84764761/ppc10.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/84767059/ppc10.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/84769213/ppc10.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/84771525/ppc10.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/84773825/ppc10.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/84776037/ppc10.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/84778445/ppc10.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/84783246/ppc10.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85382403/ppc10.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85382583/ppc10.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85382841/ppc10.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85383142/ppc10.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/85383392/ppc10.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/85383618/ppc10.part14.rar

PRIDE - Bushido 1 - 5 październik, 2003r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Chris Brennan Eiji Mitsuoka Submission (Kimura) 1 4:31
2 Chalid Arrab Rodney Faverus Decision (Unanimous) 2 5:00
3 Sergei Kharitonov Jason Suttie Submission (Armbar) 1 2:25
4 Carlos Newton Renzo Gracie Decision (Split) 2 5:00
5 Ralph Gracie Dokonjonosuke Mishima Decision (Unanimous) 2 5:00
6 Kazuhiro Nakamura Daniel Gracie Decision (Unanimous) 2 5:00
7 Rodrigo Gracie Daiju Takase Decision (Unanimous) 2 5:00
8 Ryan Gracie Kazuhiro Hamanaka KO (Kick) 1 7:37
9 Mauricio Rua Akira Shoji KO 1 3:47
10 Aleksander Emelianenko Assuerio Silva Decision (Split) 2 5:00
11 Mirko Filipovic Dos Caras Jr. KO 1 0:46
Gala do pobrania:
Pride Bushido 1
http://rapidshare.com/files/85383866/ppd1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85384082/ppd1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85384317/ppd1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85384555/ppd1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85384743/ppd1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85385025/ppd1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85385231/ppd1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85385438/ppd1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85385645/ppd1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85385836/ppd1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85386071/ppd1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85386275/ppd1.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/85386510/ppd1.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/85386773/ppd1.part14.rar

PRIDE - Final Conflict 2003 - 9 listopad, 2003r.
Tokyo Dome, Japonia.
1 Gary Goodridge Dan Bobish TKO (Strikes) 1 0:18
2 Quinton Jackson Chuck Liddell TKO (Strikes) 2 3:10
3 Wanderlei Silva Hidehiko Yoshida Decision (Unanimous) 2 5:00
4 Dan Henderson Murilo Bustamante KO 1 0:53
5 Heath Herring Yoshihisa Yamamoto Submission (Choke) 3 2:29
6 Kazushi Sakuraba Kevin Randleman Submission (Armbar) 3 2:36
7 Antonio Rodrigo Nogueira Mirko Filipovic Submission (Armbar) 2 1:45
8 Wanderlei Silva Quinton Jackson TKO (Strikes) 1 6:28
Gala do pobrania:
Pride Final Conflict 2003
http://rapidshare.com/files/85387001/ppd2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85387240/ppd2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85387586/ppd2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85387845/ppd2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85388099/ppd2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85388364/ppd2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85388567/ppd2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85388738/ppd2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85388993/ppd2.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85389139/ppd2.part10.rar 

PRIDE - Shockwave 2003 - 31 grudnia, 2003r.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Quinton Jackson Ikuhisa Minowa TKO (Punches) 2 1:05
2 Heath Herring Paulo Cesar Silva Submission (Rear Naked Choke) 3 0:35
3 Hayato Sakurai Daiju Takase Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Murilo Rua Akira Shoji KO (Flying Knee) 1 2:24
5 Royce Gracie Hidehiko Yoshida Draw 2 10:00
6 Gary Goodridge Don Frye KO (Kick) 1 0:39
7 Daniel Gracie Wataru Sakata Submission (Armbar) 1 7:12
8 Yuki Kondo Mario Sperry TKO (Doctor Stoppage) 1 3:27
9 Kiyoshi Tamura Rony Sefo Submission (Armbar) 1 2:20
10 Antonio Rogerio Nogueira Kazushi Sakuraba Decision (Unanimous) 3 5:00
Gala do pobrania:
Pride Shockwave 2003
http://rapidshare.com/files/85389357/ppd3.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85389573/ppd3.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85389798/ppd3.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85390027/ppd3.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85390264/ppd3.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85390483/ppd3.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85390770/ppd3.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85391098/ppd3.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85391602/ppd3.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85392081/ppd3.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85392128/ppd3.part11.rar 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
PRIDE 27 - Inferno - 1 luty, 2004r.
Osaca Castle Hall, Japonia.
1 Igor Vovchanchyn Dan Bobish TKO (Strikes) 2 1:45
2 Sergei Kharitonov Cory Peterson Submission (Armbar) 1 1:23
3 Murilo Rua Alexander Otsuka Submission (Side Choke) 1 1:25
4 Kazuhiro Nakamura Dos Caras Jr. Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Yoshihisa Yamamoto Mark Kerr TKO (Strikes) 1 0:40
6 Heath Herring Gan McGee Decision (Split) 3 5:00
7 Mirko Filipovic Ron Waterman TKO (Strikes) 1 1:37
Gala do pobrania:
Pride 27
http://rapidshare.com/files/85392493/ppd4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85392874/ppd4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85393205/ppd4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85393546/ppd4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85393827/ppd4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85394169/ppd4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85394481/ppd4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85394736/ppd4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85394990/ppd4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85395213/ppd4.part10.rar 

PRIDE - Bushido 2 - 15 luty, 2004r.
Yokohama Arena, japonia.
1 Mu Bae Choi Yusuke Imamura Submission (Rear Naked Choke) 1 4:08
2 Yushin Okami Ryuta Sakurai Decision (Unanimous) 2 5:00
3 Yasuhito Namekawa Egidijus Valavicius Submission (Guillotine Choke) 1 1:05
4 Sean Sherk Ryuki Ueyama Decision (Unanimous) 2 5:00
5 Mario Sperry Mike Bencic KO (Punch) 1 0:11
6 Daiju Takase Chris Brennan Decision (Unanimous) 2 5:00
7 Rodrigo Gracie Hayato Sakurai Decision (Unanimous) 2 5:00
8 Mirko Filipovic Yoshihisa Yamamoto TKO (Strikes) 1 2:12
9 Takanori Gomi Jadson Costa TKO (Strikes) 1 4:55
10 Mauricio Rua Akihiro Gono TKO (Strikes) 1 9:04
11 Wanderlei Silva Ikuhisa Minowa KO (Punches) 1 1:09
Gala do pobrania:
Pride Bushido 2
http://rapidshare.com/files/85395444/ppd5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85395687/ppd5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85396163/ppd5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85396610/ppd5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85397104/ppd5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85397734/ppd5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85398136/ppd5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85398566/ppd5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85399077/ppd5.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85399381/ppd5.part10.rar

