SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan dla mnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
czesc, moze na poczatek troche o mnie:

wiek 25 lat
wzrost 180 cm
waga 95 kg (i spada

Trenuje juz 3 miesiace jestem po ogolnorozwojowce, trzymam diete i biore clenburexin jako spalacz zeby zrzucic tluszcz. Cwicze 3 razy w tyg (wiecej nie dam rady) na kazdej sesji treningowej robie aeroby w sumie 40 min. (bieznia)

Prosze was o ulozenie przykladowego planu treningowego na rzeźbe i sile (bo tluszcz mysle ze powoli bede zrzucal przy tych aerobach z tym spalaczem i dieta) Z gory wielkie dzieki.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
Nikt Ci planu nie ułoży,ucz się, spróbuj coś stworzyć i dodaj na forum to ktoś Ci to na pewno oceni ew. poprawi!!
Życzę miłego układania Planu

Nie ważne ile masz w łapie ,ważne że Jesteś WARIATEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Poczytaj o redukcji. Głównie to chodzi w niej o dobrze zbilansowaną dietę. Trening także jest ważny. Poszukaj plan na redukcję- główne założenia to duża liczba powtórzeń / serię reszta do doczytania- Trenujesz do momentu czucia palenia w mięśniach. W seriach można dochodzić do 20 powtórzeń

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5

Następny temat

dynamika

WHEY premium