SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy shot - wrażenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Fraxyparenę 47.500 IU ed, slin, 8IU ed + często przeciwbóle:)

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055


ale się uśmiałem jak to czytałem.

Dobre relacje panowie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Do tej pory mialem 2 cykle , i 2 opieraly sie na propie, wiec troche klucia bylo. ale do tej pory niewyobrazam sobie ze moglbym wkuwac sie sam

Zmieniony przez - Fuzzy 87 w dniu 2009-06-10 22:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Fuzzy, prawda taka, że to banalna czynność, naprawdę, jakbyś już to zrobił, to byś się z siebie pół dnia śmiał, że się wcześniej nie kułeś sam:D

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
wsk01 ma racja, ja tez mialem "przeżycia" jak robiłem pierwszy zastrzyk, a potem był śmiech że tyle sie przymierzałem ... i już po paru stwierdziłem że jestem strzelec wyborowy i teraz mógłbym kłuć ed

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
za***iscie sie usmiałem dawaj relacje z następnych shotów dobrze że mnie to nie czeka

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
kłucie to sama radocha dla mnie

Ja jak zabieram igłe druga igłe strzykawke i 2 ampy propa to sie rozkoszuje, i otwieram wszystko powolutku a pozniej jak najwolniej szota

TO TRZEBA POKOCHAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ty SAAdomasochisto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
A co powiecie na to: robiłem kiedyś gościowi pierwszego szota w życiu, facet strasznie uczulony na wszelkiego rodzaju igły Naczytał się oczywiście o przywaleniu w żyłę i chyba nie spał już ze 3 dni wcześniej przed zastrzykiem Idę w wyznaczony dzień do niego. Otwiera mi blady wrak człowieka Uspokoiłem go, że od tego się nie umiera, ale chyba nic to nie dało. Nabrałem sok i zdecydowaliśmy się na bark. Wbiłem, zaciągłem i k.... jakbym mu krew pobierał Dostałem się idealnie w środek żyły Dobrze,że przed jego zjazdem zdarzyłem wyciągnąć igłę:D:D:D Ale za 30 minut się udało, choć gościowi uraz do teraz nie przeszedł

Juby1910: Jak to ktoś kiedyś powiedział, każdy kto czytał, czyta, będzie czytał dział Doping to:
a) brał,
b) bierze,
c) będzie brał SAA, więc nigdy nie mów nigdy

Zmieniony przez - wsk01 w dniu 2009-06-11 11:01:56

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4708
ja sobie strzeliłem przed chwilą first time i nie jest źle igła 0,8 nawet nie poczułem powoli wstrzyknąłem i jeeeee ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o tej kuracji ?

Następny temat

Propozycna na drugi cykl

WHEY premium