PRIDE - Total Elimination 2004 - 25 kwietnia, 2004r.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Heath Herring Yoshiki Takahashi TKO (Punches) 1 4:53
2 Sergei Kharitonov Murilo Rua KO (Punches) 1 4:14
3 Paulo Cesar Silva Henry Miller Submission (Kimura) 1 4:04
4 Semmy Schilt Gan McGee Submission (Armbar) 1 5:02
5 Naoya Ogawa Stefan Leko Submission (Arm Triangle Choke) 1 1:34
6 Kevin Randleman Mirko Filipovic KO (Punches) 1 1:57
7 Antonio Rodrigo Nogueira Hirotaka Yokoi Submission (Anaconda Choke) 2 1:25
8 Fedor Emelianenko Mark Coleman Submission (Armbar) 1 2:11
Gala do pobrania:
Pride Total Elimination 2004
http://rapidshare.com/files/85401665/ppd6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85402453/ppd6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85402684/ppd6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85402945/ppd6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85403178/ppd6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85403457/ppd6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85403745/ppd6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85404155/ppd6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85404673/ppd6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85405028/ppd6.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85405257/ppd6.part11.rar 

PRIDE - Bushido 3 - 23 maj, 2004r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Bertrand Amoussou Raou Raou KO 2 0:29
2 Katsuhisa Fujii Jin O Kim Submission (Rear Naked Choke) 1 2:58
3 Aleksander Emelianenko Matt Foki Submission (Rear Naked Choke) 1 3:16
4 Mu Bae Choi Yoshihisa Yamamoto Decision (Unanimous) 2 5:00
5 Kazuo Misaki Jorge Patino Decision (Unanimous) 2 5:00
6 Daiju Takase Carlos Newton Decision (Split) 2 5:00
7 Akira Shoji Yukio Kawabe TKO (Punches) 1 0:18
8 Kazuhiro Nakamura Chalid Arrab Submission (Armbar) 1 4:45
9 Mirko Filipovic Hiromitsu Kanehara Decision (Unanimous) 2 5:00
10 Ricardo Almeida Ryo Chonan Decision (Unanimous) 2 5:00
11 Takanori Gomi Ralph Gracie TKO (Knees) 1 0:06
12 Ryan Gracie Ikuhisa Minowa Decision (Split) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido 3
http://rapidshare.com/files/85405527/ppd7.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85405815/ppd7.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85406094/ppd7.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85406351/ppd7.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85406612/ppd7.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85406906/ppd7.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85407153/ppd7.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85407486/ppd7.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85407908/ppd7.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85408450/ppd7.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85408869/ppd7.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85409226/ppd7.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/85409612/ppd7.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/85409807/ppd7.part14.rar 

PRIDE - Critical Countdown 2004 - 20 czerwca, 2004r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Kazushi Sakuraba Antonio Schembri Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Quinton Jackson Ricardo Arona KO (Slam) 1 7:32
3 Sergei Kharitonov Semmy Schilt TKO (Punches) 1 9:19
4 Naoya Ogawa Paulo Cesar Silva TKO (Punches) 1 3:29
5 Hidehiko Yoshida Mark Hunt Submission (Armbar) 1 5:25
6 Antonio Rodrigo Nogueira Heath Herring Submission (Anaconda Choke) 2 0:30
7 Fedor Emelianenko Kevin Randleman Submission (Kimura) 1 1:33
gala do pobrania:
Pride Critical Countdown 2004
http://rapidshare.com/files/85410199/ppd8.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85410665/ppd8.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85411199/ppd8.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85411720/ppd8.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85412200/ppd8.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85412740/ppd8.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85413246/ppd8.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85413594/ppd8.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85413866/ppd8.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85414090/ppd8.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85414269/ppd8.part11.rar

PRIDE - Bushido 4 - 19 lipca, 2004r.
Nagoya Rainbow Hall, Japonia.
1 Kyosuke Sasaki Eiji Mitsuoka Draw 2 5:00
2 Luiz Firmino Hiroyuki Abe Submission (Arm Triangle Choke) 1 2:52
3 Dokonjonosuke Mishima Marcus Aurelio Decision (Split) 2 5:00
4 Amar Suloev Dean Lister Decision (Split) 2 5:00
5 Hayato Sakurai Brady Fink Submission (Guillotine Choke) 1 4:08
6 Ikuhisa Minowa Kenichi Yamamoto TKO (Punches) 1 3:23
7 Takashi Sugiura Paulo Cesar Silva TKO (Punches) 1 2:35
8 Mirko Filipovic Shungo Oyama TKO (Strikes) 1 1:00
9 Paulo Filho Akira Shoji Decision (Split) 2 5:00
10 Takanori Gomi Fabio Mello TKO (Strikes) 1 8:07
11 Antonio Rogerio Nogueira Kazuhiro Nakamura Decision (Split) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido 4
http://rapidshare.com/files/85414483/ppd9.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85414704/ppd9.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85414925/ppd9.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85415115/ppd9.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85415303/ppd9.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85415479/ppd9.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85415684/ppd9.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85415885/ppd9.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85416101/ppd9.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85416329/ppd9.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85416509/ppd9.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85416741/ppd9.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/85416960/ppd9.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/85417199/ppd9.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/85417333/ppd9.part15.rar

