SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pater007

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Nie miałem rekonstrukcji ponieważ więzadło okazało się naderwane a nie całkowicie zerwane. "Przyspawali" je tylko. W piątek miałem cięte a w poniedziałek zrobiłem już lekko klate i bica, wszystko na siedząco/ leżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
urzeżbisz plecy poprawisz krotka glowe bicepsu i urzeżbisz nogi i widze cie na podium w kulturystyce klasycznej;D

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2560
Z wrażenia załozylem konto :) , jest elegancko estetyka sylwetki jest naprawde kozacka . Rok temu widzialem gdy wstawiales swoje fotki , porownujac tą sylwetke z przed roku z obecną jest poprostu mega .

Jak waga obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
745906: Tu Cię chyba trochę fantazja poniosła
Radar89: Waga w okolicach 82 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
klatka słabo podcięta - nie ma odcięcia

Zmieniony przez - n3x1983 w dniu 2012-09-30 19:10:35

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie, skup się na kilku korektach i za 2 lata będzie idealnie:) nie zalewaj się tylko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś wyżej napisał że plecom brak szerokości , mi się raczej wydaje że brak mu prostowników przede wszystkim i środka , ogólnie mało masywne plecy , i nogi fatalne , ale widać że autor ma zapał więc pewnie nadrobi .
Nie pisze tego z zazdrości , czy też żeby oczernić autora , daje tylko dobre rady , których pewnie on sam oczekuje więc nie hejtować! :d Co do przodu ok , ale na plecy obowiązkowo mc i wiosłuj chłopie wiosłuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
z tym klasykiem to naprawde kolega dobrze przesadził .
A co do autora , to jak na 4 lata to dupy nie urywa , ale nie jest też tragicznie ;)

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Co do mc i wiosłowania to nie szaleję bo kolano jeszcze jednak nie jest w idealnym stanie.
A co do stażu to fakt 4 lata łącznie, licząc od dnia kiedy zacząłem.
A wiadomo jak to jest na początku. Szału nie ma, ale nie zaniżam stażu jak co po niektórzy, żeby lepiej wypaść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12103
Robisz nogi :D? sorki ze sie tak czepiam ale dupy nie urywaja :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V MISTRZOSTWA MR SFD i III MISTRZOSTWA MISS SFD - REGULAMIN i ZGŁOSZENIA

Następny temat

Bruce Lee też był wątły

WHEY premium