SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak płatności Paypal

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, macie opcje poprzez płatność paypal? mi się wyświetlają tylko 3, google pay, przelewy i blik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400786
Witaj,
Jeśli chodzi o sklep SFD, to na stronie sklepu znajdziesz regulamin gdzie są wypisane sposoby płatności.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6288 Napisanych postów 76133 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755419
Niestety, ale z Twojej wypowiedzi niewiele wynika. Przede wszystkim sugeruję napisać gdzie dokładnie chciałbyś zrobić zakupy? Jeżeli masz na myśli sklep SFD, to każdy z nas ma takie same opcję opłaty. Osobiście nigdy nie zwracam na to uwagi, ponieważ zawsze płacę blikiem i nie interesują mnie inne formy płatności. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć, czy możesz płacić przez Paypal, to sugeruję skonsultować to z działem obsługi klienta sklepu SFD, a nie na forum sportowym. My niestety nie zajmujemy się pracą sklepu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie nóg u kobiety

Następny temat

Siła uderzenia

forma lato