PRIDE - Final Conflict 2004 - 15 sierpnia, 2004r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Kazuhiro Nakamura Murilo Bustamante Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Antonio Rodrigo Nogueira Sergei Kharitonov Decision (Unanimous) 2 5:00
3 Fedor Emelianenko Naoya Ogawa Submission (Armbar) 1 0:54
4 Ron Waterman Kevin Randleman Submission (Keylock) 1 7:44
5 Mirko Filipovic Aleksander Emelianenko KO 1 2:09
6 Wanderlei Silva Yuki Kondo KO 1 2:46
7 Fedor Emelianenko Antonio Rodrigo Nogueira No Contest - Accidental Cut 1 3:52
Gala do pobrania:
Pride Final Conflict 2004
http://rapidshare.com/files/85418309/ppd10.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85418580/ppd10.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85418828/ppd10.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85419125/ppd10.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85419428/ppd10.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85419702/ppd10.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85419920/ppd10.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85422738/ppd10.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85422994/ppd10.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85423239/ppd10.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85423449/ppd10.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85423671/ppd10.part12.rar

PRIDE - Bushido 5 - 14 październik, 2004r.
Osaka, Japonia.
1 Mauricio Rua Yasuhito Namekawa TKO (Punches) 1 6:02
2 Henry Miller Mal Foki KO 1 0:21
3 Luiz Firmino Masakazu Imanari Decision (Unanimous) 2 5:00
4 Ikuhisa Minowa Ryuki Ueyama Decision (Split) 2 5:00
5 Igor Vovchanchyn Katsuhisa Fujii KO 1 4:02
6 Ryo Chonan Carlos Newton Decision (Unanimous) 2 5:00
7 Crosley Gracie Hayato Sakurai Submission (Armbar) 2 1:02
8 Takanori Gomi Charles Bennett Technical Submission (Kimura) 1 5:52
Gala do pobrania:
Pride Bushido 5
http://rapidshare.com/files/85423900/ppe1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85424139/ppe1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85424374/ppe1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85424597/ppe1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85424797/ppe1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85424982/ppe1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85425199/ppe1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85425433/ppe1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85425652/ppe1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85425984/ppe1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85426185/ppe1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85650435/ppe1.part12.rar

PRIDE 28 - High Octane - 31 październik, 2004r.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Heath Herring Hirotaka Yokoi KO (Knees) 1 1:55
2 Mu Bae Choi Soa Palalei Submission (Rear Naked Choke) 2 4:55
3 Ricardo Arona Sergey Ignatov Submission (Rear Naked Choke) 1 9:05
4 Aleksander Emelianenko James Thompson KO 1 0:11
5 Alistair Overeem Hiromitsu Kanehara TKO (Cut) 2 3:52
6 Mark Hunt Dan Bobish TKO 1 6:23
7 Dan Henderson Kazuhiro Nakamura TKO (Injury) 1 1:15
8 Mirko Filipovic Josh Barnett Submission (Injury) 1 0:46
9 Wanderlei Silva Quinton Jackson KO 2 3:26
Gala do pobrania:
Pride 28
http://rapidshare.com/files/85653881/ppe2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85654107/ppe2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85654306/ppe2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85654583/ppe2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85654800/ppe2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85654996/ppe2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85655160/ppe2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85655333/ppe2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85655585/ppe2.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85655848/ppe2.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85655984/ppe2.part11.rar

PRIDE - Shockwave 2004 - 31 grudnia, 2004r.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Ikuhisa Minowa Stefan Leko Submission (Heel Hook) 1 0:27
2 Mu Bae Choi Paulo Cesar Silva Submission (Arm Triangle Choke) 1 5:47
3 Ryan Gracie Yoji Anjo Submission (Armbar) 1 8:33
4 Ryo Chonan Anderson Silva Submission (Flying Scissor Heel Hook) 3 3:08
5 Makoto Takimoto Henry Miller Decision 3 5:00
6 Rulon Gardner Hidehiko Yoshida Decision (Unanimous) 3 5:00
7 Mirko Filipovic Kevin Randleman Submission (Guillotine Choke) 1 0:41
8 Dan Henderson Yuki Kondo Decision (Split) 3 5:00
9 Takanori Gomi Jens Pulver KO (Punch) 1 6:21
10 Mark Hunt Wanderlei Silva Decision (Split) 3 5:00
11 Fedor Emelianenko Antonio Rodrigo Nogueira Decision (Unanimous) 3 5:00
Gala do pobrania:
Pride Shockwave 2004
http://rapidshare.com/files/85656225/ppe3.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85656476/ppe3.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85656752/ppe3.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85657004/ppe3.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85657215/ppe3.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85657454/ppe3.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85657706/ppe3.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85657915/ppe3.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85658137/ppe3.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85658361/ppe3.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85658631/ppe3.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85658880/ppe3.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/85659172/ppe3.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/85659403/ppe3.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/85659621/ppe3.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/85659852/ppe3.part16.rar 
http://rapidshare.com/files/85660075/ppe3.part17.rar 
http://rapidshare.com/files/85660322/ppe3.part18.rar 
http://rapidshare.com/files/85660503/ppe3.part19.rar

PRIDE 29 - Fists Of Fire - 20 luty, 2005r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Mario Sperry Hirotaka Yokoi TKO (Knees) 1 9:08
2 Fabricio Werdum Tom Erikson Submission (Choke) 1 5:11
3 Mauricio Rua Hiromitsu Kanehara TKO (Stomp) 1 1:40
4 Igor Vovchanchyn Yoshiki Takahashi KO (Punch) 1 1:10
5 Kazuhiro Nakamura Stefan Leko TKO (Strikes) 1 0:54
6 Sergei Kharitonov Mu Bae Choi KO (Punches) 1 3:24
7 Kiyoshi Tamura Aliev Makhmud TKO (Strikes) 1 7:09
8 Antonio Rogerio Nogueira Alistair Overeem Decision (Unanimous) 3 5:00
9 Quinton Jackson Murilo Rua Decision (Split) 3 5:00
10 Mirko Filipovic Mark Coleman KO (Punches) 1 3:40
Gala do pobrania:
Pride 29
http://rapidshare.com/files/85662657/ppe4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85662906/ppe4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85663189/ppe4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85663552/ppe4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85663891/ppe4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85664105/ppe4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85664365/ppe4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85664702/ppe4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85664959/ppe4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85665259/ppe4.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85665580/ppe4.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85665758/ppe4.part12.rar 

