SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl, co najlepsze dla mnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Witam,

Mam 28 lat, trenuje na silowni juz 9 lat z przerwami. W tej chwili jestem na diecie redukcyjnej (zbilem 16kg), w tej chwili potrzebuje czegos co pomoze mi wyrzezbic sylwetke i dolozyc jeszcze miesni. Mam 183cm wzrostu i waze 94kg, 43 biceps, 122cm klatka i 89cm pas. Uprawiam jeszcze brazylijskie ju jitsu takze 7 dni mam wypelnione treningami. Do teraz jechalem na ABW. Znajomy polecil mi na pierwszy raz propionat z vinstrolem. takze prosilbym o sugestie i ewentualne ulozenie cyklu wraz z odblokiem. p.s. nie mam zadnych problemow hormonalnych i zdrowotnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
sklaniam sie ku winku, propionatowi i ewentualnie wrzuceniem deki lub boldenonu. wiec potrzebowalbym takie podsumowanie co do ilosci i tygodni brania. i jak sie odblokowac. od razu pytanie, czy wystarczy dieta z 2g bialka/kg czy trzeba przy zabawkach ta ilosc zwiekszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
no ew meta wino pub prop wino

www.pajacyk.pl
lubie placki ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Metka 25 mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Metka no nie wiem ja bym walił prop z winkiem do tego dieta bo bez tego ani rusz;)

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
zadnej mety. za mete dziekuje- dla mnie to gowno. dieta dla mnie nie jest problemem, mam dietetyka pod reka, plan treningowy tez. potrzebuje wiedziec jakie ilosci propionata i winka na pierwszy raz mam brac i jak sie odblokowac. i jakich efektow moge sie spodziewac po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
1-8 prop 100mg e2d
1-6 winko zalezy czy oral czy inekcja jezeli oral to 30mg ed a jezeli inekcjia to 50mg
odblok 24 tab clomidu starczy

jezeli dopilnujesz diety i bedziesz mial dobry trening to efekt bedzie ok zalezy tez od genetyki ;).

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5846
jw tylko winko 50 mg e2d inj odlok 3 dni po ostatnim strzale... efekt za;ezy glownie jak dieta bedzie dopieta i czy towar nie fake ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
e2d- each two days? tzn co dwa dni? bo nie znam skrotow? 1-8- to tygodnie? czym sie rozni w dzialaniu wino w tabsach od strzalow? i ile tego clomidu i co ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
od razu dopytam sie, czy ktores z tych zabawek smaruje stawy? i co ile dni to przyjmowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1890
skroty tak jak napisales,co do smarowania stawow ,niektorzy dodaja male ilosci deki(50mg-100mg na tydzien) ktora wiaze czasteczki wody w stawach,naoliwiajac je.Sprobuj na poczatek suplementacji tranem,glukozaminą,omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
prawdziwa deka ciezko dostepna w moich okolicach. a suplementacja niestety juz nie pomaga. bark juz mnie boli bez treningow nawet, przy np. unoszeniu reki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscle test steryd???????????

Następny temat

Niski test po clomidzie, wyniki badan, proszę o poradę

WHEY premium