SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

płynna dieta - do Tyki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
w poniedziałek mam wyrywanie ósemki i wszystko wskazuje na to że będzie tak jak z jej symetryczną siostrą,czyli nie da się wyrwać i zostanie wycięta --> skutek faszerowanie przeciwbólowymi przez ok.5 dni, jakieś 3 dni tylko płyny i leżenie w łóżku, do końca tygodnia papki jedynie, dopiero po zdjęciu szwów czyli po 2tyg. normalne* żarcie i treningi.lekki siłowy i aeroby może nawet już pod koniec tygodnia,zależy jak się bedzie goić.
moje pytanie brzmi, jakie produkty zakupić i pić,żeby jak najlepiej na tym wyjść? poprzednio ojciec karmił mnie lodami,ale to kiepski pomysł i tym razem chcę sensowniej zaplanować posiłki. wstępne pomysły:
1. odżywka sp80 na wodzie
2. bobofruty ale jakie konkretnie? jakiś kurczak,ryba,nie znam się...
3. jakaś kaszka dla niemowląt (???)
4. mrożone owoce (bo nie wolno mi będzie ciepłego nic,póki się nie zagoi)

*normalnie czyli drugi psikus, bo mam problemy z żołądkiem i lekarz zabronił mi:
mleka,mięsa,b.sera,owoców cytrusowych i oczywiście innych rzeczy,których i tak nie jem typu słodycze itp.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Wiem że juz po akcji "wielkie wyrywanie" - ale moze komuś się jeszce przydarzyć! A co powiecie na mixowanie posiłków. Jeśli odpowiednio by pokombinować to mozna by wyjść na tyle "płynnie" w diecie żeby wyjść z posiłkami tylko płynnymi. Na te 2-3 dni zastąpić zwykłe białka stałe na np. odżywke białkową - rozmącić w mleku - do tego ryż i jazda do mixera! Kolejny shake + jakieś orzeszki zeby wyciągnąć tłuszcze + jakiś owoc i jazda mixer! Wiem że karkołomne zadanie ale na biede dało by sie coś wymyślić - Dla chcącego nic trudnego! A potem pozostaje słomka i wielkie ssanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


PLIIIIIZ HELP ME!
to już jutro o 18.00!!!
na razie wczoraj,dziś i jutro zwiększyłam sobie kaloryczność dodając węgli do każdego, prócz przed snem, posiłku, czyli rano więcej razowca, potem płatki, fasolka, ryż brązowy, płatki. jutro przed samym dentystą nażrę się węgli złożonych i od rana też będę ładować.
proszę o jakiś komentarz:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
Hmmm, komentarz... fajna fotka
Ale powiem ci tak, ze nie dawno mialam wycinane 4 osemeczki, i przy niektorych jadlam 2-3godziny po przyjsciu od lekarza (ze szwami ), opuchlizna utrzymywala mi sie 2-3dni i lux, bardzo zle reagujesz.

Tyle, co moge pomoc, to j plukalam jame ustna wywarem z szalwii, pomagalo, ulzylo w bolu;

Pozdr

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
no mi się długo i boleśnie goiło,bo one rosną w poprzek,tak jakby bokiem i tamtej usunięcie trwało 2 godziny,jak zeszło znieczulenie myślałam że umrę,brrr.to dolne,bo górne to natępnego dnia już normalka i żadnych szwów i w ogóle zwykłe wyrywanie.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1174
....same kości, zero mięśni....nie dobrze....

Wytrwałość kluczem do sukcesu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


że co? Olcia a propos czego?

już jestem po operacji dawno, dieta płynna jakoś przeszła bezboleśnie,wróicłam do treningów i diety normalnej, strat udało się uniknąć:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mi tam sie podoba
ps. daj wiecej fotek hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
załóż w fitnesie post tyka tu raczje nei zagląda przynajmneij sie nie wpisuje


a tkae głupie pytankoejsteś moze z klimatów rude ?? bo wyglądasz jakbyś była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
buby, chyba nie jestem z tych klimatów, bo nie wiem co to znaczy:) albo może jestem ale nie znam słowa, wyjaśnij co masz na myśli.

co do fotek to chwilowo nie mam więcej,planuję zrobić, jak podrzeźbię się nieco bardziej.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


a,chyba juz wiem, Olcia skomentowała zdjęcie. hehe, ja się nie zorientowałam,bo zero mięśni to akurat mi się ze sobą nie skojarzyło:P
fota pleców sprzed 2 lat,teraz są większe:P

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
lara to juz nevermind

jakbyś była byś znała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejna dietka na mase do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna dla wegetarianki

WHEY premium