PRIDE - Bushido 6 - 3 kwietnia, 2005r.
Yokohama Arena, japonia.
1 Denis Kang Takahiro Oba Submission (Armbar) 1 4:24
2 Paulo Filho Amar Suloev Submission (Armbar) 1 4:22
3 Dean Lister Akira Shoji Submission (Triangle Choke) 1 3:13
4 Marcus Aurelio Daisuke Nakamura Decision (Unanimous) 2 5:00
5 Luiz Azeredo Luiz Firmino Decision (Split) 2 5:00
6 Daniel Acacio Daiju Takase TKO (Soccer Kicks) 2 3:34
7 Aleksander Emelianenko Ricardo Morais KO (Punch) 1 0:15
8 Murilo Bustamante Ryuta Sakurai Decision (Unanimous) 2 5:00
9 Ikuhisa Minowa Gilbert Yvel Submission (Toe Hold) 1 1:10
10 Fedor Emelianenko Tsuyoshi Kohsaka TKO (Doctor Stoppage) 1 10:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido 6
http://rapidshare.com/files/85666125/ppe5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85666774/ppe5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85667186/ppe5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85667537/ppe5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85667860/ppe5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85668130/ppe5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85668349/ppe5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85668536/ppe5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85668784/ppe5.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85669120/ppe5.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85669243/ppe5.part11.rar 

PRIDE - Total Elimination 2005 - 23 kwietnia, 2005r.
Osaka dome, Japonia.
1 Kazuhiro Nakamura Kevin Randleman Decision (Unanimous) 3 5:00
2 Ricardo Arona Dean Lister Decision (Unanimous) 3 5:00
3 Igor Vovchanchyn Yuki Kondo Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Alistair Overeem Vitor Belfort Submission (Guillotine Choke) 1 9:36
5 Antonio Rogerio Nogueira Dan Henderson Submission (Armbar) 1 8:05
6 Kazushi Sakuraba Dong Sik Yoon KO (Strikes) 1 0:38
7 Mauricio Rua Quinton Jackson KO (Strikes) 1 4:47
8 Wanderlei Silva Hidehiko Yoshida Decision (Split) 3 5:00
Gala do pobrania:
Pride Total Elimination 2005
http://rapidshare.com/files/85669919/ppe6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85670177/ppe6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85670435/ppe6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85670669/ppe6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85671050/ppe6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85671350/ppe6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/85671579/ppe6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/85671791/ppe6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/85672015/ppe6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/85672192/ppe6.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/85672435/ppe6.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/85672680/ppe6.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/85672984/ppe6.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/85673251/ppe6.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/85673504/ppe6.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/85673556/ppe6.part16.rar

PRIDE - Bushido 7 - 22 maj, 2005r.
Differ Ariake, japonia.
1 Charles Bennett Yoshiro Maeda KO (Punch) 1 1:55
2 Jens Pulver Tomomi Iwama KO (Punch) 1 1:00
3 Yves Edwards Dokonjonosuke Mishima Submission (Armbar) 1 4:36
4 Aaron Riley Michihiro Omigawa KO (Kick) 1 6:00
5 Hayato Sakurai Milton Vieira Decision 2 5:00
6 Akihiro Gono Crosley Gracie Decision 2 5:00
7 Tatsuya Kawajiri In Seok Kim TKO (Punches) 1 3:28
8 Ryo Chonan Antonio Schembri Decision 2 5:00
9 Phil Baroni Ikuhisa Minowa TKO (Stomps) 2 2:04
10 Takanori Gomi Luiz Azeredo KO (Punches) 1 3:46
Gala do pobrania:
Pride Bushido 7
http://rapidshare.com/files/85673963/ppe7.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/85674334/ppe7.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/85674702/ppe7.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/85675066/ppe7.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/85675431/ppe7.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/85675730/ppe7.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/86004930/ppe7.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/86202022/ppe7.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/86203963/ppe7.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/86205460/ppe7.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/86206369/ppe7.part11.rar 

PRIDE - Critical Countdown 2005 - 26 czerwca, 2005r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Sergei Kharitonov Pedro Rizzo TKO (Strikes) 1 2:02
2 Mauricio Rua Antonio Rogerio Nogueira Decision (Unaminous) 3 5:00
3 Alistair Overeem Igor Vovchanchyn Submission (Guillotine Choke) 1 1:20
4 Mirko Filipovic Ibragim Magomedov TKO (Body Kick) 1 3:53
5 Kiyoshi Tamura Makoto Takimoto Decision (Unaminous) 3 5:00
6 Antonio Rodrigo Nogueira Pawel Nastula TKO (Strikes) 1 8:38
7 Ricardo Arona Kazushi Sakuraba TKO (Corner Stoppage) 2 5:00
8 Wanderlei Silva Kazuhiro Nakamura TKO (Strikes) 1 5:24
Gala do pobrania:
Pride Critical Countdown 2005
http://rapidshare.com/files/86230674/ppe8.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/86231098/ppe8.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/86231595/ppe8.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/86232083/ppe8.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/86232383/ppe8.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/86232974/ppe8.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/86233421/ppe8.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/86233820/ppe8.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/86234489/ppe8.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/86234996/ppe8.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/86235596/ppe8.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/86235682/ppe8.part12.rar 

