SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwójne żółtka w jajkach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
"Mi sie wydaje ze jakas wada"

Chyba zaleta Mi też się dużo razy zdarzyło A przede wszystkim jak dostaję jajka od babci ona to ma ogromne jajca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Moja babcia ma kury i mama mowila,ze u Niej nawet czesto sie tak zdarzalo jak powiedzialam niedawno,ze tak mi sie stalo (te akurat byly ze sklepu),wiec to nie chodzi tylko o faszerowanie hormonami

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-11-09 09:50:30
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A ja widziałam takie jajka w sprzedaży nie jako przypadek, tylko oddzielna kategoria - jaja dwużółtkowe. Wydaje mi się, że jak napisał ktoś 3 lata temu, jest to po prostu bliźniacza ciąża kury Ale być może są jakieś specjalnie wyselekcjonowane rasy kur, które składają takie jajka, że niby takie są atrakcyjniejsze dla klientów? Taka promocja - jedno żółtko gratis - znak naszych czasów Tylko to jest denerwujące jak chcę ciasto upiec, bo co mi np. po 5 jajkach w których mam 10 żółtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tam gdzie trzeba wiecej zoltek niz jajek (np.do kruchego ciasta) to by bylo dobre jesli takie jajko nie kosztuje wiecej niz 2x tyle co zwykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
W sumie racja, ja do kruchego daję same żółtka Ale już dawno tych jaj nie widziałam. Na pewno były trochę droższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Więcej żółtek to chyba więcej subst odżywczych nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
nie moze kosztowac wiecej bo skad niby wiedza na 100 ze zoltka bede podwojne :)
wogole mega smieszny ten temat jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No wiedzą skoro sprzedają jajka dwużółtkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Kupowalem dwozoltkowe w zwyklej cenie, ale nie ma pewnosci, ze trafisz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY

Następny temat

zapotrzebowanie kaloryczne - POMOCY!!!

WHEY premium