SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

paypal-problem z potwierdzeniem konta bankowego

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja mam paypala powiązanego z CC a nie kontem w banku. Łatwiejsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
dlaczego latwiejsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wlasnie Paypal robi to na zasadzie direcdebitu, srodki sa wyplacane w tej samej sekundzie tak samo jak CC, chyba ze chcesz kupowac jak amerykanie nie majac grosza przy duszy to rzecz jasna CC jest lepsza
Tak w ogole jestem ostatnio bardzo zadowolony z paypala, 3 disputes mialem i za kazdym razem kasa z powrotem, latwiej niz z ubezpieczenia karty, nie wyobrazam sobie komus w ogole kasy na konto przesylac jak to sie robi w polsce na allegro, pozniej jak cos to nie ma zlituj, przez ebaya jak biore i place paypalem mam pewnos ze wszystko bedzie spoko, a jak nie to kasa wraca do mnie
Paypal rules

allegro to w ogole buractwo, jak sprzedawca cos spier.doli i wystawisz mu negatywa to on sie odwdziecza tym samym piszac cos na zasadzie "unikac tego gnoja" Na ebayu nie ma opcji zeby sprzedawca wystawil ci negatywa, co sklania kupujacych do wystawiania prawdziwych opinii. Ebay rules, ale polacy lubia swoje male zasciankowe gowniane portale

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-07-07 04:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
nie wiem, co ludzie tak narzekają na to allegro - ja mam prawie 400 komentów, w tym jeden negatyw (odwetowy oczywiście )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Na cc latwiej kontrolowac wydatki moim zdaniem. A co do allegro to rzeczywiscie lipa bo malo kto wysyla za granice ze o platnosciach paypal lub cc nie wspomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Na cc latwiej kontrolowac wydatki moim zdaniem

no nie wiem, ja odkad mam karte, zawsze jestem w plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Trzeba było nie dawać drugiej karty żonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
widzisz, kurva, problem jest taki, ze karta jest jedna i to ja ja mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to jeszcze naucz się odmawiać gdy ktoś chce żebyś mu kupił bilet a da ci gotówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
czego sie musze nauczyc, to omijac wszystkie deli, bede jak ***** chodzil ze spuszczona glowa, zeby mnie te wszystkie kanapki i salatki nie kusily
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tani scorch i tauryna w uk, może ktoś podać?

Następny temat

szukam: scorch, clebutical, clenburexin

WHEY premium