SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewizy Shot? Zastrzyk, Szybko i po bólu:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2192
"ZASTRZYK BY IVO"

POST TEN JEST GLOWNE ADRESOWANY DO POCZĄTKUAJCYCH, JEST WYŁĄCZNIE MOJEGO AUTORSTWA:)

Postanowiłem Napisac Post o Reczy ktora dla nas niektorych jest jak poprostu pojscie do Wc , a dla innych prawdziwym wyzwaniem dużo forumowiczow pyta sie o szczegoly i obawy przed iniekcją, dlatego część mlodych sięga po ryjące układ pokarmowy tabletki (niewszytstkie aczkolwiek znaczna wiekszosc posiada sporą hepatoksyczność) . Mowię tutaj po prostu o tym jak prawidłowo i bez zadnaych komplikacji zrobic zastrzyk jak stara pielęgniara:) Tak Wiec do Dzieła!!!!!!!!!!!!!

Drogi (przyszły) koxsiarzu kiedy juz masz w swoich rekach ampulke z soczkiem , pomysl jakie miejsce twojego ciala odpowiada ci najbardziej!
Jesli robisz strzał sam(polecam samemu bo ufam tylko sobie:)


Grupy Mięśniowe które Polecam:) moim zdaniem najlepsze są bary:)
Jesli jednak zdecydowałas sie na inną cześć ciała to zapraszam na:
www.spotinjections.com -tu znajdziesz dokladne pokazane miejsce gdzie walic na kazdej czesci ciala.

Krok drugi- Dobór strzykawek i igieł:

!!IGŁY!!
Jesli Koks na oleju: do Nabierania z amp: 0,8 mm a do zabiegu(zazwyczaj: 0,6 ale to moje indywidulane zdanie)

Do roztworow wodnych uzywam zazwyczaj 0,5 mm, mniejszych nieuzywam bo im mniejsze srednice tym zazwyczaj krotsze są igły)

Strzykawka : zazwyczaj 2 ml:) (jesli to twoj jeden z pierwszych cykli to wieksza ci niepotrzebna.

RZECZY z ktoych bedziemy korzystac:
Watka, i spirytus salicliowy do odkazenia miejsca shootaa.

AKT ZABIEGU:
Umyj łapska:)
teraz usiadz sobie wyluzowany.Nie bede mowil jak nabierac itp. to kazdy musi wiedziec:)
KIedy Masz juz Załadowną strzykaweczke i wybrane miejsce, przetrzyj je spirytem, przymież igiełką i wtargnij , igłe wkładaj prawie do oporu ,ja zostawim ok 2-3 mm bo lubie widziedz igle. JESZCZNIE NIE WTŁACZAMY:)Teraz złap tłoczkę i odciągnij pare mm tłoczek w górę, jesli pojawią sie bańki powietrza to zielone swiatlo dla nas , jesli zobaczysz naplywajacą krew do strzykawy to natychmaist wyjmij igłe (to znak ze siedzisz w naczynku krwionosnym). Kiedy juz zobaczysz kilka bąbelkow powietrza, zaczynaj powoli wtłaczać steryd do mięśnia, rób to powoli, im wolniej tym lepiej(jesli wprowadzisz koks za szybko i za energiczne czesc towaru wycieknie ci z miejsca zastrzyku a dla nas liczy sie kazda kropelka:) kiedy juz w strzykawce zrobi sie pusto wyjmij strzykawe i przyloz wacik ze spirytem jednoczesnie masując to miejsce(koks sie lepiej rozejdzie unikniesz nieprzyjemnych bolów po zastrzyku itp:). Teraz zlikwiduj dowody zbrdoni:P i właaaalaa , po bólu:) NIE taki diabeł straszny:) Pozdro!! Wujas:)

Lol

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Lap soga na zachete, troche wybrakowane info...
zapomniales dodac ze do injekcji domiesniowych minimum dlugosc igly 35mm, zalecana 40mm-45mm, (bo jak pisales 6stke mozna dostac 25mm, a to juz nie jest do glebokiej injekcji domiesniowej)
Kolejna sprawa to zatrzmanie wtlaczania danej substancji co 1cm, i odczekanie kilkanasicie sekund (malo sie kto stosuje do tego, ja tak)
Polecam Leko do dezenfekacji miejsca injekcji :)
Oraz stosowanie Rekawiczek :)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
xawier nie pindol ze rekawiczki stosujesz??
ja czasami na sucho wale szota...jak fazke wylapie

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Tak jest!
Stosuje rekawiczki!!!
No w sumie nie ja ale moja dziewczyna ktora robi mi shoty

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dam soga na zachete.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
pewnie laski brzydzi sie ciebie dotykac dlatego rekawiczki... chce dac ci do zrozumienia zebys czesciej myl dupe...

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2005-06-14 19:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Kazam, -->
nie jest tak dlatego ze ona sobie tak zyczy tylko to sa moje wymogi, a dupe to myje po kazdym wyproznieniu

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
o qrwa...

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gowno prawda ze do wodnych jest dobra 0,5.
Winstrol Depot po przejsciu przez taka igłe nie jest już lekiem o przedłużonym działaniu (w postaci mikrokryształkow). -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2192
Om a jaką waliles Depot? ja walilem 0,5 i komplikacji nie wyczulem:)

Lol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
taki temat juz niestety istnieje, i wydaje mi sie z duzo lepiej opracowany
by: Cinematic
https://www.sfd.pl/temat200125/

na przyszlosc radze sie upewnicz czy danego tematu nie ma gdzies

mimo wszystko naleza ci sie sogacze za dobre checi oraz prace jaka wykonales, tak trzymaj!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl... korekta...

Następny temat

propozycja krotkiego cyklu

WHEY premium