SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja kości po kontuzji - mma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
Witam.
Jestem młodym zawodowym już zawodnikiem MMA ( 20 lat). Waga 70kg
Jakie środki wpływają na regenerację kości i ukrwienia wokół kości po kontuzji? Było to złamanie zmęczeniowe kości.
Zastanawiałem się nad kroplówką Solcoseryl ( połączyć z TAD 600 na reset organizmu,ma to sens?)
Z hormonem wzrostu jest sprawa skomplikowana, tzn nie chcę walić chinola a lekarze również nie widzą sensu podawania go podczas kontuzji. Deca pomaga ale na czas cyklu. Jak wy to widzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Do mety możesz dodać peptyd GHRP-6 działa podobnie jak gh na stawy dostępność jest dobra jest tani i rzadko fejkowany . Chyba że nie chcesz mety to sam GHRP-6 dawkujesz 3 razy na w dawce 100mcg dobrze działa na stawy nie czułem bólów stawów na winie , podbija apetyt.

Z innym specjalistą ortopedą czy chirurgiem też bym się skonsultował, popytaj znajomych o jakiegoś dobrego lekarza w okolicy.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-12-10 22:54:35

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
Kurde tyle lat siedze na forum i ankiete olałem haha przepraszam
1. WIEK: 20
2. WAGA: 70
3. WZROST: 175
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
carb loading
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadne
9. CEL CYKLU: regeneracja kosci i ukrwienia kosci po kontuzji
13. STAN ZDROWIA: ok
Piszę w dziale doping, więc kwestia suplementów jest już przeze mnie mocno przerobiona i przerabiana,czego potwierdzeniem są wyniki badań


Zmieniony przez - krzychkrzy w dniu 2015-12-09 21:57:51

Zmieniony przez - krzychkrzy w dniu 2015-12-09 22:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
uzupełnione :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wrzuc 10-15 mg metki do sniadania na 3 miesiace

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
Solcoseryl w kroplówce super sprawa ale z tego co wiem nawet jest napisane w "instrukcji obsługi" żeby nie mieszać z innymi lekami + do tego iniekcje dokładnie w miejsca kontuzji tak przynajmniej stawiają na nogi piłkarzy w krótkim okresie czasu po zerwaniach i naderwaniach. Do tego b12 która zwiększa ilośc czerwonych krwinek a więc tez jest lepsze ukrwienie i dotarcie substancji odżywczych.

Ja osobiście brałem b12 na przemian z solcoserylem przy naderwaniu krzyżowych w kolanie i powiem ze mnie postawiło na nogi tylko w formie iniekcji.

A Tadzik jak to tadzik + vit c i tak możesz sobie zaaplikować po drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
Warto syfic organizm metanabolem w tym przypadku? Tym bardziej, że na czas rekonwalescencji jestem całkowicie wyłączony ze sportu
Kość nie chce do końca zarosnąć w miejscu złamania, tzn kostnina jest zbyt duża ale słabej gęstości a ukrwienie pomiędzy kostniną z jednej strony a drugiej jest zbyt małe ( z powodu zbyt dużej kostniny)
Właśnie solcoseryl do ścięgien i stawów jest wskazany ale czy aby do kości ?
Również to HGH mi chodzi po głowie, ale ciężko o pewniaka choć pewnie 2 IU oryginału by mi wystarczył a chinol mnie brzydzi na samą myśl


Zmieniony przez - krzychkrzy w dniu 2015-12-10 13:29:14

Zmieniony przez - krzychkrzy w dniu 2015-12-10 13:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Krzychkrzy, a czemu chcesz działać na własną rękę w tej sprawie? Jakie masz info od lekarzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak nie chcesz chemii to po co ten temat w dopingu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test

Następny temat

Ginekomastia nieaktywna zaczęła się powiększać???

WHEY premium