SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

panowie jak sie wspomoc?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
z supli to:
- carbo
- BCAA

- ZMA
- jakieś witaminki (VitaMin Multiple Sport z Olimpu jest bardzo ok, sama biorę)

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 833
Carbo nie powinno byc problemu, znajomy ma dzisiaj przyniesc mi do szkoly okolo 1kg.

BCAA explode, rowniez nie problemu, mieszkam w UK i tu z dostepnoscia roznie bywa ale to akurat jest i w podobnej cenie co w Polsce, wiec kupie.

Expander, niestety nie znalazlem go na internecie, poszukam jeszcze ale jezeli nie bedzie to sobie odpuszcze.


Mam tight extreme, dziala dobrze fajnie banie trzepie, ogolnie uczucie podenerwowania i ciarki, troche tak dziwnie, ale po okolo 2h mija.


Biorac ZMA, brac dodatkowo magnez i makrooelementy olimpa?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jak Carbo może nie działać z biologicznego punktu widzenia . Chyba, że oczekiwałeś jakiś rezultatów wymyślonych z kosmosu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Tight Xterme jest absolutnie genialny jako pobudzacz przed treningiem.
BCAA Xplode - po treningu - jak najbardziej, najlepiej z Carbo wymieszać.
Ale - zamiast tego lepiej brać kompleksowy suplement potreningowy, post workaut, np Olimp Reanimator, Universal Torrent czy Anabolic Window (najlepiej weź taki bez kreatyny).
Expander - jeśli dobrze pamiętam to suplement oparty na glicerolu.... Możesz spróbować dorwać Glycer Grow Controlled Labs, albo po prostu kupować glicerynę w aptece bez recepty...
https://www.sfd.pl/Glicerol__anabolikiem-t507020.html
Tu o tym poczytaj ;)
Zestaw witaminowo mineralny - dobry jest taki, jaki napisała Lady, jeszcze lepszy jest Adam firmy NOW.
No i kreatyna - wybierz jakąś formę która nie jest monohydratem - może być jabłczan, orotan, Kre Alkalyn - aby uniknąć ewentualnej nadmiernej retencji wody.
Przed i po treningu można dodatkowo jakieś antyoksydanty.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-10 13:06:07

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
Jak Carbo może nie działać z biologicznego punktu widzenia . Chyba, że oczekiwałeś jakiś rezultatów wymyślonych z kosmosu...

w moim przypadku nie czulem roznicy,tak jak bylem zjeebany po treningu tak samo czulem sie po carbo a opitolilem tego kiedys z 20 kg wszystko sie zmienilo po bcaa...calkiem inaczej sie czulem..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Tight Xterme jest absolutnie genialny jako pobudzacz przed treningiem.

Rozwiń swoją wypowiedź, jak możesz...

w moim przypadku nie czulem roznicy,tak jak bylem zjeebany po treningu tak samo czulem sie po carbo a opitolilem tego kiedys z 20 kg wszystko sie zmienilo po bcaa...calkiem inaczej sie czulem..

To trochę tak jakbyś nie wiem kupił białko i oczekiwał efektów, jak po kreatynie, czy coś w tym stylu . Ale aminokwasy w każdym razie dobrze działają. Ja praktycznie cały czas stosuję aminokwasy + carbo + multipack. Teraz dorzucę jeszcze l-karnitynę i omegę na próbę.

A odnośnie kreatyny to też myślałem, żeby ją wrzucić ale jeszcze to zostawiam na przyszły czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
To trochę tak jakbyś nie wiem kupił białko i oczekiwał efektów

a co po bialku nie przytyjesz masa miesniowa ??po jakims czasie ?nie oczekiwalem efektow wizualnych a efektow w samopoczuciu i energi..

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Carbo to po prostu węglowodany proste... Po prostu dostarcza szybko i wygodnie paliwa... zamiast Niego można np zjeść porządny obiad.... Działania się jakoś nie czuje, ale działać - działa. Dużym plusem carbo jets też to,że bardzo znacząco poprawia wchłanialność innych suplementów.
Jak chcesz "poczuć" węglowodany, to polecam Vitargo
Tight Xtreme... Nie bardzo wiem co tu rozwijać
Łykasz pewną dawkę przed treningiem ( u mnie to było 1-3 capsy, zależnie od okresu) i przez dwie godziny treningu MT jesteś jak Robocop.
Jakby mi ktoś silnik odrzutowy w tyłek wsadził.
Jak sala stała zmachana i czekała aż trener materace przesunie, to ja ciosy w miejscu ćwiczyłem, bo usiedzieć nie mogłem. Kumple na mnie jak na wariata patrzyli

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-10 14:01:49

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A po treningu/na drugi dzień się normalnie czujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
ja to samo mialem po white flood i shot gunie ;)

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks,a Kickboxing

Następny temat

Boks Tajski + Siłownia

WHEY premium