SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsze ssa, 18 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 404
We wstępie chciałbym zaznaczyć, że posiadałem już kiedyś konto na sfd tylko zapomniałem hasła, więc nie bójcie się, mam więcej przeczytanych artów niż jest w moim profilu... Wszystkie arty o mecie przeczytałem, odpowiedzi na moje pytania tam nie znalazłem więc zadaję je tutaj. Jeśli masz pisać coś nic nie wnoszącego do tematu typu 'nie bierz, prowokacja, łap za miche' bądź sądzisz, że to prowokacja to lepiej nie pisz nic, tyle słowem wstępu.

Trenuję już około 3 lat, od 2 lat regularnie na siłowni

1. WIEK: 18 lat
2. WAGA: 75kg
3. WZROST: 190cm
4. WYMIARY:
-biceps: 33
-klatka: 100
-udo: 40
-talia: 65
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: jako tako, 5-6 posiłków o stałych porach, mięcho, ryż, jaja, robię sobie żarcie normalnie do szkoły
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -brak
8. TRENING: -
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: -
11. POZIOM BF%: bardzo niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2555kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90 x 5, 100kg x 1
-martwy ciąg: 90 x 8, 120 x 1

Dlaczego takie osiągi przy takim stażu? Wydaje mi się, że to kwestia genetyki w mojej rodzinie, wszyscy ekto.

Przez te dwa lata na siłowni (z czego dietkę trzymałem ostatni rok, cykle na kreatynie najpierw zwykłe mono, później stacki typu decastack czy xpand, nitrobolon, dużo siana wpompowanego w białka i gainery) z wagi 65kg wskoczyłem na 75, spokojnie styka mi kasy na dietkę i odżywki, rzeźba jest ale masa przychodzi mi naprawdę k.u.r.e.w.s.k.o. ciężko dlatego zdecydowany jestem zastosować doping w postaci metanabolu. Naprawdę długo się nad tym zastanawiałem ale jestem już zdecydowany więc zwracam się do Was, żeby robić to z głową. Metanabol apteczny oczywiście jelfa, testował mój dobry znajomy z rewelacyjnymi wynikami.

Do mety zamierzam brać na wątrobe essentiale forte. Odblok przy takim małym cyklu niby niepotrzebny ale lepiej go mieć więc wybrałem nolvadex, po cyklu hepatil + pare tygodni na mono
------------------

Czy metanabol jest ok na pierwszy cykl czy lepiej zrezygnować i kłuć się prolo albo czymś innym?

Czy meta nie zaszkodzi mojej gospodarce hormonalnej, dalszemu prawidłowemu rozwojowi itp. itd., a jeśli tak to jak?

Czytałem o krótkich cyklach 3 tygodniowych. Czy jest sens przez 3 tyg brać 3/3/3 dziennie bez piramidek czyli 63 tablety na pierwszy cykl i zrobić 2 takie cykle?

Jak najlepiej brać żeby było efektywnie? Nie chcę brać więcej niż 120 tabsów, rozłożone na 2-3 cykle.

Wasze opinie na ten temat, co o tym wszystkim sądzicie

Dzięki za wszystkie rzeczowe wypowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
dawaj foty lepiej, bo z wymiarow wygladasz jak wieszak na ubrania!! i nie pjerdol ze nie masz aparatu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
patrze na wzrost i wymiary to musisz wygladać jak taki 'przeszczep' nie to że chcę cie obrazić ale jestes w *** wygłodzony, 65 w tali, 40 udo, 33 bic, przy tym wzroscie to napewno ***owo wygląda.

Czy jestes ekto czy nie zapodaj większą miche i musi sie ruszyc.

Metke bym odpuścił naprawde.

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
chyba cos ci sie pomylilo z tymi wymiarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 404
nie wiem, możliwe, że coś pomyliłem ale tak czy siak konkretniej proszę.

No moze nie jak przeszczep, bo jako tako w sumie wyglądam w porównaniu do innych ale strasznie słabo nogi i ramiona, nie jestem wygłodzony ale mam za***iście szybką przemianę materii dlatego tak nie chce iść wszystko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
nie ty lepiej nic nie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-8 prop 100mg e3d

12 cloma

profilaktyka omega, zma itp

i wiecej jedz, przykladaj sie do treningow.

tydzien przed koncem propa uderz w organizm /kreatyna zeby nie spadlo wszystko.
zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 404
mlz90

100mg to nie za dużo jak na pierwszy cykl? poniedziałek, środa, piątek byłoby w sumie ok, kłuć też miałby mnie kto więc pasowałoby. Omege to już mam, zma jak mi bcaa i witaminki zamierzam dokupić. 6 tyg ok? I czemu radzisz walić propa zamiast tej metki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8451
100 mg e3d nie będzie za dużo nawet jak na pierwszy raz , chociaż jak byś się przyłożył do diety + kreatyna to też powinno pójśc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpisalem Ci co 3 dni. takze to jest w sam raz dla Ciebie...
ed to za duzo.
e3d w sam raz. nei 6 tyg tylko 8.

meta? hmmm ... jestem bardziej rzekonany do propa... przynajmniej watroby nei ryje a ja na tym punkcie uczulony jestem bo juz mialem male przygody i wiem jak potrafi bolec cos po mecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
najpierw ułożyć dietę i trenować
a potem możesz piyerdolic że jest ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
jeśli juz to weź tą mete i jedz jedz jedz, jak Cie zaleje to jakoś może będziesz wyglądał w tym wypadku lepiej by sie sprawdziłą mysle. No ale MICHA ;]

TRAIN HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl oma+meta. Jak bedą wyglądać przyrosty na siłe

Następny temat

Stosowanie nolvy przy cyklu z trenem, jak z tym jest?

WHEY premium