Pride Bushido 8 - 17 lipca, 2005r.
Nagoya Rainbow Hall, Japonia.
1 Josh Thomson Daisuke Sugie Submission (Kneebar) 1 4:35
2 Denis Kang Andrei Semenov Decision (Unaminous) 2 5:00
3 Marcus Aurelio Jutaro Nakao Decision (Unaminous) 2 5:00
4 Kazuki Okubo Ryuichi m****a Submission (Armbar) 1 9:30
5 James Thompson Henry Miller KO (Punch) 1 1:21
6 Joachim Hansen Masakazu Imanari KO (Knee) 1 2:34
7 Daniel Acacio Kazuo Misaki Decision (Unaminous) 2 5:00
8 Tatsuya Kawajiri Luiz Firmino Decision (Unaminous) 2 5:00
9 Ikuhisa Minowa Kimo Leopoldo Submision (Achilles Lock) 1 3:11
10 Phil Baroni Ryo Chonan KO (Punch) 1 1:40
11 Takanori Gomi Jean Silva Decision (Unaminous) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido 8
http://rapidshare.com/files/86236612/ppe9.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/86237373/ppe9.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/86238022/ppe9.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/86238932/ppe9.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/86239782/ppe9.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/86240672/ppe9.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/86241407/ppe9.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/86241877/ppe9.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/86242477/ppe9.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/86242958/ppe9.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/86243471/ppe9.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/86245926/ppe9.part12.rar

PRIDE - Final Conflict 2005 - 28 sierpnia, 2005r.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Kazuhiro Nakamura Igor Vovchanchyn Decision (Unaminous) 2 5:00
2 Ricardo Arona Wanderlei Silva Decision (Unaminous) 2 5:00
3 Mauricio Rua Alistair Overeem TKO (Strikes) 1 6:42
4 Fabricio Werdum Roman Zentsov Submision (Triangle Armbar) 1 6:01
5 Hidehiko Yoshida David Abbott Submission (Choke) 1 7:40
6 Fedor Emelianenko Mirko Filipovic Decision (Unaminous) 3 5:00
7 Mauricio Rua Ricardo Arona KO (Strikes) 1 2:54
Gala do pobrania:
Pride Final Conflict 2005
http://rapidshare.com/files/86246823/ppe10.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/86248462/ppe10.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/86249176/ppe10.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/86249513/ppe10.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/86249780/ppe10.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/86250070/ppe10.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/86250383/ppe10.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/86250639/ppe10.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/86250868/ppe10.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/86251252/ppe10.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/86251357/ppe10.part11.rar

PRIDE - Bushido 9 - 25 września, 2005r.
Ariake Colosseum, Japonia.
1 Paulo Filho Ryuta Sakurai Submission (Armbar) 1 3:49
2 Akihiro Gono Daniel Acacio Decision (Unaminous) 2 5:00
3 Dan Henderson Ryo Chonan KO (Punch) 1 0:22
4 Ikuhisa Minowa Phil Baroni Decision (Unaminous) 2 5:00
5 Murilo Bustamante Masanori Suda Submission (Armbar) 1 3:20
6 Dokonjonosuke Mishima Charles Bennett Submission (Ankle Lock) 1 4:04
7 Hayato Sakurai Jens Pulver TKO (Strikes) 1 8:56
8 Joachim Hansen Yves Edwards Decision (Split) 2 5:00
9 Takanori Gomi Tatsuya Kawajiri Submission (Rear Naked Choke) 1 7:42
10 Luiz Azeredo Naoyuki Kotani KO (Punch) 1 0:11
11 Dan Henderson Akihiro Gono KO (Punch) 1 7:58
12 Murilo Bustamante Ikuhisa Minowa TKO (Strikes) 1 9:51
13 Hayato Sakurai Joachim Hansen Decision (Unaminous) 2 5:00
14 Takanori Gomi Luiz Azeredo Decision (Unaminous) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido 9
http://rapidshare.com/files/86258128/ppf1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/86258392/ppf1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/86258640/ppf1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/86258948/ppf1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/86259208/ppf1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/86259520/ppf1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/86259805/ppf1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/86260198/ppf1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/86260418/ppf1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/86260683/ppf1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/86260988/ppf1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/86261323/ppf1.part12.rar 
http://rapidshare.com/files/86261972/ppf1.part13.rar 
http://rapidshare.com/files/86262443/ppf1.part14.rar 
http://rapidshare.com/files/86262766/ppf1.part15.rar 
http://rapidshare.com/files/86263148/ppf1.part16.rar 
http://rapidshare.com/files/86263442/ppf1.part17.rar 
http://rapidshare.com/files/86263451/ppf1.part18.rar 

PRIDE 30 - Fully Loaded - 23 październik, 2005r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Wagner da Conceicao Martins Henry Miller TKO (Knees) 1 1:31
2 Murilo Rua Murad Chunkaiev Submission (Heel Hook) 1 3:31
3 James Thompson Alexandru Lungu TKO (Punches) 1 2:13
4 Quinton Jackson Hirotaka Yokoi TKO (Punches and Stomps) 1 4:05
5 Sergei Kharitonov Fabricio Werdum Decision (Split) 3 5:00
6 Makoto Takimoto Dong Sik Yoon Decision (Unaminous) 3 5:00
7 Kazushi Sakuraba Ken Shamrock TKO (Punch) 1 2:27
8 Mirko Filipovic Josh Barnett Decision (Unaminous) 3 5:00
Gala do pobrania:
Pride 30
http://rapidshare.com/files/86280282/ppf2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/86285011/ppf2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/86288904/ppf2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/86292275/ppf2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/86295364/ppf2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/86298237/ppf2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/86301849/ppf2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/86306098/ppf2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/86310625/ppf2.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/86316253/ppf2.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/86334518/ppf2.part11.rar

PRIDE - Shockwave 2005 - 31 grudnia, 2005r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Charles Bennett Ken Kaneko Submission (Armbar) 1 4:14
2 Kazuhiro Nakamura Yuki Kondo Decision (Unanimous) 3 5:00
3 James Thompson Paulo Cesar Silva TKO (Strikes) 1 1:28
4 Sanae Kikuta Makoto Takimoto Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Aleksander Emelianenko Pawel Nastula Submission (Rear Naked Choke) 1 8:45
6 Fedor Emelianenko Wagner da Conceicao Martins Submission (Punches) 1 0:26
7 Dan Henderson Murilo Bustamante Decision (Split) 2 5:00
8 Takanori Gomi Hayato Sakurai KO (Punches) 1 3:56
9 Kazushi Sakuraba Ikuhisa Minowa Technical Submission (Kimura) 1 9:59
10 Mark Hunt Mirko Filipovic Decision (Split) 3 5:00
11 Wanderlei Silva Ricardo Arona Decision (Split) 3 5:00
12 Hidehiko Yoshida Naoya Ogawa Submission (Armbar) 1 6:04
Gala do pobrania:
Pride Shockwave 2005
http://rapidshare.com/files/87257507/ppf3.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87257863/ppf3.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87258197/ppf3.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87258565/ppf3.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87258877/ppf3.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87259281/ppf3.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87259689/ppf3.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87259974/ppf3.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87260241/ppf3.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87260476/ppf3.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87260748/ppf3.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87260858/ppf3.part12.rar 

