SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po kontuzji-do elity

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
SKWARA odezwe sie na gg niedlugo. Nie wiem czy jutro nie wyjade, a z checia bym sobie porozmawial z Toba na te tematy. Zmeczony jestem ide zaraz spac, ale powiem, ze hGH dziala miejscowo... widze duze perspektywy. Domiesniowo w bark w takim razie. Troche hardocorowe ale sa ludzie, ktorzy tak postępują.



Pozdrawiam.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
SKWARA nie wiem czy widziales
nawet ciekawe info:

http://www.sport-klinika.pl/_pol/informator/bark.php


btw. czy lekarz stwierdzil uszkodzenie chrząstki stawowej, sciegen, wiązadel itd ??


Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-11-01 12:02:14

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
tak widziałem:) znam te strony na pamięć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
na wszystkim znanej stronie o saa (młody) wyczytałem , że deca nie działa na stawy nic, a nic, jedynie ścięgna odbudowuje, może się odniesiecie do tego? jeszcze tak na marginesie, które EQ polecacie, skłaniam się ku produktom z EC takim jak właśnie EQ i deca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dekanian zdaje mi sie, ze zatrzymuje wode w tkance łącznej tym samym umozliwia bezbólowe ćwiczenie - jednym słowem smaruje stawy. Ot cała filozofia.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
hhhrrr Uriel nie zgodze sie

ale po kolei

deca (nandrolon) wpływa pozytywnie na stawy, scisle sciegna i wiązadła które wchodzą w skład stawów, poprzez synteze kolagenu. jesli doszlo do uszkodzenia chrząstki stawowej to leki na bazie kwasów (niestety dalej nie mam listy

co do zatrzymania wody to nawet kreatyna pomoze, serio jesli dojdzie do retencji
w sumie deci głównym zadaniem napewno nie bedzie retencja ....

wiec dlatego sie pytam co stwierdzil lekarz

Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-11-01 20:27:08

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No kolagen kolagenem ale stawy wymagają smarowania również poprzez wodę.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Gorum napisze ci co wiem czyli co stwierdził lekarz po usg i prześwietleniu oraz w trakcie samego zabiegu: stare, wygojone uszkodzenie (zwłóknienie)ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego w niedalekim sąsiedztwie ścięgna mięśnia dwugłowego, wysięk w pochewce mieśnia nadgrzebieniowego.
Na stawie blizny po zastosowanych blokadach. Lekarz mówi, że przyczyną wszystkiego był właśnie mięśień nadgrzebieniowy, który osłabiony nie mógł utrzymać równowagi w stawie, pojawiły się naciski na ścięgno mięśnia dwugłowego (głowa długa) i stad były te bóle i trzeszczenia. Ponieważ dostałem w staw od jednego d****a, który nosi tytuł lekarza sportowego aż 4 blokady pojawił się skutek odwrotny, blokady goją ale zostawiają blizny i zwapnienia, w moim przypadku powodowało to dalsze tarcia i stany zapalne w ścięgnie mięśnia dwugłowego. Chrząstka stawowa bez zmian.
Zastosowane postępowanie: artroskiopia stawu barkowego, bursektomia i akromioplastyka. Za ch..j nie wiem co te dwa ostatnie zwroty oznaczają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
hrrrrr. to juz niestety wykracza poza moja wiedze na miesniach sie za bardzo nie znam wiec sie nie wypowiem.

z tego co zrozumialem to lekarz stwierdzil tez uszkodzenie sciegen. no to logiczne ze deca by pomogla

skoro nie doszlo do uszkodzenia chrząstki to i tak dobrze,

btw. a lekarz proponowal jeszcze jakies leki ?? dalsze leczenie, rehabilitacje itd ??

niestety nie wiem kto z forum mógłby Ci pomóc, bo moja wiedza w tym temacie jest znikoma, spróbuj moze zagadac do Kanarka

lub spróbuj wyslac meila do lekarza ze http://www.ortopeda.zdrowemiasto.pl/

adres meilowy do tego ortopedy podesłalem Ci na priw

cóz pozostaje mi zyczyc zdrowia
pzdr

edit. lekarz czasem nie stwierdzil ze masz ciesniote podbarkową ??

bo z tego co znalazłem na goglach to wychodzi na to ze akromioplastyke i to druge stosuje sie wlasnie w tej ciasnocie

to jest info ze strony

""Anatomicznym kostnym ograniczeniem ruchu w stawie ramiennym jest wyrostek barkowy łopatki. Pomiędzy głową kości ramieniowej a dolną powierzchnia wyrostka barkowego znajduje się kaletka podbarkowa. Długo utrzymujący się stan zapalny kaletki podbarkowej, przebyte urazy, zmiany zwyrodnieniowe lub anomalie anatomiczne mogą prowadzić do stopniowego ograniczenia zakresu ruchu w stawie ramiennym.

Proces ten postępuje czasami w sposób niezauważalny dla chorego, gdyż powstające ograniczenie ruchu w stawie ramiennym kompensuje on ruchem całej obręcz barkowej. Zespołowi temu towarzyszą często dolegliwości bólowe promieniujące do obwodowej części kończyny, łopatki lub w stronę karku. Nasilenie bólu występuje często nocą. Po wyczerpaniu możliwości leczenia zachowawczego pozostaje leczenie operacyjne. Polega ono na usunięciu tkanek bliznowatych wraz z kaletką z okolicy podbarkowej, przerośniętego więzadła barkowo – kruczego oraz części wyrostka bakowego wchodzącego w konflikt z guzkiem większym kości ramieniowej (akromioplastyka). Wczesne leczenie usprawniające warunkuje powodzenie tego typu operacji.""

tu adres http://www.hair-clinic.poznan.pl/index.php?act=2&lang=1&sub=47&yoyo&ek&2&sub2=10

w tym linku jest tez jeszcze o artroskopi i ogólnie o stawie barkowym, leczniu, rehabilitacji itd

Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-11-02 08:36:14

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 methyl

Następny temat

Czy zna ktos ten Winstrol ?

WHEY premium