SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy shot - wrażenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3604
hah , ja to w aptece przy zakupie igieł i strzykawek już miałem jazdy iniekcja poszła szybko w udo w dupala bym nie trafił tak mi się łapy trzęsły ze pewnie po kręgosłupie bym pojechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Wczoraj z koleszka walilismy pierwsze shoty w zyciu,zero obaw i jakis filmow,ale jak kumplowi robilem to myslalem ze sie poszczam ze smiechu otoz wbijam mu w poslada igle i wpuszczam powoli 2ml deci,jestem przy koncu a on wrzuca na bece haslo " ooo juz czuje,do kolan mi splynelo" tak mnie to rozbawilo ze lzy mi plynac zaczely i musialem usiasc bo tak sie smialem ze nie moglem dokonczyc strzala

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29578 Napisanych postów 62957 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902638
jak tak robicie strzaly to wspolczuje koledze. dupa bedzie bolala.
joystic pewnie byl jak ch...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
No wlasnie nie,podtrzymalem lapa ale ledwo. I o dziwo mnie tez nic nie boli po niby bolesnym propie z BD. Dzis tylko cos tam cmilo ale praktycznie niewyczuwalnie

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
pierwszy strzal hmmm
poszedlem do lazienki, zdjolem spodnie
strzelilem w poslad
wydaje sie wszytsko oka ale caly 'zabieg' trwal z 10 minut

dziisaj walilem pierwwszy raz w barki, moze byc ale wole dupe i uda jednak

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o tej kuracji ?

Następny temat

Propozycna na drugi cykl

WHEY premium