SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl przed czy po wakacjach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Witam!
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) -
2) wiek 17
3) waga/wzrost 58kg/183cm
4) staż treningowy 6 miesięcy
5) cel cyklu - masa
6) stosowane już wcześniej suplementy -
7) stosowane wcześniej spalacze -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -
9) ilość dni wolnych od kreatyny -
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) w profilu

Mam pytanie: dostałem nitrix oxide z datą do lipca tego roku. Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej cykl zrobić przed moim wyjazdem na wakacje czy lepiej po? Zaznaczam ze na wakacjach nie bede mogl raczej prowadzic diety. Mam dietę, którą uzupełniam gainerem Power Gain firmy Oxy gen i białkiem ultimate protein Treca. Biorę jeszcze dibencozide megabolu i vitamin plus olimpu. Do nitro moglbym dokupic kreatyne vitalmaxa. Wiec kiedy polecacie mi zrobic ten cykl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
zacznij krete brać jak bedziesz mial conajmniej pol roku stażu, po co ci przy wadze 60 kg kreta skoro na jedzeniu też zrobisz fajną mase, ja narazie jade na diecie a potencjal krety zamierzam wykorzystac w przyszłości, moze pod koniec tego roku, czyli mając za sobą 8 miesiące treningu i przemyślanej diety

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-01 15:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
jaknajpóźniej możesz, patrząc na staż krecie przternimowanej miesiąc czy dwa nic nie będzie
ps. daj diete do odzywianie

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-31 13:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
po wakacjach, oxygen porazka! o nitrixa nie martw sie spokojnie we wrzesniu mozesz wszamac
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
@edit, dobra znalazlem diete, na cyklu daj tam wiecej kalorii bo na moje za malo jak na ekto

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-31 13:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Nie no od listopada przybralem 8kg, więc chyba kalorie są dobre. Oxygena kupilem bo najtanszy, a dla mnie liczy się przyrost kalorii, opony i tak nie zrobie chocbym sie staral :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
A wogole nic mi nie będzie jak pierwszy cykl zrobie mono + nitro? Podobno na pierwszy powinno byc samo mono xD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic ci nie bedzie oprocz mniejszej ilosci kasy w portfelu i tych samych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 971
Nitro nie działa na osoby ktore sa jeszcze dosyc malo umiesnione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
mniejsze mięsnie mniejsza pompa duze mięsnie duza pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
BBek chcesz mi powiedzieć, że w listopadzie ważyłeś 48 kg, nie karmili Cie w domu czy jak? Jesteś mega chudy i szczerze powiedziawszy nie mogę sobie ciebie wyobrazić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
Nie no od listopada przybralem 8kg, więc chyba kalorie są dobre.

nienajgorzej, ale jakbys dodal kalorii napewno szlo by szybciej, ja od poczatku kwietnia przybralem już ponad 7 kg (popatrz w profil)

edit:
mi na twoim miejscu szkoda by było teraz mono brać, teraz na diecie bys pojechal do 65 a potem cykle krety; po cyklu na 70 kg bys wskoczyl przy dobrej diecie, a jak teraz wezmiesz krete dojedziesz na cyklu do jakichś 62-63 kg - opisze to tak

łatwe przybieranie masy (początek) : dieta
trudne przybieranie masy : dieta + kreatyna
a gdy ty wezmiesz krete juz przy łatwym przybieraniu masy to co będzie przy trudnym! za koksy sie zlapiesz?

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-31 16:35:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stosowanie ????

Następny temat

witam

WHEY premium