SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początek treningu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
witam. mam 19 lat 185 cm wzrostu i waze 62kg. i mam problem z przytyciem.
dopiero rozpoczynam swoją przygodę z odżywkami.. mam małą sztange 120cm i sztangielke 40cm + 21kg obciązenia. czasu mam dużo. az za duzo wiec pomyslalem ze cos ze sobą zrobie :) wyglądam jakby mnie nie karmili przez miesiąc... chociaż jem nawet dużo.. i tu jest problem.

zaproponowano mi "GAINER 737 - 3000 gram + KREATYNA Z TAURYNĄ 300g + DEXTROZA 330g"
czy to coś da? i czy opłaca sie to brać? cały zestaw kosztuje 80 zł. proszę o pomoc!! z góry dziękuje!

Zmieniony przez - ningen w dniu 2007-02-26 19:41:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14945
Bez diety to i tak ch*j ...
Dieta to podstawa, bez niej nie ma masy.

Jeśli zaczynasz to tak jak wyżej- dieta i porządny plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..jesli zaczynasz to wogole odstaw mono,
uloz sobie porządną diete,dobry plan,pozatym z tym sprzetem o ktorym piszesz to lepiej zapisz sie na silke albo chodz do jakiegos kumpla ktory ma wmiare dobry sprzet,gainera mozesz brac jako uzupelnienie do diety chociaz wolalbym na Twoim miejscu np:gainbolica niz 737
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dział odżywianie+trenig domatora

a po tej lekturze:
ułóż dietke którą uzepełnisz wpc/zma/witaminkami
ułóż trenig
i na razie nic ci więcej nie potrzeba!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozy

Następny temat

potrzbuje szybko przytyć!!

WHEY premium