SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podaz bialka na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4148
Siemanko
mam takie pytanie, za jakiś czas bede wchodził na cykl bedzie leciał jedynie prop 250/e2d oraz bedzie to redukcja.
nadeszła pora abym sam sobie ułożył dietę pod cykl(zawsze robil mi to jakis dietetyk).
skoro musze spozywac wiecej bialka, a obcinam wegle o te 300kcal to czy zwiekszone bialko nie wyrowna mi tego do zera kalorycznego?
doprecyzowujac rozpisuje diete pod redukcje jakbym byl na offie i dobijam reszte bialka do 3g/kg masy ciala nie przejmujac sie ze kcal sa wieksze niz przed wejsciem na tescia,
czy może zwiekszam podaz bialka kosztem weglowodanow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Zwiększasz białko kosztem węgli
Rozpisz ten cykl bo coś tutaj nie gra

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
messuoner
Siemanko
mam takie pytanie, za jakiś czas bede wchodził na cykl bedzie leciał jedynie prop 250/e2d oraz bedzie to redukcja.
nadeszła pora abym sam sobie ułożył dietę pod cykl(zawsze robil mi to jakis dietetyk).
skoro musze spozywac wiecej bialka, a obcinam wegle o te 300kcal to czy zwiekszone bialko nie wyrowna mi tego do zera kalorycznego?
doprecyzowujac rozpisuje diete pod redukcje jakbym byl na offie i dobijam reszte bialka do 3g/kg masy ciala nie przejmujac sie ze kcal sa wieksze niz przed wejsciem na tescia,
czy może zwiekszam podaz bialka kosztem weglowodanow


Nie chcę się czepiać bo nie znam poprzednich cykli ale 875 mg propa solo na redu ? Nie lepszy efekt będzie jak dasz go mniej a dołożysz drugi środek ? Coś w stylu prop 500-600 i master krótki 500 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
witaj.
jezlei faktycznie jest to redukcja, to mozna zwiekszyc bialko kosztem weglowodanow. Jednak nie musisz tego robic na samym jej poczatku jezlei tego bialka jest dosc duzo i nie ma problemow z apetytem. Teoretycznie bialko generuje wiekszy wydatek energetyczny niz jest w stanie samo dostarczyc nam kalorii, wiec wieksza ilosc bialka niekoniecznie podnosi bilans kaloryczny diety. Jednak do pewnego momentu, gdy nie brakuje nam kalorii z wegli czy tluszczy, pozniej jak zajdzie taka potrzeba bialko moze byc "pzerobione na glukoze"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 lat testosteron czy warto robić przerwę ?

Następny temat

Wysokie estro i progesteron, armidex + proviron?

WHEY premium