SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poczatkujacy fbw dieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Witam, od miesiaca ogolnie trenuje znowu na silowni tym razem juz z dieta ktora nie do konca stosuje a raczej ucinam pewne rzeczy ze wzgledow finansowych.

Dieta:
I posiłek (omlet)
- 1 cale jajko
- 4 białka jaj
- 50g płatków owsianych
- łączysz i smażysz na 10g oleju kokosowego
- warzywa zielone

II posiłek
- 120 g piersi z kurczaka
- 80 g ryżu (jaśminowy, basmati, dziki, brązowy)
- polewasz już gotowe jedzenie 5 g oliwy z oliwek
- warzywa

III posiłek przed treningowy, tak godzine przed
- 120g tłustego mięsa (np.wieprzowina)
- 80 g ryżu
- 10 g oliwy z oliwek (polewasz gotowe jedzenie)
- warzywa

IV posiłek potrningowy do godziny po treningu
- 120 g piersi z kurczaka
- 80 g ryżu (jaśminowy, basmati, dziki, brązowy)
- polewasz już gotowe jedzenie 5 g oliwy z oliwek
- warzywa

V posiłek
- 150 g ryby (np. łosoś)
- warzywa zielone

- Owoc w ciagu dnia

tak ona wyglada niestety nie stosuje takiego sniadania jakie powinienema ni kolacji jak i tluste miesto :x

Waga idzie w gore 5kg w miesiac nie wiem czy to dobrze czy zle ale napewno tez tluszczu przybralem bo sam po sobie widze, robilem fbw po 2 serie na kazde Cwiczenie tutaj link do tego "FBW . Zaczalem sie uzalezniac od silowni i po 2 serie bylo mi za malo az wkoncu od 2 treningow robie po 4 i jest mi naprawde dobrze z tym mimo ze wykonuje to w mniej wiecej ten sam czas co robilem 2 serie, nie wiem jakim cudem. Jest ciezko ocenic czy jestem ekto endo czy mezo niestety male kosci tlowia za to miednica i nogi grube kosci i stopy znowu male 41 rozmiar.

szukam rad/porad pomocy gdyz ten trener ktory mi w tym pomagal nie kontaktuje sie od dluzszego czasu nie wiem czemu, takze szukam pomocy gdzies indziej.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
5kg w miesiąc to zdecydowanie za dużo. Wrzuć wszystko co zjadasz do kalkulatora kcal na potreningu.pl i pokaż zrzut. Wtedy będziemy mogli rozmawiać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
OKi juz robie ogolnie z tego co mi wyszlo to 1800 kalori wyszlo po zaokragleniu ostatnio jak pisalem. takze juz robie ten kalkulator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
to lap
JEDZENIE PIATEK 1
JEDZENIE PIATEK 2
KALORYCZNOSC

prosze wysllaem screeny z kalkulatora
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Daj w takiej postaci wtedy łatwiej wszystko ogarnąć wzrokowo https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
ahh no dobrze to juz robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
5 kg to dość spory hard. Podlało Ciebie wizualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Ogolnie powiem tak na widok nie zbyt ALE jak np obmacam siebie to czuje ze przyszlo tluszczu ALE i tez miesni np klatka na srodku podrosla sila w gore idzie ladnie. Ale znowu nie chce zeby mnie zalalo a nawet chcialbym zeby brzuch szedl bo go mam mimo niedowagi

ps to jest co zjadlem w piatek,





Zmieniony przez - reiback w dniu 2016-02-07 20:08:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Zapomnialem dodac ze mam 170 cm wzrostu i jak zaczynalem wazylem 56.7kg teraz ostatnio co wazylem sie 61kg rowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Może podlało wodą + kupka w jelitach waży z 2 dwa dodatkowe kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
cholera wie, dlatego szukam rozwiazania, jak juz mowilem chcialbym zgubic ten odstajacy brzuch xD bo nie fajnie sie z tym czuje chude rece itp a tu odstaje brzuch jak koszulke sie sciagnie

waze sie ofc z rana, na silowni godizne conajmniej po czyli tez po oproznieniu


Zmieniony przez - reiback w dniu 2016-02-07 20:19:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poradę

Następny temat

"Odskoki od diety" 16 lat, dieta ma mase.

WHEY premium