PRIDE 31 - Dreamers - 26 luty, 2006r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Roman Zentsov Pedro Rizzo KO (Punch) 1 0:25
2 Quinton Jackson Dong Sik Yoon Decision (Unanimous) 3 5:00
3 Fabricio Werdum Jon Olav Einemo Decision (Unanimous) 3 5:00
4 Tsuyoshi Kohsaka Mario Sperry TKO (Punches) 1 1:20
5 Alistair Overeem Sergei Kharitonov TKO (Knees) 1 5:13
6 Josh Barnett Kazuhiro Nakamura Submission (Rear Naked Choke) 1 8:10
7 Antonio Rodrigo Nogueira Kiyoshi Tamura Submission (Armbar) 1 2:24
8 Mark Coleman Mauricio Rua TKO (Broken Arm) 1 0:49
9 Mark Hunt Yosuke Nishijima KO (Punch) 3 1:18
gala do pobrania:
Pride 31
http://rapidshare.com/files/87261072/ppf4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87261298/ppf4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87261533/ppf4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87261815/ppf4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87262070/ppf4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87262341/ppf4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87262553/ppf4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87262903/ppf4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87263171/ppf4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87263405/ppf4.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87263654/ppf4.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87263694/ppf4.part12.rar

Pride - Bushido 10 - 2 kwietnia, 2006r.
Ariake Colosseum, japonia.
1 Yves Edwards Seichi Ikemoto Decision (Unanimous) 2 5:00
2 Mitsuhiro Ishida Paul Rodriguez Submission (Guillotine choke) 1 2:29
3 Jens Pulver Kenji Arai KO (Soccer Kick) 1 3:59
4 Denis Kang Mark Weir Submission 1 4:55
5 Joachim Hansen Luiz Azeredo KO (Knee) 1 7:09
6 Paulo Filho Murilo Rua Decision (Unanimous) 2 5:00
7 Akihiro Gono Dae Won Kim Submission (Armbar) 1 9:00
8 Phil Baroni Yuki Kondo KO (Punch) 1 0:25
9 Ikuhisa Minowa Paulo Cesar Silva TKO (Knees) 1 2:23
10 Dan Henderson Kazuo Misaki Decision (Unanimous) 2 5:00
11 Marcus Aurelio Takanori Gomi Technical Submission (Arm Triangle Choke) 1 4:34
gala do pobrania:
Pride Bushido 10
http://rapidshare.com/files/87263979/ppf5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87264412/ppf5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87264739/ppf5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87265061/ppf5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87265468/ppf5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87265736/ppf5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87265971/ppf5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87266211/ppf5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87266481/ppf5.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87266642/ppf5.part10.rar

PRIDE - Total Elimination Absolute - 5 maj, 2006r.
Osaka Dome, japonia.
1 Roman Zentsov Gilbert Yvel KO (Punch) 1 4:55
2 Fabricio Werdum Alistair Overeem Submission (Kimura) 2 3:43
3 Mark Hunt Tsuyoshi Kohsaka TKO (Strikes) 2 4:15
4 Josh Barnett Aleksander Emelianenko Submission (Keylock) 2 1:57
5 Kazuyuki Fujita James Thompson KO (Punch) 1 8:25
6 Mirko Filipovic Ikuhisa Minowa TKO (Strikes) 1 1:10
7 Antonio Rodrigo Nogueira Wagner da Conceicao Martins Submission (Armbar) 1 2:17
8 Hidehiko Yoshida Yosuke Nishijima Submission (Triangle Choke) 1 2:33
Gala do pobrania:
Pride Total Elimination Absolute 2006
http://rapidshare.com/files/87267143/ppf6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87267402/ppf6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87267660/ppf6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87267955/ppf6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87268240/ppf6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87268497/ppf6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87268750/ppf6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87269054/ppf6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87269373/ppf6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87269548/ppf6.part10.rar

PRIDE - Bushido 11 - 4 czerwca, 2006r.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Jason Black Won Jin Eoh TKO (Corner Stoppage) 1 4:25
2 Amar Suloev Murilo Bustamante Decision (Unanimous) 2 5:00
3 Paulo Filho Gregory Bouchelaghem Decision (Unanimous) 2 5:00
4 Ryo Chonan Joey Villasenor Decision (Split) 2 5:00
5 Gegard Mousasi Makoto Takimoto TKO (Broken Eye Socket) 1 5:34
6 Mitsuhiro Ishida Marcus Aurelio Decision (Unanimous) 2 5:00
7 Tatsuya Kawajiri Charles Bennett Submission (Kneebar) 1 2:30
8 Hayato Sakurai Olaf Alfonso KO (Punch) 1 1:54
9 Akihiro Gono Hector Lombard Decision (Unanimous) 2 5:00
10 Denis Kang Murilo Rua KO (Punches) 1 0:15
11 Kazuo Misaki Phil Baroni Decision (Unanimous) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido Survival 2006
http://rapidshare.com/files/87269871/ppf7.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87270154/ppf7.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87270502/ppf7.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87270838/ppf7.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87271115/ppf7.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87271365/ppf7.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87271570/ppf7.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87271824/ppf7.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87272098/ppf7.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87272468/ppf7.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87273133/ppf7.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87274554/ppf7.part12.rar

