SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas belt 6? jaki rozmiar dla mnie?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
w pasie w najgrubszym miejscu mam 85 cm :) ale planuje redukcje wiec na pewno spadnie co najmniej do 80 :) jak zawsze na lato :) i nie wiem jaki rozmiar pasa będzie dobry żeby cały czas z niego korzystać. pozdrawiam

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wg wskazan na stronie - M - 87-102cm

ale moze ktos potwierdzi kto bawil sie nim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
wiadomo ze ma się ubranie na sobie ale wiem że w zależności od pory roku rozmiar talii zmienia się pomiędzy 75-87,88. a chce mieć jeden pas :) te są fajne i dlatego się zastanawiam. Teraz ćwiczę na skórzanym ale niedługo już nie będzie się nadawał ;). zależy mi właśnie na tej regulacji.

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego ten najmniejszy nie powinien byc za maly :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
S ? czy? zależny mi na tym żeby było dobry ;) a przedział w moim obwodzie to 78-90 albo i trochę więcej :P zależy mi na tym żeby mieć jeden pas. Pozdrawiam

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr2&id_pr=172&alf=P&str=2&sh=1&ids=0

jakos przeoczam rozmiar S :D

ale i tak najlpeszym wyjsciem bedzie jesli sam podejdziesz do sklpeu firmowego i przymierzysz na sobie biorac poprawki na plany :D

Zmieniony przez - biniu w dniu 2008-07-07 19:07:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę

Następny temat

Białko Sp80 - kazeina ?

WHEY premium