SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Witam wszystkich. Mam pytanko a propo testosteronu propionat, mianowicie: mam zamiar go uzyc na pierwszy cykl, ale nie wiem w jakich dawkach i jak dlugo go przyjmowac...dzieki z gory za pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 79

Wzrost: 175

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Staż na siłowni: 2 lata

Ilość spożywanego białka: nie wiem

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wime

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: masowy

Cel cyklu: zdobycie kilku kg dobrej jakości masy mięśniowej

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: nie wiem

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ekto i troche mezo;)

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej nie

PPM podstawowa przemiana materii: dobra

Wyciskanie leżąc (MAX): 110

Martwy ciąg (MAX): nie wiem

Przysiad (MAX): nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
ja jestem tu nowy i zielony i jestem przeciwny rygorystycznemu traktowaniu swierzakow w tym dziale,ale na Ciebie to sie sam wkoorvilem.Jak mozna wpasc tu jak do obory i zadac rozpiski,jak ty pewnie nie bedziesz wiedzial czy tego PROPA zjesc czy wcierac w miesnie..

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Kolego jet problem. Te " nie wiem , nie wiem " w ankiecie to dowód że nie wsiąkłeś w ten sport na tyle aby brać koks. A więc najpierw dieta, przysiady i martwe robimy a potem o dopingu myślimy...

P.s. Nie wiesz ile masz w bicu - każdy prawdziwy koks chodzi wszędzie z centymetrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Domyslalem sie ze to moze dziwnie wygladac ale mi nie chodzi o to ile mam w obwodzie tego czy inego miesnia tak jak to ile wyciskam...poprostu chce dobrze wygladac i to jest moj cel i prosze o pomoc z tym cykle t.propionat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
I co ja mam Ci kolego doradzić??? Jak masz 29 w łapie i 99 w pasie to redukcję radzę. Bez całej ankiety hu.jnia będzie. Na co ci koks bez pojęcia o diecie. Równie dobrze możesz go wtedy w kibel wyebać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Czy potrzebujesz wszystkie rozmiary moich mesni aby mi doradzic??? W bicu mam 38 w pasie jestem "waski" nie wiem ile w cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
No dobra to już wiemy że nie jesteś świnka. A jak z dietą? Ile białek i węgli. Bo to kolego klucz do sukcesu. Jesz tylko to co mama zrobi czy chapasz jakieś białeczko do tego? Brałeś już jakieś suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
probuje utrzymywac diete taka jaka misie udalo znalesc w necie mianowicie:Śniadanie:
-Jajecznica na Bekonie
-sałata , pomidor
-omega-3 1 g

Śniadanie 2:
-Schab
-Brokuły
-oliwa z oliwek
-omega-3 1g

Obiad:
-Makrela / Karkówka / kurczak/łosoś
-Szpinak z jajkiem
-Orzechy włoskie

Przed treningiem:
-Wpc
-Banan

Po treningu
:
-Ziemniaki
-Stek wolowy
- Kalafior

Na noc:
-tuńczyk/odzywka białkowa oparta na kazeinie
-oliwa z oliwek
a co do odzywek to nie sa mi obce. teraz kupilem lecz jeszcze nie jem nitroprogrn, omege 3 vitaminer i nitro bolon 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
ludzie przestańcie na sile od niego informacje wyciągać ... chlopak nawet się nie postarał z ankietą ... dużo czasu to nie zajmuje zeby ja wypełnić , gdyby mu zależało to by było inaczej...staż Twój to dwa lata a Ty nic nie wiesz... ręce opadają a koksami jeszcze sobie bardziej krzywde zrobisz z takim podejsciem

Żeby przeżyć w dzisiejszych czasach, trzeba żyć trzymając się pewnych zasad ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Zachwaj takie uwagi dla siebie czlowieniu... Nie logowalem sie tu po to aby wbijac sie w jakies bezsensowne dyskusje tylko zeby sie dowiedziec kilku b waznych dla mnie informacji...Czy tak ciezko to zrozumiec????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
gdybyś chciał i poważnie do tego podchodził to byś elegancko wypełnił ankiete a nie na od******* taka jest prawda... koniec z mojej strony

Żeby przeżyć w dzisiejszych czasach, trzeba żyć trzymając się pewnych zasad ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
dajcie mu spokoj jak na pierwszy cykl to tak zrob 1 - 6 tyg prop 50mg (EOD)lub 100mg e2d

go hard or go home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARSENAL NUTRITION

Następny temat

1 cykl Metanabol Deca tesc

WHEY premium