PRIDE - Critical Coutdown Absolute - 1 lipca, 2006r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Pawel Nastula Edson Draggo Submission (Armbar) 1 4:33
2 Yoshihiro Nakao Eun Su Lee TKO (Swollen Eye) 1 4:16
3 Vitor Belfort Yoshiki Takahashi KO (Punch) 1 0:36
4 Antonio Rogerio Nogueira Alistair Overeem TKO (Towel - Strikes) 2 2:13
5 Kazuhiro Nakamura Evangelista Santos Submission (Keylock) 1 4:49
6 Antonio Rodrigo Nogueira Fabricio Werdum Decision (Unanimous) 3 5:00
7 Wanderlei Silva Kazuyuki Fujita TKO (Strikes) 1 9:21
8 Josh Barnett Mark Hunt Submission (Kimura) 1 2:02
9 Mirko Filipovic Hidehiko Yoshida Verbal Submission (Leg Kicks) 1 7:38
Gala do pobrania:
Pride Critical Countdown Absolute 2006
http://rapidshare.com/files/87275107/ppf8.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87275474/ppf8.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87275702/ppf8.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87276042/ppf8.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87276366/ppf8.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87276677/ppf8.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87276937/ppf8.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87277345/ppf8.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87277775/ppf8.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87277845/ppf8.part10.rar

PRIDE - Bushido 12 - 26 sierpień, 2006r.
Nagoya Rainbow Hall, Japonia.
1 Daisuke Nakamura Seichi Ikemoto Submission (Armbar) 1 3:36
2 Hiroyuki Abe Naoki Matsushita Draw 2 5:00
3 Hatsu Hioki Jeff Curran Decision (Unanimous) 2 5:00
4 Shinya Aoki Jason Black Submission (Triangle Choke) 1 1:58
5 Gilbert Melendez Nobuhiro Obiya Decision (Unanimous) 2 5:00
6 Tatsuya Kawajiri Chris Brennan TKO (Strikes) 1 0:29
7 Mitsuhiro Ishida Cristiano Marcello Decision (Unanimous) 2 5:00
8 Hayato Sakurai Luciano Azevedo TKO (Doctor Stoppage) 1 4:35
9 Ikuhisa Minowa Eric Esch Submission (Armbar) 1 4:25
10 Denis Kang Amar Suloev Submission (Rear Naked Choke) 1 4:10
11 Paulo Filho Ryo Chonan Submission (Armbar) 1 2:30
12 Akihiro Gono Gegard Mousasi Submission (Armbar) 2 4:24
13 Kazuo Misaki Dan Henderson Decision (Unanimous) 2 5:00
14 Takanori Gomi David Baron Submission (Rear Naked Choke) 1 7:10
Gala do pobrania:
Pride Bushido Survival Round 2
http://rapidshare.com/files/87289150/ppf9.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/87289658/ppf9.part2.rar 
http://rapidshare.com/files/87290048/ppf9.part3.rar 
http://rapidshare.com/files/87290482/ppf9.part4.rar 
http://rapidshare.com/files/87290805/ppf9.part5.rar

PRIDE - Final Conflict Absolute - 10 września, 2006r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Evangelista Santos Yosuke Nishijima Submission (Rear Naked Choke) 1 3:24
2 Mirko Filipovic Wanderlei Silva KO (Head Kick) 1 5:26
3 Josh Barnett Antonio Rodrigo Nogueira Decision (Split) 2 5:00
4 Aleksander Emelianenko Sergei Kharitonov TKO (Strikes) 1 6:45
5 Ricardo Morais Lee Tae-Hyun TKO (Corner Stoppage) 1 8:08
6 Kazuhiro Nakamura Yoshihiro Nakao Decision (Unanimous) 3 5:00
7 Mauricio Rua Cyrille Diabate TKO (Stomps) 1 5:29
8 Ricardo Arona Alistair Overeem Submission (Strikes) 1 4:28
9 Mirko Filipovic Josh Barnett Submission (Strikes) 1 5:32
Gala do pobrania:
Pride Final Conflict Absoute 2006
http://rapidshare.com/files/87291246/ppf10.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87291684/ppf10.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87292050/ppf10.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87292420/ppf10.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87322416/ppf10.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87324717/ppf10.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87327057/ppf10.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87329277/ppf10.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87332145/ppf10.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87333614/ppf10.part10.rar


PRIDE 32 - The Real Deal - 21 październik, 2006r.
Thomack & Mack Center - Las vegas.
1 Robbie Lawler Joey Villasenor KO (Flying Knee) 1 0:22
2 Kazuhiro Nakamura Travis Galbraith TKO (Strikes) 2 1:16
3 Phil Baroni Yosuke Nishijima Technical Submission (Kimura) 1 3:20
4 Dan Henderson Vitor Belfort Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Eric Esch Sean O'Haire TKO (Punches) 1 0:29
6 Josh Barnett Pawel Nastula Submission (Toe Hold) 2 3:04
7 Mauricio Rua Kevin Randleman Submission (Kneebar) 1 2:35
8 Fedor Emelianenko Mark Coleman Submission (Armbar) 2 1:15
Gala do pobrania:
Pride 32
http://rapidshare.com/files/87336560/ppg1.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87339698/ppg1.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87342339/ppg1.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87344759/ppg1.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87347249/ppg1.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87349660/ppg1.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87352158/ppg1.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87354516/ppg1.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87356999/ppg1.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87359886/ppg1.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87362356/ppg1.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87363814/ppg1.part12.rar

