SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po kontuzji-do elity

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ladna bede mial lazienke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu klop tak blisko wanny? i gdzie miska na wymioty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dural, 4m2?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Eee chyba troche wiecej...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
uriel jak chcesz porad dotyczących budownictwa to dawaj na gg, bo w odróżnieniu od cykli tutaj trzeba porozmawiać, no i chyba nie to miejsce na takie porady.
nie słyszałem jeszcze o hgh dostawowo więc nawet nie wiem czy to poważna rada czy tradycyjnie robisz polewkę. no i niedokładnie czytacie dzieciaki ja miałem kontuzję mięśnia nadgrzebieniowego (jeden z mięśni rotatorów barku), a nie samego stawu, poprostu zabieg nosi nazwę artroskopii barku, w jego trakcie usuwali mi tkanki bliznowate oraz stwardnienie, które powstały podczas leczenia blokadami. ze środków przychylam się do EQ i Deca, primobolan więc interesują mnie cykle z ich udziałem, czy stosować je razem czy osobno z jakimi dodatkami i w jakich proporcjach, wiem, że musze unikać wina (w trakcie cyklu z winem doznałem kontuzji) ale jak sprawa z metką?? lubie ją do cyklu, tylko, że u mnie strasznie rośnie po niej siła i to nierównomiernie-skokami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
Skwara to chyba Twoje zdanie "I tu moje pytanie. Jakie cykle z wykorzystaniem sterydów wpłyną pozytywnie na moje stawy?"



Dzieciaki

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel co ok 10m2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
aleks na awatarze wyglądasz jak monstrum w pozytywnym znaczeniu tego słowa, artroskopia była wskazana dlatego, że chciałem powrotu do ćwiczeń, byłem juz u rechabilitanta i powiedział, że jest dobrze, był nawet zdiwiony poziomem siły w kontuzjowanym barku, czeka mnie jeszcze kilka wizyt u ortopedy, na razie robię ćwiczenia na rotatory barku ze sztangielkami 2 kg aby mocno ukrwić i rozruszać, bólu praktycznie nie ma, co do cykli nie mówię, że zaczynam od jutra, na razie chcę zgromadzić wiedzę,a potem zobaczymy. w końcu rekonwalescencja po urazach to doskonałe wskazanie do zastosowań niektórych saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
Rozumiem

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
aleks wreszcie analazłeś kogoś kto ci foty robi
już nie musisz przed lustrem pozować




Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2005-10-31 21:58:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 methyl

Następny temat

Czy zna ktos ten Winstrol ?

WHEY premium