PRIDE - Bushido 13 - 5 listopad, 2006r.
Yokohama Arena, Japonia.
1 Gegard Mousasi Hector Lombard Decision (Unanimous) 2 5:00
2 Paulo Filho Kazuo Misaki Submission (Armbar) 1 9:43
3 Denis Kang Akihiro Gono Decision (Unanimous) 2 5:00
4 Murilo Bustamante Dong Sik Yoon Decision (Unanimous) 2 5:00
5 Luiz Firmino Nobuhiro Obiya Decision (Unanimous) 2 5:00
6 Joe Pearson Yoshiro Maeda Submission (Guillotine Choke) 1 0:54
7 Sanae Kikuta Jean Francois Lenogue Decision (Unanimous) 2 5:00
8 Ikuhisa Minowa Mike Plotcheck Decision (Unanimous) 2 5:00
9 Mitsuhiro Ishida David Bielkheden Decision (Unanimous) 2 5:00
10 Shinya Aoki Clay French Submission (Flying Triangle Choke) 1 3:57
11 Takanori Gomi Marcus Aurelio Decision (Split) 2 5:00
12 Kazuo Misaki Denis Kang Decision (Split) 2 5:00
Gala do pobrania:
Pride Bushido Survival Finals 2006
http://rapidshare.com/files/87366403/ppg2.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87369095/ppg2.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87371546/ppg2.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87374085/ppg2.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87376462/ppg2.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87379054/ppg2.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87381481/ppg2.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87384032/ppg2.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87386365/ppg2.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87388897/ppg2.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87399002/ppg2.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87400408/ppg2.part12.rar

PRIDE - Shockwave 2006 - 31 grudnia, 2006r.
Saitama Super Arena, Japonia.
1 Kiyoshi Tamura Ikuhisa Minowa KO (Soccer Kicks) 1 1:18
2 Shinya Aoki Joachim Hansen Submission (Gogoplata) 1 2:24
3 Akihiro Gono Yuki Kondo Decision (Split) 2 5:00
4 Mauricio Rua Kazuhiro Nakamura Decision (Unanimous) 3 5:00
5 Gilbert Melendez Tatsuya Kawajiri Decision (Unanimous) 2 5:00
6 Kazuyuki Fujita Eldari Kurtanidze Submission (Strikes) 1 2:09
7 Takanori Gomi Mitsuhiro Ishida TKO (Strikes) 1 1:14
8 James Thompson Hidehiko Yoshida TKO (Strikes) 1 7:50
9 Antonio Rodrigo Nogueira Josh Barnett Decision (Unanimous) 3 5:00
10 Fedor Emelianenko Mark Hunt Submission (Kimura) 1 8:16
Gala do pobrania:
Pride Shockwave 2006
http://rapidshare.com/files/87402454/ppg3.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87404528/ppg3.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87406520/ppg3.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87408494/ppg3.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87410644/ppg3.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87412413/ppg3.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87414060/ppg3.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87415750/ppg3.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87417271/ppg3.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87419055/ppg3.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87420771/ppg3.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87421183/ppg3.part12.rar

PRIDE 33 - Second Coming - 24 luty, 2007r.
Thomas & Mack Center, Las Vegas.
1 Joachim Hansen Jason Ireland Submission (Armbar) 3 2:33
2 Frank Trigg Kazuo Misaki Decision (Unanimous) 3 5:00
3 James Lee Travis Wiuff Submission (Guillotine Choke) 1 0:39
4 Rameau Thierry Sokoudjou Antonio Rogerio Nogueira KO (Punch) 1 0:23
5 Hayato Sakurai Mac Danzig KO (Punch) 2 4:01
6 Sergei Kharitonov Michael Russow Submission (Armbar) 1 3:46
7 Mauricio Rua Alistair Overeem KO (Punches) 1 3:37
8 Nick Diaz Takanori Gomi No Decision - Overturned by NSAC 2 1:46
9 Dan Henderson Wanderlei Silva KO (Punches) 3 2:08
Gala do pobrania:
Pride 33
http://rapidshare.com/files/87422809/ppg4.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87497985/ppg4.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87498281/ppg4.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87498522/ppg4.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87498825/ppg4.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87499080/ppg4.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87499337/ppg4.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87499518/ppg4.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87499725/ppg4.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87499943/ppg4.part10.rar 
http://rapidshare.com/files/87500140/ppg4.part11.rar 
http://rapidshare.com/files/87500180/ppg4.part12.rar

PRIDE 34 - Kamikaze - 8 kwietnia, 2007r. OSTATNIA GALA PRIDE.
Saitama Super Arena, japonia.
1 Yoshihiro Nakao Edson Draggo Submission (Neck Crank) 1 9:15
2 Eric Esch Wagner da Conceicao Martins Submission (Keylock) 1 2:35
3 Makoto Takimoto Zelg Galesic Submission (Kimura) 1 5:40
4 Gilbert Yvel Akira Shoji TKO (Punches) 1 3:04
5 James Thompson Don Frye TKO (Punches) 1 6:23
6 Shinya Aoki Brian Lo-A-Njoe Submission (Armbar) 1 1:33
7 Rameau Thierry Sokoudjou Ricardo Arona KO (Punch) 1 1:59
8 Jeff Monson Kazuyuki Fujita Submission (Rear Naked Choke) 1 6:37
Gala do pobrania:
Pride 34
http://rapidshare.com/files/87500418/ppg5.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87500709/ppg5.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87500934/ppg5.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87501245/ppg5.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87501510/ppg5.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87501743/ppg5.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87501968/ppg5.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87502191/ppg5.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87502276/ppg5.part09.rar

10 LAT GAL PRIDE FC W SKRÓCIE:
Pride Decade 1997-2007
http://rapidshare.com/files/87502543/ppg6.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/87502911/ppg6.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/87503386/ppg6.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/87503748/ppg6.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/87504135/ppg6.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/87504367/ppg6.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/87504548/ppg6.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/87504738/ppg6.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/87504946/ppg6.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/87505042/ppg6.part10.rar 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, już wszystko.
Mam nadzieję, że dzięki temu artowi będziecie wiedzieli nieco więcej o Pride. Miłego czytania, i pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 20544 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125836
FOD ale sie napisales


Swietna robota.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34413
Bardzo dobra robota jak zawsze FOD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 93464
świetna robota FOD

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4235 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36080
Nie znam sie na tym, ALE robi wrazenie .
Pozdro.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18074
FoD naprawde swietna robota, ja bede robil cos podobnego o IFL pozniej moze inne organizacje Bodog ...

"You can buy muscle, but you can't buy cojones" B. Rutten

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cung Le - fotki z przygotowań do walki!

Następny temat

Misaki w Strikeforce!

injelly